Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2014


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 841
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

O kurka chyba za duzo karkówki z grilla wczoraj zjadłem oczywiście ze 9 maja, nie zmienia to faktu ze zapraszam serdecznie na patelnie, zabrać krzesełka, jak ktoś moze to rower abyblepiej przemieszczać sie po trasie, i oczywiście mały grill obowiązkowo, do zobaczenia na trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formula Rallycrossu jest tak prosta widowiskowa łatwa do przekazania w TV i dobrze poprowadzona z dobrym promotorem powinna wręcz zdeklasowac WRC dziwne że tak się jeszcze nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formula Rallycrossu jest tak prosta widowiskowa łatwa do przekazania w TV i dobrze poprowadzona z dobrym promotorem powinna wręcz zdeklasowac WRC dziwne że tak się jeszcze nie stało.

Odpowiem w ten sposób:

Jeżdżę na różna rajdy, również WRC, kiedy wracam, jeszcze przez kilka dni nie mogą ochłonąć.

Natomiast byłem raz na MERC. Na początku fajnie, widowiskowo, wręcz rewelacja. Ale po kilku godzinach się wręcz nudziłem. 

Ale to oczywiście moje subiektywne zdanie.

Edytowane przez Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zła wiadomość od Gagackiego :(

 

"Jak zauważyliście brakuje naszej załogi na liście startowej Rajdu Karkonoskiego. Niestety podjąłem decyzję wraz z całym zespołem OPONEO o rezygnacji z dalszej walki w tym sezonie w RSMP. Wiernym KIBICOM dziękuję z całego serca za doping i wspieranie nas we wszystkich chwilach tych lepszych i gorszych, Wszystkie dobre wyniki jakie osiągnęliśmy dedykuje Wam, a przede wszystkim wszystkie widowiskowe przejazdy. Mam nadzieję że choć raz każdy z WAS czuł to ze widowiskowa jazda była dla WAS.

Teraz czas usiąść i pomyśleć co dalej. Wielu z Was zna mnie nie od dziś, jeśli odpuszczam to tylko po to aby wrócić silniejszym.

Pozdrawiam wszystkich

GACEK"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...