Skocz do zawartości

Pożegnania nadszedł czas :-)


Przemodk

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc mój 2,5 letni Outback diesel znalazł w końcu nowego właściciela. Przez te 2,5 roku naśmigałem 64000 km i generalnie z auta byłem średnio zadowolony. Był to poza tym pierwszy samochód w moim życiu, który sprzedawałem przez prawie 6 miesięcy....., a podobno auta z pierwszej ręki są bardzo poszukiwane...ale chyba nie Subaru.

Tak więc pożegnania nadszedł czas. Do Subaru już raczej nie wrócę. Za miesiąc odbieram CLA 45AMG :-))))

Powodzonka forumowiczom życzę i pozdrawiam !

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc mój 2,5 letni Outback diesel znalazł w końcu nowego właściciela. Przez te 2,5 roku naśmigałem 64000 km i generalnie z auta byłem średnio zadowolony. Był to poza tym pierwszy samochód w moim życiu, który sprzedawałem przez prawie 6 miesięcy....., a podobno auta z pierwszej ręki są bardzo poszukiwane...ale chyba nie Subaru.

Tak więc pożegnania nadszedł czas. Do Subaru już raczej nie wrócę. Za miesiąc odbieram CLA 45AMG :-))))

Powodzonka forumowiczom życzę i pozdrawiam !

 

Toś się nie popisał :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz będziesz miał tylko jedną gwiazdę (i to tylko trójramienną) zamiast pięciu ;-)

 

 

Toś teraz poleciał raczej 6-ciu :facepalm:

 

 

Tak więc mój 2,5 letni Outback diesel znalazł w końcu nowego właściciela. Przez te 2,5 roku naśmigałem 64000 km i generalnie z auta byłem średnio zadowolony. Był to poza tym pierwszy samochód w moim życiu, który sprzedawałem przez prawie 6 miesięcy....., a podobno auta z pierwszej ręki są bardzo poszukiwane...ale chyba nie Subaru. Tak więc pożegnania nadszedł czas. Do Subaru już raczej nie wrócę. Za miesiąc odbieram CLA 45AMG :-)))) Powodzonka forumowiczom życzę i pozdrawiam !

 

Bo to disel był :biglol: :biglol: :biglol:

 

 

PzDr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemekka powiedział: No to teraz będziesz miał tylko jedną gwiazdę (i to tylko trójramienną) zamiast pięciu ;-) Toś teraz poleciał raczej 6-ciu

 

No tak. Mea culpa :blush::facepalm:

 

Ale ja humanista jestem, poza tym to jeszcze gorzej dla Mercedesa :biglol:

 

A tak zupełnie OT (jeśli to w ogóle jest jakiś topic), to czy też zauważyliście, że w wielu Mercedesach nie działają kierunkowskazy, np. przy zmianie pasa ruchu. A to podobno takie bezpieczne samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tak zupełnie OT (jeśli to w ogóle jest jakiś topic), to czy też zauważyliście, że w wielu Mercedesach nie działają kierunkowskazy, np. przy zmianie pasa ruchu. A to podobno takie bezpieczne samochody.

 

To samo akurat niestety dotyczy i STI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...