Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek,

 

bombę zabiorą dopiera rano o 9 :shock: :shock: :shock: :shock:

 

rano będzie ulra syf na dzielnicy przynajmniej u mnie

 

bomba z drugiej wojny podobno ogromna i znaleźli ją tam gdzie buduję pętlę

 

świętokrzyska i łódzka nie jest przejezdna

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota

 

I ja dziękuję. Fajnie, że praktycznie zawsze przyjeżdża tak liczna ekipa i można pogadać, pośmiać się. Rozwaliła mnie dzisiaj koleżanka, która w ogóle nie w temacie, o 20:50 pyta mnie co ja jeszcze w domu robię, jak dzisiaj czwartek i na pasie spot. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam, boczki zapinaliście? :)

 

 

Wczoraj w nocy fajnie pojeździliśmy po Grunwaldzkiej, ale żebyś wiedział, co się koło Alfy działo... tam to dopiero była jazda!

A po obwodnicy o 3 w nicy jechałem jednym pasie po śniegu!

 

Przed chwilą byłem wykumać były pas startowy w okolicach Rumi i powiem Wam, że się nadaje! Idealnie równy nowiusieńki asfalt, ładne, szerokie pobocze i minimalny ruch!

Może zimą spoty przeniosą się w moje strony...

 

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą byłem wykumać były pas startowy w okolicach Rumi i powiem Wam, że się nadaje! Idealnie równy nowiusieńki asfalt, ładne, szerokie pobocze i minimalny ruch!

Może zimą spoty przeniosą się w moje strony...

 

 

I to jest dobra mysl :twisted: Mowilem o tym :P:mrgreen: A o szuterku nie wspomniales :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą byłem wykumać były pas startowy w okolicach Rumi i powiem Wam, że się nadaje! Idealnie równy nowiusieńki asfalt, ładne, szerokie pobocze i minimalny ruch!

Może zimą spoty przeniosą się w moje strony...

 

 

I to jest dobra mysl :twisted: Mowilem o tym :P:mrgreen: A o szuterku nie wspomniales :wink:

 

 

W takim razie zapraszamy kolegów (oraz oczywiście - poprawka - przede wszystkim koleżankę Agę) w okolicę Rumi. Niech tylko spadnie śnieg. Warto jednak spotkać się nieco wcześniej, aby było widać, gdzie się ślizgamy.

Może jakaś sobota bądź niedziela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tutaj:

http://wikimapia.org/#lat=54.6037179&lo ... 15&l=0&m=b

No a jak z ruchem na tym DOLu? Nie przejeżdża tam za dużo samochodów żeby bączki i slalomy kręcić?

 

Wymieniałem dziś olej w tylnym dyfrze - jeszcze nigdy nie musiałem używać prawie metrowej brechy do odkręcenia jakiejkolwiek śruby, a teraz inaczej nie dało rady :shock: Rura od tirfora się przydała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tutaj:

http://wikimapia.org/#lat=54.6037179&lo ... 15&l=0&m=b

No a jak z ruchem na tym DOLu? Nie przejeżdża tam za dużo samochodów żeby bączki i slalomy kręcić?

 

Wymieniałem dziś olej w tylnym dyfrze - jeszcze nigdy nie musiałem używać prawie metrowej brechy do odkręcenia jakiejkolwiek śruby, a teraz inaczej nie dało rady :shock: Rura od tirfora się przydała :D

 

 

Owszem, co jakiś czas przejedzie coś tamtędy, ale zdecydowanie jest to droga dugorzędna, pewnie drugiej bądź nawet trzeciej kategorii odśnieżania, a poza tym jest na tyle długi prosty odcinek, że nie sposób niezauważyć nadjeżdżającego samochodu.

 

Znalazłem jakiś stary filmik, który mniej więcej pokazuje to miejsce. Oglądajcie od czasu ok. 2:30, bo mowa właśnie o tym odcinku, który obecnie ma idealny dywanik.

 

 

 

 

A jeśli jesteśmy już przy Rumi, to ta akcja mnie rozwaliła...

 

 

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, co jakiś czas przejedzie coś tamtędy, ale zdecydowanie jest to droga dugorzędna, pewnie drugiej bądź nawet trzeciej kategorii odśnieżania, a poza tym jest na tyle długi prosty odcinek, że nie sposób niezauważyć nadjeżdżającego samochodu.

 

Znalazłem jakiś stary filmik, który mniej więcej pokazuje to miejsce. Oglądajcie od czasu ok. 2:30, bo mowa właśnie o tym odcinku, który obecnie ma idealny dywanik.

 

 

 

1:36 dajesz w lewo i sa szuterki :twisted: Przejade sie tam jutro i zrobie jakis krotki filmik, w sumie to mam chyba najblizej :mrgreen: Miejscowka fajna i co najwazniejsze na uboczu choc czasami potafi sie tam ruch zrobic....nieraz "niebiescy" sie tam na "przerwe" wybieraja i czesto ludzie ucza sie tam jezdzic na placyku na koncu pasa ale to maly szczegol :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...