Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

no to bączki zaliczone :twisted:

 

o młodego osiedlu zapomnieli - sam lód a parking przed stokrotką lodzio midzo :twisted:

 

no i się okazało, że dokładnie przy -4stC mam piston slap :shock: trawa około minuty i słychac go po kilkunastu sekundach po uruchomieniu auta jak silnik wejdzie na wyższe obroty - no chyba że to coś innego puka :idea:

 

przy każdym innym minusie nie puka. Obecnie przetestowane przy -6, -8 i -12st

śmiesznie wyglądam z kijem wbitym w silnik :oops:

 

Kropkowicz po zmianie solenoidu spalanie spadło o prawie 2 litry (średnia 13l/100) :shock: pomimo tego, że nie żałuję gazu (powinno być 15l/100) 8)

zaworu DV jeszcze nie podmieniłem bo guma zrobiła się plastikowa. Może w sobotę podmienię

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem co chcę od św Mikołaja :mrgreen:

 

http://www.dabtuner.pl/Cisnienie_oleju_SM_Peak-57.html

http://www.dabtuner.pl/Temperatura_olej ... ak-56.html

ew dodatkowo

http://www.dabtuner.pl/Cisnienie_paliwa ... k-148.html

 

ciekawe jak tam gwinty.

 

używana, zdjąłem ponad 2 lata temu z dachu jak kupiłem auto.kupisz?

 

szukam czegoś takiego do darmowozu, ale muszę sprawdzić czy da się zalatwić uchwyty. Aluminiowy??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdaSch,

 

słyszałeś, że nasze dziewczyny chcą jutro przyjechać na spot i zabrać nam jedno auto?

Jakaś babska konspiracja!

 

 

A pamiętacie, jak ostatnio opowiadałem Wam, że koleś wjechał mi w tyłek w Toyotę?

No to dziś miałem powtórkę z rozrywki... znowu ToiToi oberwał w dupę...

 

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziś miałem powtórkę z rozrywki... znowu ToiToi oberwał w dupę...

przyznaj się, założyłeś tam czerotłoczki i gumy 225 :lol:

 

AdaSch, ebay Cię czeka na 90%

 

 

Mam wrażenie, że mój tyłek w Toyocie jest bardzo atrakcyjny, że każdy chce go pukać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdaSch, ogłuchniesz od potrójnej 'opening ceremony' przy każdym odpalaniu :) Irytujące to mocno trzeba przyznać.

 

To to się akurat wyłącza w 5 sekund (albo 3 sekundy - już nie pamiętam dokładnie - trzeba zerknąć w instrukcję). Chodzi o "globalne" wyłączenie sygnału dźwiękowego - dla alarmów też. Ale alarm jest akurat sygnalizowany jednocześnie - oprócz dżwięku - zmianą koloru tarczy na czerwony, czyli trudno to przegapić. Zasadniczo przez dobre dwa miechy mnie wkurzało, po czym poczyniłem wysiłek przeczytania instrukcji i nagle reakcja żony była: "oooo... super... wyłączyłeś to głupie piszczenie ???"

 

Od tego samego gościa kupowałem. Mam nadzieję, że za taki "duży" zestaw - 3 sztuki co by nie mówić :wink: - też Ci dał dobrą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że można wyłączyć, to wiem, praktycznie zawsze czytam instrukcje :D Tylko właśnie - całkiem pozbawiasz się "odzewu dźwiękowego". Dla temperatury oleju to nie problem, na pewno zauważysz migającą na czerwono tarczkę prędzej czy później, ale boost to już inna sprawa :| Trochę te "autogeje" pod gust (jak mniemam) chłopaków w tjunungowanych golfach zrobili - całe to 'opening ceremony'... Na dobrą sprawę przez kilka sekund nie widzisz wskazania, co np. przy ciśnieniu oleju jest dość słabą sprawą.

Ja swoje kupiłem w carstuff, zaraz koło mojej chaty. Cena nie gorsza niż na necie, a wspiera się lokalne sklepiki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że można wyłączyć, to wiem, praktycznie zawsze czytam instrukcje :D Tylko właśnie - całkiem pozbawiasz się "odzewu dźwiękowego". Dla temperatury oleju to nie problem, na pewno zauważysz migającą na czerwono tarczkę prędzej czy później, ale boost to już inna sprawa :| Trochę te "autogeje" pod gust (jak mniemam) chłopaków w tjunungowanych golfach zrobili - całe to 'opening ceremony'... Na dobrą sprawę przez kilka sekund nie widzisz wskazania, co np. przy ciśnieniu oleju jest dość słabą sprawą.

Ja swoje kupiłem w carstuff, zaraz koło mojej chaty. Cena nie gorsza niż na necie, a wspiera się lokalne sklepiki :)

 

 

To podrzuć adresik, to może wpadłbym tam i wybrał sobie prezent na święta... Gdyby jeszcze był ktoś, kto mi to poskłada...

A już na poważnie, to po moich ostatnich przygodach czasami chodzą mi po głowie wskaźniki odpowiedzialne za olej, aby drugi raz nie mieć już takiej przygody z zajechanym silnikiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...