Skocz do zawartości

ile płacicie za ubezpieczenie autka


kubas

Rekomendowane odpowiedzi

pytanko jak w temacie

ja za Opla Vectre zapłaciłem w Warcie

za OC + AC 1900PLN auto wyceniono na 28000 zł,

zniżki OC - 60%, AC - 50 %,

w tej chwili wybieram pieniążki za szkode na AC (tak zwany test łosia a dokładnie łani) więc w przyszłym roku będzie na AC tylko 30% ale wartość autka tez spadnie więc składka będzie na podobnym poziomie

 

pochwalcie się ile wy płacicie za ubezpieczonko i w jakichy firmach się ubezpieczacie, no i jak jest z likwidacją szkód

 

wie ktoś ile kosztuje ubezpieczenie nowego Legacy 2.0 :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

Ja za ubezpieczenie mojej Imprezy Wrx zapłaciłem za cały pakiet 26000,w PZU.Oczywiście wysokość składki zależy od miasta w którym mieszkasz.

Pozdrawiam 8)

 

chyba 2 600

a na ile ci wycenili autko i jakie masz zniżki bo to przede wszystkim od tego zależy, a miasto to drugorzędna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja za ubezpieczenie mojej Imprezy Wrx zapłaciłem za cały pakiet 26000,w PZU.Oczywiście wysokość składki zależy od miasta w którym mieszkasz.

Pozdrawiam 8)

 

chyba 2 600

a na ile ci wycenili autko i jakie masz zniżki bo to przede wszystkim od tego zależy, a miasto to drugorzędna sprawa

Racja 2600.Zniżki mam takie jak ty,a uto wycenili cos kolo 90000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Tak sobie czytam ten wątek bo zawsze mnie interesowało jakimi funduszami trzeba dysponować, żeby ubezpieczyć takie cudo jak Subaru :wink: . I zupełnie nie kapuje jak Kolega paskalxxx płaci 2.600 PLN za auto warte ok. 90.000, a Kolega Kubas 1.900 PLN za auto warte ok. 28.000 PLN. Czy posiadanie pakietu, zniżek, różnego miejsca zamieszkania, modelu samochodu itp. może aż tak wpływać na różnice w kwocie ? Poza tym tak na szybko wziąłem sobie pakiet w PZU na, dajmy 7% i z 90.000 PLN to nijak 2.600 PLN nie wychodzi...Czy mógłbym prosić Kolege paskalxxx o troche więcej szczegółów ? oczywiście jeżeli to nie jest jakąś tajemnicą...Dziekuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane, a nie taniej by wyszło co niedziela dać po stówie na msze za całotygodniowy cienszki [moderator czuwa] św. Krzyśka.

 

Siwy

 

dejta mi, przeca ja se jimu za friko zaniese te stówe - no, tymu kaznodziei Krzyśkewi, tfu ... śnięty-mu

 

Śmiech'us pocztex'us stolic'us dostawcus gratisus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelne ubezpieczenie (odpowiednik AC, OC, NW, zielona karta, holowanie) w opcji maksymalnej czyli "full risk" (co oznacza takie udogodnienia jak brak udzialu wlasnego, oraz brak utraty znizki przy naprawach typu wybita szyba) za mojego tegorocznego Forestera o wartosci 28.000 Euro, z uwzglednieniem maksymalnej znizki 75% wynosi:

138E kwartalnie, czyli jakies 2600zl rocznie.

 

No, ale dochodzi jeszcze podatek drogowy placony takze kwartalnie i zalezny od wagi pojazdu i rodzaju paliwa (benzyna 1x, diesel 2x, gaz 3x), w tym wypadku 110E, czyli jakies 2000zl rocznie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety z ubezpieczeniami to w Polsce najlepiej sie nie wychodzi:

Legacy 98 2,5 L - wartosc przedmiotu ubezpieczenia PLN 42.000 (PLN 55.000 wg. Euro-tax)

Warta: ok. 1200 OC + 3.200 AC (OC -40% znizki, AC 30 znizki).

 

Ale - uwaga! : zwyzka w Warcie za Subaru :shock: :!: "grupa pojazdow szczegolnie narazonych na krazdziez: Mercedes, BMW, Audi [....] i.... Subaru". :(

No i brak pakietu dla samochodow nabytych za granica kraju. Czyli jesli sciagnie sie we wlasnym zakresie nowe Subaru STi z salonu np. w Niemczech to zegnaj pakiecie... ubezpieczamy sie wtedy wg stawek zabojczo-standardowych. Natomast te same STi majace nawet 15-stego wlasciciela, ale kupione w kraju (nie starsze niz 5 lat) nadal podlega pakietowi (cos kolo 5,7% z tego co pamietam)

 

Pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

A ja jeśli mogę tu kogoś dobić płacę 230zł za OC i NW rocznie, max zniżek (na ojca, bo ja to bym był chyba +200%) a AC mam gdzieś bo i tak z wyegzekwowaniem bywa ciężko - tylko prewencja.

 

...miejski gryzoń Micra 1000ccm +LPG ...tylko proszę się nie przewracać ze śmiechu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi powiedzieli, że taraz już w subaru nie mają pakietów :(

A za justy w poznaniu płace około 700 zł oc+nw :( ojciec ma max zniżki i takie bzdury...

Wkurza mnie tylko to że rodzinka moja mieszka nio wiosce zabitej dechami pod Kaliszem i za passata (disla, chyba 4 letniego) płaci 300 zł oc same :!:

 

Też mi sprawiedliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak sie ubezpieczac szedlem to az mi sie zaplakac chcialo jak przyszlo do placenia.

 

5560 zł za ac + oc w PZU....

 

Grupa wiekowo-umysłowa najgorszych szaleńców, prawie żadnych zniżek itd....

 

 

[moderator czuwa] !

 

I jeszcze pewnie gdyby mi zakosili Zośkę to mialbym takie przeboje jak niektorzy tu na forum, co do tej pory ciągają ubezpieczalnie by cokolwiek zwróćiła....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak sie ubezpieczac szedlem to az mi sie zaplakac chcialo jak przyszlo do placenia.

 

5560 zł za ac + oc w PZU....

 

[moderator czuwa] !

 

To klekniesz jak Ci przyjdzie zaplacic za STi ...

 

A do tego pzreboje co do wysokosci sumy ubezpieczenia i walka z kazda szkoda, niedaboze calkowita ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wygrzebanie wątku w którym pisały wyłącznie forumowe dinozaury, cig13 należą Ci się wielkie brawa, chociaż i tak nie przebijesz pewnego Forumowicza, który udzielił odpowiedzi na pewne ważne pytanie 3 lata po jego zadaniu na łamach naszego Forum :mrgreen:.

 

To klekniesz jak Ci przyjdzie zaplacic za STi ...

 

Ja już powoli trenuję kolana - booyakashy idzie dziesiąty miesiąc, niedługo znów "radosne" spotkanie z panem ubezpieczycielem :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wygrzebanie wątku w którym pisali wyłącznie cig13 należą Ci się wielkie brawa, chociaż i tak nie przebijesz pewnego Forumowicza, który udzielił odpowiedzi na pewne ważne pytanie 3 lata po jego zadaniu na łamach naszego forum :mrgreen:.

 

To klekniesz jak Ci przyjdzie zaplacic za STi ...

 

Ja już powoli trenuję kolana - booyakashy idzie dziesiąty miesiąc, niedługo znów "radosne" spotkanie z panem ubezpieczycielem :twisted:.

 

no to pisz ile placisz. musze sie przygotowywac psychicznie bo chyba jestesmy w pdobnej grupie ryzyka młodocianego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...