Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Ludziki środa coraz bliżej, kręcimy coś z tymi gokartami w MTG czy nie? Ze swojej strony jesli mogę zaproponować godzinę to tak 21.15.

 

kręćmy. tylko na grouponie jakoś nie widzę nic na ten temat, więc pewnie po normalnej cenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chętni dopisywać się do listy. Z tego co pamiętam Ironman25 kosztuje 75pln i jest potrzebnych min. 8 chętnych, z tego co pamiętam. Tor na stronie kartcenter.pl prezentuje się ładnie, także chyba warto.

 

1. Młody

2. Kropek

3. Sasiad

4.

5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie (powitanie w odpowiednim temacie pojawiło się ale to dawno i nie prawda prawię;)

 

przyznaje bez bicia, że jestem pod wrażeniem Waszego zorganizowania (aż wręcz zazdroszczę). Z chęcią wpadnę kiedyś na spota poznać się en face.

 

Mam bujne plany (ale wciąż tylko na etapie planów) działania z moim Forkiem. Zwłaszcza, że podkręcanie nowych SF jest w dalszym ciągu w powijakach jak zauważyłem (yy gwarancja?). W związku z tym, że mój pełni funkcję również, a może głównie, pojazdu służbowego czeka mnie nie lada zadanie- odpada tuning optyczny (które zresztą mało mnie interesuje) a chciałbym podziałać z mocą i mieć patent na wyciszanie/ugłaskanie w delegacjach:)

 

pozdrawiam

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie (powitanie w odpowiednim temacie pojawiło się ale to dawno i nie prawda prawię;)

 

przyznaje bez bicia, że jestem pod wrażeniem Waszego zorganizowania (aż wręcz zazdroszczę). Z chęcią wpadnę kiedyś na spota poznać się en face.

 

Mam bujne plany (ale wciąż tylko na etapie planów) działania z moim Forkiem. Zwłaszcza, że podkręcanie nowych SF jest w dalszym ciągu w powijakach jak zauważyłem (yy gwarancja?). W związku z tym, że mój pełni funkcję również, a może głównie, pojazdu służbowego czeka mnie nie lada zadanie- odpada tuning optyczny (które zresztą mało mnie interesuje) a chciałbym podziałać z mocą i mieć patent na wyciszanie/ugłaskanie w delegacjach:)

 

pozdrawiam

p.

 

Dawaj w środę na gokarty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączam się do życzeń :mrgreen:

 

wiesz, że EVO Ci życzę.

 

p.s.

 

Skwara, ładną mijankę na basenie odstawiliśmy :mrgreen:

Forester style

 

Zastanawiam się czy nie wyjeżdżać też po trawie przez parking :evil:

jak jakaś łajza stanie na lewoskręcie to mieszczą się 2-3 auta.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...