Skocz do zawartości

Need for Speed Underground


bartek@klubsubaru.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie no jak, Impreza w NFS U ma napęd na cztery koła, podobnie jak Eclipse. I to widać podczas jazdy.

 

no ja w sumie jeździłem Imprą tylko chwilkę, ale wydawało mi się, że jedzie tak samo jak Civic, tyle że w Imprze już bylo turbo, NOS i bzdury.

może tył trzeba dołączyć jak w moim Justy :P.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza w NFSU ma napęd na tył, bo przy ruszaniu zostawia slad tylnych opon na asfalcie, gdzie np. Nissan zostawia ślady przodu.

Jak moim ruszam bardzo ostro na otwartym dyfrze to zazwyczaj tylko tyl traci przyczepnosc. :)

a z tymi plusami to chodzi o to, że Impreza powinna bardziej opierać się sile grawitacyjnej ściany na zewnętrznej strone zakrętu niż Civic, bo wydaje mi się, że jadą tak samo.

Lzejsze auto skreca lepiej. Jak jedziesz za szybko to zarowno Civic Si jak i WRX beda ryly jak swinki (wiem bo testowalem oba :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Mikolaj mi dzisiaj przyniosl NFS:U. Przygotujcie sie na miazge, jak sie tylko do tego dobiore :twisted: Ubierzcie sie cieplo, szyszaki na lby, wlozyc bieg i uciekac przede mna! :twisted:

 

gram jako ThanJu - wlasnie podajcie tu Wasze nicki, zebysmy sie mogli rozpoznawac! :)

 

Niachniachniach,

bedzie po Was.

ciach ciach! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogralem sobie teraz jakies 5h a efekt to wszystkie wyscigi brane na trudnym poziomie, wiekszosc ukonczona za pierwszym razem, do zadnej, z wyjatkiem jednej do dryfowania, nie potrzebowalem wiecej niz 4 proby 8)8)8)

 

A oto moje cacko: nazwalem je El Nino1 :)

 

P.S. Screeny sprzed godziny, troszke El Nino sie juz zdazylo zmienic :) - dwie gfiastki, sliczne naklejeczki producentow na boczku i unikowata maska, ktora dostalem w nagrode za cos tam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than czemu nie Subaru?

 

I tu autorzy gry zdrowo się napracowali ale realizm jest oddany. Otóż w zyciu trzeba się nieźle napracować i dużo najeździć tanią tandetą żeby sobie Subaru w łapki wziąć. Tak też jest w NFS-ie.

 

Than lubi oglądać triumfujące Subaru z pewnego dystansu i dlatego wziął Mazdę

 

Pytanie tylko czy po tym jak będzie ją widział na starcie zobaczy ją jeszcze wogóle?? No chyba że będzie dublowac przeciwników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego Wybralem Miate? Proste, bo mialem do wyboru Civica sedana, Golfa GTi i jakies inne badziewia. A teraz moja mala wyMIATA objezdzam i tak wszystkich ;)

 

I rodzi sie we mnie takie pytanie:

 

Czy mozna miec wiecej niz jeden samochod? Czy da sie je tylko wymieniac na inne? :( Bo ja chcialem kiedys zalozyc cala stajnie Imprez :D)

 

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komp nie jest wcale słaby. 1,3 GHx wystarczy. Masz DD RAM czy SD RAM?? A kartę graficzną zmień najszybciej jak się da. Reszta wystarczy. Załóż sobie takiego MSI GeForce FX 5200 128 DDR jak ja mam i każda gra Ci pójdzie. Przy okazji ten twój mikołaj nie zbankrutuje na procku i płycie głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z grybym. Jeszcze tylko jest taka sprawa że nowa karta może nie pasować do starszej płyty głównej. A nawet jeżeli bedzie pasować to może nie być wykorzystana w pełni. Dlatego jeżeli chcesz zmieniać to karta graficzna. Możesz też spróbowac załozyć jakąś starszą(ale nie bardzo starą) karte. Taką żeby pasowała do tej płyty którą masz. Bo znowu jeżeli wymienisz płytę główną to trza bedzie wymienić wszystko: RAM, procek, karte graficzną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...