Skocz do zawartości

Need for Speed Underground


bartek@klubsubaru.pl

Rekomendowane odpowiedzi

od tej pory każdy może poczuć się jak RafałW zwyciężająć w granicach 30-40 trasy i odblokowująć sobie Imprę 2.5 RS (napisali, że rocznik 2003, ale tak naprawdę jest tam model stojący za Panią na avatarze Flippera). ja na razie męczę u kumpli Honde Civic, bo na moim sprzęcie to można najwyżej popisać sobie na Forum :).

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No to ja właśnie wczoraj wymieniłem civica na Mazdę i dostałem juz upgrade do Turbo, więc sobie troszki szybciej śmigam :-) Kasy mam jak lodu tylko nie mam na wydawać :-( Ciąglę męczę dodatkowe trasy, żeby więcej odblokować :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel też mi mówł, że Miata ma lepszy handling od Civica. trza będzie się przesiąść :)

 

jeśliby dało się dodawać własne samochody (ale się nie da) zrobiłbym moje Justy 1.2 triturbo z NOSem. w trakcie wyścigu jakbym rąbnął mu nitro to pewnie widziałbym jak mi świece startują spod maski w niebo niczym Columbia :P.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......a ja bym w to sobie zagral :twisted: : http://gry.interia.pl/news?inf=448653

 

co prawda w gierki nie grywam, bo nawet jakbym chciał to nie mam na to czasu, ale muszę przyznać że te screenshoot'y robią niezłe wrażenie - rzeczywiście są dopracowane w każdym calu.

 

Game Over

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę Civiciem, bo w trybie underground był tylko on na początku.

47/111 wiec Cif juz nie taka seria :wink:

Pasek Acceleration dochodzi już do połowy... będę go dłubał dalej zobaczymy co z niego wyjdzie :twisted:

 

Jak juz będziecie mieli Skyline'y i wszystkie unique mods (wykonalne przy 110/111), to wróćcie

 

Już niedługo :twisted

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja grałem narazie w demo. Wymagania to: 64RAM, Celeron 800mhz, karta grafiki 32MB i Windows 95/98/Me/Xp.

To są wymagania minimalne. Zeby sobie grać w full ustawieniach ze wszystkimi efektami(sa świetne) to trza mieć dosyć dobry sprzęt. Na moim: 512 DD RAM, P IV 2,4 ghz i GF FX 5200 128 DDR chodzi bez problemów.

Grałem w demie tylko Nissanem. Fajnie to wygląda ale wolałbym inny samochód. Jak dostanę pełną wersje to napiszę coś więcej.

Jeżeli chodzi o robienie samochodów do gry to wiem że ponoć już wśród graczy trwają prace nad tym tematem. Wiadomo że podmiana textur to tylko wizualna zabawa. Całe samochody też powinny niebawem powstać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę Civiciem, bo w trybie underground był tylko on na początku.

47/111 wiec Cif juz nie taka seria :wink:

Pasek Acceleration dochodzi już do połowy... będę go dłubał dalej zobaczymy co z niego wyjdzie :twisted:

Dziwne bo mi dalo Miate na dzien dobry (choc wpychano mi Civica ale nie wzialem). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj jechałem w NFSU Imprą z napędem na tył!

Tak napisali czy tak ci sie zdaje? Bo moj ma wiecej RWD w sobie niz taki 350Z.

lol kurde mogliby chociaż raz zrobic w NFS samochód, który rzeczywiście ma plusy na trakcji spowodowane obuosiowym napędem.

Czyli jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza w NFSU ma napęd na tył, bo przy ruszaniu zostawia slad tylnych opon na asfalcie, gdzie np. Nissan zostawia ślady przodu. a z tymi plusami to chodzi o to, że Impreza powinna bardziej opierać się sile grawitacyjnej ściany na zewnętrznej strone zakrętu niż Civic, bo wydaje mi się, że jadą tak samo.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle jakaś dziwna ta Impreza w NFS. Nie grałem jeszcze ale ze screenów i opowieści wnioskuję że twórcy nie przyłozyli się do tego autka. Dlaczego wogóle dali model 2001 a nie np.: 2003?? I ten napęd na tył też wg. mnie jest beznadzieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...