Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w sumie też bym pochłostał zielonego kombiacza :mrgreen:

1. Mistral

2. AdaSch

3. Primi

4. darkogda

5. mzy

6. Jan Drop

7. Tummi

8. Tomas_M5

9. Aga

10. Młody

11. Sasiad ( o ile piast w eu nie zabraknie ;) )

12. Mateo

 

jakbym nie byl przesadny to bym sie wpisal od razu, a tak jeszcze poczekam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mistral

2. AdaSch

3. Primi

4. darkogda

5. mzy

6. Jan Drop

7. Tummi

8. Tomas_M5

9. Aga

10. Młody

11. Sasiad ( o ile piast w eu nie zabraknie )

12a. Mateo

12b. Ayo

13. kropek

14. adamus

 

będę i ja, tylu 'nowych' forumowiczów (a może i forumowiczek) ma być .... :lol:

13 mi nie przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi zaraz wpadnie i zarządzi zamknięcie listy :lol: wpisuj się póki są miejsca :P :wink:

Zamykamy :mrgreen:

Jak będzie ślisko to jadę jimiasem :P:twisted::mrgreen:

 

 

yyyyy niumena nie widzę na liście :shock:

niu-men, niu-men, niu-men :mrgreen:

Jeszcze jedno miejsce jest :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! UWAGA!

 

Jako, że wczoraj oblookana została wspomniana jakiś czas temu miejscówka znajdująca się tutaj: (dokładnie to nie punkt "A" tylko trzeba podjechać nieco wyżej i tam, gdzie jest zielona strzałka)

http://maps.google.pl/maps?hl=pl&biw=1676&bih=873&q=54.406268%2C18.677882&wrapid=tlif129776717849811&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wl

oficjalnie proponuję przenieść czwartkowego spota w to miejsce i przytaszczyć ze sobą pachoły :idea:

 

To dwa dość duże parkingi oddzielone ulicą (jeden parking + ulica oświetlone), w mojej opini świetna nawierzchnia - równy ładny asfalt (aktualnie brak śniegu, suchy i mokry asfalt). O tej porze praktycznie totalny brak ruchu, z rzadka przypałęta się jakieś auto, ale dobrze widać odpowiednio wcześniej czy coś nadjeżdża. W okolicach oczywiście nie ma żadnego domu, więc "grilowanie" nikomu nie powinno przeszkadzać :mrgreen:

 

Co prawda podczas wczorajszego spotkania z kumplem zostaliśmy odwiedzeni przez miłych Panów, ale jako że wszystkie dokumenty były OKej, a kierowca trzeźwy skończyło się na miłej rozmowie :D

 

 

Jeśli chodzi o Rusocin to dokładniejsze informacje powinienem dostarczyć do wieczora - mam nadzieję... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropkowicz,

 

A ja mam specjalne pytanie

 

Robiłem ostatnio loga na doładowaniu i był mega dziwnie krzywy pofalowany (przed 3,5 rpm), generalnie syf. Zrobiłem reset ECU i jest ślicznie gładko trzyma wszelkie parametry. Auto bardzo mocno ciągnie już od 2k rpm

 

Jak to jest z uczeniem się ecu? Czy ecu mając wszelkie dobre parametry nie powinien wracać do swoich oemowych - mapowych paramertów?

 

Pozdrawiam

 

-- 15 lut 2011, 12:30 --

 

darkogda,

 

Jestem za spotem w pruszczu. Oblookamy teren itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za spotem w pruszczu. Oblookamy teren itp

 

Zapraszam...ale tym razem proponowałem jednak Westerplatte :P W moich okolicach niestety nie za bardzo jest gdzie "pogrillować" - no chyba, że zrobimy włam na lotnisko, ale wtedy pewnie Panowie mogą nie być przyjaźnie nastawieni :twisted:

 

Jak to jest z uczeniem się ecu? Czy ecu mając wszelkie dobre parametry nie powinien wracać do swoich oemowych - mapowych paramertów?

 

Przepraszam, że się wtrącę choć generalnie się nie znam, ale nauczony doświadczeniem dzięki uprzejmości Kropka myślę, że ECU zostawia sobie "bezpieczne" parametry ustawione w momencie złych danych - do czasu ręcznego ich skasowania...choć w praktyce to nie jest dobre rozwiązanie... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącę choć generalnie się nie znam, ale nauczony doświadczeniem dzięki uprzejmości Kropka myślę, że ECU zostawia sobie "bezpieczne" parametry ustawione w momencie złych danych - do czasu ręcznego ich skasowania...choć w praktyce to nie jest dobre rozwiązanie...

 

Biorę lapa i zrobię loga u Ciebie. Będę miał dane do porównania.

 

Co do ECU to chyba się by zgadzało z tym co Kropek powiedział. Namieszałem ostatnio okrutnie więc miał prawo dziwnie się zachowywać. Myślałem, że sam wróci do właściwego stanu ale jednak nie

 

log prosty,

 

przebieg boost od 1500 rpm do 5-6k

i zachowanie solenoidu sterującego WG

może jeszcze kilka parametów dla porówanania.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę lapa i zrobię loga u Ciebie. Będę miał dane do porównania

A proszę bardzo :D

 

Co do Rusocina...to jest jakaś porażka :evil: W tym Zespole Szkół, do którego należy teren rządzą jakieś dziadki leśne - kręcą, kombinują...wygląda to tak jakby robili Nam wielką łaskę i przysługę, że wogóle ten tor Nam wynajmą :x Nic dziwnego, że od 30lat stoi i niszczeje - jeśli ma się takie podejście do biznesu...żenada :!:

 

Finalnie jutro mają do mnie oddzwonić z jakąś konkretną informacją :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomas_M5 napisał(a):

troche poorały chłopaki trawniki

 

bo tam wypluwało na jednym zakręcie, i lewymi kołami się szło po polu

 

 

ok ale to chyba nie jest szkolka lesna tylko tor do tego przystosowany :roll: ludzie nim wladajacy powinni spodziewac sie takich "zniszczen" a kasa jaka jest za wynajecie/udostepnienie tego obiektu powinna byc przeznaczona na ewentualne naprawy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...