Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Mistral, nie skręcałeś dzisiaj ok. 15.30 z Grunwaldzkiej w Kościuszki? Przemknęłam obok Twojego (chyba) forka z prędkością światła, numery z Twojej wsi i chyba świniacza też przyuważyłam na lusterku :wink: .

 

Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistral, nie skręcałeś dzisiaj ok. 15.30 z Grunwaldzkiej w Kościuszki? Przemknęłam obok Twojego (chyba) forka z prędkością światła, numery z Twojej wsi i chyba świniacza też przyuważyłam na lusterku :wink: .

 

Pozdrawiam 8)

 

 

To moja Karolinka z rehabilitacji wracała. Brawo za spostrzegawczość!

 

A ja dzisiaj miałem innego typu przygody... koleś wjechał mi w tył, a potem zwiał... na komisariacie się okazało, że policja zna kolesia - nie ma prawka! Wtedy już mnie nie dziwiło, dlaczego przed ucieczką tak bardzo nie chciał wzywać policji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jedzie na Barbórkę? kiedy? Trybuna (jaka) czy barierka?

 

Ponawiam pytanie, ja mam już klepnięty przyszły piątek, 3.12 wolny i jadę z samego rana (4-5 rano) do Wawy - kierunek Targówek -> Jako.

 

Może jest ktoś chętny na wspólną przejażdżkę lub ma coś do przewiezienia?

 

Powrót planuję w sobotę wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.12 wolny i jadę z samego rana (4-5 rano) do Wawy

 

Mi bardziej pasuje późne popołudnie/wieczór piątek. Rano uczelnia, potem praca, Iza też jakoś po południu uczelnie kończy.

 

Ewentualnie jakby Max z Niumenem chcieli się pobawić z soboty na niedzielę, to byśmy sie z Tobą zabrali do Gdańska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do odebrania bombki Subarowo/forumowe w Warszawie. Byłoby miło, gdybym nie musiała liczyć na PP 8) .

 

Na Barbórkę nie mogę pojechać niestety :( .

 

 

 

Brawo za spostrzegawczość!

Forek to też Subaru :P :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo za spostrzegawczość!

Forek to też Subaru :P :wink: .

 

Miałem raczej na myśli, że zauważyłaś tego konkretnego potForka...

 

 

Jakby ktoś jechał na Barbórkę w sobotę z rana, to ja chętnie się zabiorę.

Muszę jechać na imprezę firmową w Wawie, która rozpoczyna się wieczorem, więc rano mogę się pobawić.

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem raczej na myśli, że zauważyłaś tego konkretnego potForka...

Numery Cię zdradzają, a w zasadzie literki na tablicy :wink: :mrgreen:

 

Taaa... GPU wyłania się z tłumu... i do tego świnia. Swoją drogą, jak popatrzeć na numeru aut na pasie, to stricte 3miejskich jest zaledwie kilka...

 

A wracając jeszcze do samych świnek, to bezcenna musiała być mina mojej Karoliny, jak któregoś dnia podchodzi do niej w pracy żona AdaSha (dodam, że dziewczyny nie znały się wcześniej kompletnie) i rozpoczyna rozmowę słowami "nie wiedziałam, że Ty też jesteś Świniarą...". To musiało być piękne... zwłaszcza zdziwienie Karoliny, bo na początku nie skumała o co chodzi!

 

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

czy ktoś ma nowe mapy do navi?

 

mam nowe do fiata i nawet cała moja cała nowa dzielnia jest. Oczywiście wilanowska i inne takie nowe też są. Generalnie miód malna adresy, zadupia itp. Płyty oczywiście navteq wiec do subaru z pewnością też jest. Wersja map 2010/2011.

 

Ma ktoś takowe?

 

Pozdrawiam

 

P.S.

nareszcie mój fiat zaczął gadać ludzkim głosem :mrgreen: Da się go polskich komend nauczyć 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

czy ktoś ma nowe mapy do navi?

 

mam nowe do fiata i nawet cała moja cała nowa dzielnia jest. Oczywiście wilanowska i inne takie nowe też są. Generalnie miód malna adresy, zadupia itp. Płyty oczywiście navteq wiec do subaru z pewnością też jest. Wersja map 2010/2011.

 

Ma ktoś takowe?

 

Pozdrawiam

 

P.S.

nareszcie mój fiat zaczął gadać ludzkim głosem :mrgreen: Da się go polskich komend nauczyć 8)

 

 

Ja mam oryginalną automapę, którą będę chciał w najbliższych dniach aktualizować, póki mogę zrobić to bezpłatnie. Później, to już tylko torrentownia zostanie...

 

 

Znalazłem coś takiego http://thepiratebay.org/torrent/5746092 ... 4-5__FIXED

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max z Niumenem chcieli się pobawić z soboty na niedzielę

 

W niedzielę musimy być na zajęciach więc raczej nici z zabawy.

 

Poza tym to jedziemy z Niumenem na jednym wózku. Ja również będę wiedział w weekend czy 4.12 będę miał laborke na PG czy mechanikę płynów u Hogiego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie jakby Max z Niumenem chcieli się pobawić z soboty na niedzielę, to byśmy sie z Tobą zabrali do Gdańska

 

Nie ma takiej opcji, ewentualnie z piątku na sobotę.

 

niumen napisał(a):

W ten weekend okaże się, czy jadę na 100%,

 

 

musisz być

 

Z jednym wykładowcą już ustalone, zostaje jeszcze dwóch do przepustki. Ty wiesz, że ja wszystko zrobię dla tego wydarzenia. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...