Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Myslalem ze sie nie wyrobie ale udalo mi sie cyknac pare fotek przed zmrokiem :) Mamy tu pas w dwie strony i jakis tam ruch automobilowy + plac na koncu pasa :arrow:

btw; KFC lub MCD (co kto woli) tez nie daleko :twisted:

 

Pierwoszyno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko

czy jak tak latacie widzicie jakieś zużycie opon?

czy jest jakieś? jakie zagrożenia dla nich są?

widziałem ze jeden z was sprawdzał chyba czy się rozgrzały.

nie ma zagrożenia ze potem przy 130km/h ci coś nagle strzeli na trasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen:

Miejsce całkiem fajne, ale wyślizgane, trzeba chyba uważać żeby się do czegoś albo co gorsza kogoś "przytulić".

Miło było popatrzeć na Subaru w takich warunkach :wink:

 

PS. - Ujawniam się, jeden z tych dwóch co podeszli się przywitać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kjecik, oczywiście wszystko zależy... ale jeśli nie masz zajeżdżonych opon, nie będziesz kręcił bączków dwie godziny (wiskozie to też nie służy) i nie przyłożysz kołami w jakiś krawężnik czy sporą dziurę, to raczej nic złego oponom się nie powinno stać. Polatanie chwilę bokami po śniegu za bardzo ich nie zje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt bylem pod wrażeniem automatu szczególnie po tym co się naczytałem ze jednak różnią się te napędy całkiem sporo

 

tak jakby ktos byl zainteresowany jutro z Qóba sie wybieramy na ogladanie rajud offroadowego

jakby ktos byl zainteresowany

http://www.grupaoffroad.hostit.pl/

kumpel bierze udzial w nim ale w wyczynie (co moze nie jest jakies szalowe do ogladania ale jest tez trasa extreme)

nic niestety nie jest wiadome gdzie co i jak

zamierzamy podjechac do organiztorow i sie cos dowiedziec wiec nie wiem czy to fajnie wypali ale ma byc dzien przerwy od uczelni

wyjezdzamy o 8 z gd zamierzmy wracac kolo zmroku

jako cos pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga!

Mam propozycję dla trójmiejskich subarowych forumków i forumek.

Kategoria: WINTER FUN

 

Natchniony przez Oskara z KrK (albo kRk - już nie pamiętam) oraz zachęcony słowami wielkiego wodza zza oceanu, który grzmiał zza mikrofonu:

"[...] nie pytaj co Twoje forum może zrobić dla Ciebie. Zapytaj co Ty możesz zrobić dla Twojego forum [...]" (lub coś w tym stylu), proponuję, co następuje:

 

Jako że sam od wielu lat rozkoszuję się przyjemnością zimowych kąpieli w morzu, może i Wy będziecie zainteresowani...

 

Krótki wstęp:

Możecie czuć się zniechęceni po własnych doświadczeniach z kąpielami wczesnym lub bardzo późnym latem. Nic dziwnego. Woda jest wtedy najgorsza do kąpieli - jest wystarczająco zimna, żeby być nieprzyjemna, a nie dość zimna, żeby znieczulać skórę. I stąd całe cierpienie...

Woda <10'C znieczula zakończenia nerwowe w skórze i ew. nieprzyjemny efekt daje się odczuć najwyżej przez kilka sekund.

 

W kwestii zdrowia:

Znam wiele osób, które się kąpią zimą i wiele osób namówiłem, żeby spróbowały. Jeżeli już ktoś kiedyś zachorował, to na pewno nie po zimowej kąpieli. Gadanie, że zaraz się przyplącze zapalenie płuc albo inna groźna choroba to tylko mity. BTW - wszyscy, którzy przy mnie próbowali pierwszy raz (z teściową włącznie) twierdzą, że gorzej to wygląda niż jest w rzeczywistości. Nikt też od zimowych kąpieli nie umiera - o ile nie ma jakichś poważnych "obciążeń" w stylu zaawansowana niewydolność krążenia itp. (a i wtedy rzadko).

 

W kwestii komfortu:

Dobrze jest przed kąpielą się porządnie rozgrzać. Mnie dobrze robi ok. półgodzinny bieg w ciepłym ubranku - idealnie zapobiega wyziębieniu ciała.

 

W kwastii terminu i miejsca:

Proponuję niedzielę 12 grudnia o godzinie 9:00 przy molo w Brzeźnie - jako czas wejścia do wody.

Czyli jeżeli ktoś chce się rozgrzać machając 15 minut łapkami, to 8:45 itd. Ja będę na plaży pewnie coś koło 8:20, żeby się kawałek przebiec, do czego również zachęcam.

 

W kwestii motywacji:

1) Przez cały dzień będziecie się czuć jak nowo narodzeni

2) Przy regularnym stosowaniu - zapomnijcie o przeziębieniach, sezonowych grypach itp.

3) Jak ktoś będzie gadał o zimowych kąpielach, będziecie mieli na ten temat własne zdanie (prawdopodobnie dobre...)

 

Jeżeli pośród 3-miejskich forumowiczów są zainteresowani, to umieszczam poniżej listę. Dopisujta się śmiało!!! :mrgreen:

 

1) nikko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwastii terminu i miejsca:

Proponuję niedzielę 12 grudnia o godzinie 9:00 przy molo w Brzeźnie - jako czas wejścia do wody.

Czyli jeżeli ktoś chce się rozgrzać machając 15 minut łapkami, to 8:45 itd. Ja będę na plaży pewnie coś koło 8:20, żeby się kawałek przebiec, do czego również zachęcam.

To co najmniej potrójny hardcore, jak dla mnie :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwastii terminu i miejsca:

Proponuję niedzielę 12 grudnia o godzinie 9:00 przy molo w Brzeźnie - jako czas wejścia do wody.

Czyli jeżeli ktoś chce się rozgrzać machając 15 minut łapkami, to 8:45 itd. Ja będę na plaży pewnie coś koło 8:20, żeby się kawałek przebiec, do czego również zachęcam.

To co najmniej potrójny hardcore, jak dla mnie :twisted::mrgreen:

 

Czyli rozumiem, że jesteś na TAK...? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwastii terminu i miejsca:

Proponuję niedzielę 12 grudnia o godzinie 9:00 przy molo w Brzeźnie - jako czas wejścia do wody.

Czyli jeżeli ktoś chce się rozgrzać machając 15 minut łapkami, to 8:45 itd. Ja będę na plaży pewnie coś koło 8:20, żeby się kawałek przebiec, do czego również zachęcam.

To co najmniej potrójny hardcore, jak dla mnie :twisted::mrgreen:

 

Czyli rozumiem, że jesteś na TAK...? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

:lol::lol::lol:

 

Znalazłam kolejny argument na "nie" :roll: :mrgreen: .

 

Kobietę jednak łatwo przekonać w pewnych kwestiach :wink: , więc nie mówię nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga!

Mam propozycję dla trójmiejskich subarowych forumków i forumek.

Kategoria: WINTER FUN

 

Natchniony przez Oskara z KrK (albo kRk - już nie pamiętam) oraz zachęcony słowami wielkiego wodza zza oceanu, który grzmiał zza mikrofonu:

"[...] nie pytaj co Twoje forum może zrobić dla Ciebie. Zapytaj co Ty możesz zrobić dla Twojego forum [...]" (lub coś w tym stylu), proponuję, co następuje:

 

Jako że sam od wielu lat rozkoszuję się przyjemnością zimowych kąpieli w morzu, może i Wy będziecie zainteresowani...

 

Krótki wstęp:

Możecie czuć się zniechęceni po własnych doświadczeniach z kąpielami wczesnym lub bardzo późnym latem. Nic dziwnego. Woda jest wtedy najgorsza do kąpieli - jest wystarczająco zimna, żeby być nieprzyjemna, a nie dość zimna, żeby znieczulać skórę. I stąd całe cierpienie...

Woda <10'C znieczula zakończenia nerwowe w skórze i ew. nieprzyjemny efekt daje się odczuć najwyżej przez kilka sekund.

 

W kwestii zdrowia:

Znam wiele osób, które się kąpią zimą i wiele osób namówiłem, żeby spróbowały. Jeżeli już ktoś kiedyś zachorował, to na pewno nie po zimowej kąpieli. Gadanie, że zaraz się przyplącze zapalenie płuc albo inna groźna choroba to tylko mity. BTW - wszyscy, którzy przy mnie próbowali pierwszy raz (z teściową włącznie) twierdzą, że gorzej to wygląda niż jest w rzeczywistości. Nikt też od zimowych kąpieli nie umiera - o ile nie ma jakichś poważnych "obciążeń" w stylu zaawansowana niewydolność krążenia itp. (a i wtedy rzadko).

 

W kwestii komfortu:

Dobrze jest przed kąpielą się porządnie rozgrzać. Mnie dobrze robi ok. półgodzinny bieg w ciepłym ubranku - idealnie zapobiega wyziębieniu ciała.

 

W kwastii terminu i miejsca:

Proponuję niedzielę 12 grudnia o godzinie 9:00 przy molo w Brzeźnie - jako czas wejścia do wody.

Czyli jeżeli ktoś chce się rozgrzać machając 15 minut łapkami, to 8:45 itd. Ja będę na plaży pewnie coś koło 8:20, żeby się kawałek przebiec, do czego również zachęcam.

 

W kwestii motywacji:

1) Przez cały dzień będziecie się czuć jak nowo narodzeni

2) Przy regularnym stosowaniu - zapomnijcie o przeziębieniach, sezonowych grypach itp.

3) Jak ktoś będzie gadał o zimowych kąpielach, będziecie mieli na ten temat własne zdanie (prawdopodobnie dobre...)

 

Jeżeli pośród 3-miejskich forumowiczów są zainteresowani, to umieszczam poniżej listę. Dopisujta się śmiało!!! :mrgreen:

 

1) nikko

 

 

 

A ja się piszę!

 

Jestem z nad samego morza i zdarzało mi się lądować w Bałtyku w grudniu!

 

Potwierdzam wszystko, co kolega z Audi napisał - Was także zachęcam, abyście chociaż przyjechali, a może następnytm razem się przekonacie.

 

Ja pamiętam, jak ludzie zawsze dziwnie poatrzeli na nas (na mnie i kumpli z Półwyspu), jak w padzierniku i listopadzie pływaliśmy na deskach w sztormach. Oni zmarznięci chodzili po molu i plaży, a my byliśmy super rozgrzani i w doskonałych humorach. Jak ktoś tego nie spróbuje, to nie zrozumie! Tutaj dopiero potwierdza się maksyma, że kąt widzenia zależny jest od kąta patrzenia!

 

Poza tym ja od zawsze miałem nieco odmienną od innych tolerancję zimna, a to wynikało poniekąd z tego, że się za młodych lat po prostu hartowałem (nietórzy z Was zauważyli to na spotach). Dzisiaj jestem misiem w ciepłych kapciach, ale mam nadzieję, że dam radę!

 

Oby tylko terminy się nie posypały... póki co jednak wszystko wskazuje na to, że się terminowo pozapina.

 

Do zobaczeia na plaży!

 

 

1) nikko

2) Mistral

3) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...