Skocz do zawartości

Need for Speed Underground


bartek@klubsubaru.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Aaa nie zmienie

 

poza tym wcale az tak drogo nie wychodzi - cos kolo 1600 :roll:

 

Dokladnie to upatrzylem sobie takie rzeczy:

Procesor Intel Pentium 4 2.4GHz BOX (FSB 800)

i

Plyta Glowna Asus P4P800 Deluxe

 

wsumie za 1563PLN (mniej wiecej - bo cena sprzed 2 miechow)

 

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

...chciales oceny swojego bolidu than juniorze, prosze bardzo:

napis alpine wglada jak bys ukradl jakiemus drechowi z malucha z tylniej szyby :lol: natomist pomysl z plomieniami bardzo fajny jedynie bym zmienil ich kolory na ciekawsze....ogolna ocena: -4, popracuj jeszcze troszke bo stac Cie na 5 ( :arrow: uwielbiam jak tak nauczyciele prawia) :wink: ........

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gram na full wymaganiach, bo mam >GeForce 2 Ultra(32MB), 512RAM i 1,3 GHz i jak tylko w opcjach sprobuje cos zmienic w ustawieniach grafy, to mi sie gra zawala :(

 

no kurde Ty to masz złoma :))) a nie chcesz się czasem zamienić na Celerona 0,33GHz, 320MB RAM, Matrox MGA-G200 8MB SDRAM, Diamond Monster 3D II z turbosprężarką (dodatkowy wiatraczek w obudowie) na to twoje? :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CtD: Nie zmienie. A wiesz czemu? Bo wszyscy siedza zawodowo w branzy informatycznej, a ten ktory mi podal dokladnie te komponenty zarabia pieniazki w branzy gier komputerowych - i to calkiem sporo.

 

niby do CTD, ale co tam. co ma do sprzetu branza informatyczna?

a to, ze ktos zarabia w dziedzinie gier komputerowych to sie zna na sprzecie, czy na grach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mk.Si : dzisiaj wieczorem wstawie najswiezsze screeny. Alpine juz dawno zniknal :wink: i wogole ladniej wyglada. Narazie jest tak stunignowany, jak sie da, tzn. jeszcze nie mam odblokowanych wszystkich opcji wiec wybralem najlepsze z tego, co mieli w ofercie :D. Z kolorami maile dylemata, a owszem. Niestety na poczatku do wyboru jest 8 jakichs tam podstawowych kolorow i inne wygladaly gorzej. Jesli sie nie myle, to pozniej mozna zastosowac efekt przechodzenia w inny kolor, mozna zrobic metalik itp. itd. Bede Was trzymal na bierzaco i bed ew stawial screeny :D.

 

WB: Raczej chodzilo mi o Millera :lol:

 

Rafal: To chyba nie Twoj?! :shock: Bo to ma 5 gfiastek :D I tak szczerze mowiac to mi sie nie podoba :( [edit] zauwazylem nicka - czyli to Civic Brachola :D eee oczywiscie, jest sliczny, no na 5! :D

 

Bartek: Nie skorzystam :lol:

 

gruby: branza informatyczna ma to do rzeczy, ze goscie wiedza, jak mozna "podrasowac" kompa, nei zajmuja sie tylko i wylczanie programowaniem! A ten gosc, co zarabia na gierkach (nie na Gierkach :P) gra codziennie w rozne rozniaste gry. Sam pare przetlumaczyl, czyt. zrobil polskie wersje i naprawde wie, co mozna zmienic i co sie oplaca zmienic, zeby dobrze wszystko chodzilo. A powiedz Ty mi: dlaczego mialbym w tej sprawie Tobie bardziej ufac niz im? :roll: Dlatego, ze mowisz, zebym zmienil doradcow? rotfl...

 

 

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, ze mowisz, zebym zmienil doradcow? rotfl...

 

jezeli ktos ci mowi, ze GeForce 2 Ultra(32MB) jeszcze troche pociagnie, to nie wie o czym mowi. a zreszta, masz tych znajomych, to pozycz od ktoregos karte graficzna...

 

ps. przeceniasz millera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa spoko, juz chyba wiem, z czego wynika nieporozumienie!! :D

Jak zwykle, moj blad :P:lol: Moja kartka ma 64MB :wink:

Sorry!

TJ

 

moj ati 9k pro ma 128 i juz nie daje rady czasami :twisted:

 

a na wykrzaczanie sie gry przy lepszych ustawieniach, to poszukaj najnowszych sterownikow i zainstaluj o dwa numery starsze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie - sterowniki. To znowu osobna kwestia :( Bo wlasnie tu mi doradzono, zeby bron boze nie instalwoac najswiezszych, bo one sa glownie pod najnowsze karty graficzne. Jak to uslyszalem, to bylem w szoku. No, ale znalazlem te "stare" ktore sa zrobione pod moja karte i od razu wszystko lepiej chodzi! :shock: :D Narazie ich nie bede zmienial :P :wink:

 

a co do tego zawalania, to jeszcze musze dokladnie przebadac, przy jakich zmianach sie zawala :(. Bo chodzi o to (z takim zachowaniem sie jeszcze nigdy nie spotkalem! :shock:), ze gra nie wywala wczasie grania, tylko przy wyjsciu z menu opcji graficznych! Wystarczy ze cos zmienie w ustawieniach (detale otoczenia itp.), ktore prawie wszystki sa ustawione na najgorsze, poczym wychodze z tego menu i......wracam do windowsa :cry:

 

No ale grafa i tak nie jest zla :wink:

 

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że przy starszych sterwonikach lubi wywalać z gry w menu grficznym - to się tyczy także innych nowych gier. Ja z Vice City miałem taki problem że na nowej karcie graficznej rozpadały się textury w czasi grania. Jak ściągnałem najnowsze to wszystko chodziło ok. Jednak w Colnie 3 na tych najnowszych sterownikach gra się zawieszała a w MOHAA nie było szczegółów. Dlatego mam na dysku stre i noiwe sterowniki i zmieniam w miarę potrzeb. spróbuje się dowiedzieć o co chodzi z tym wywalaniem z gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos ci mowi, ze GeForce 2 Ultra(32MB) jeszcze troche pociagnie, to nie wie o czym mowi. a zreszta, masz tych znajomych, to pozycz od ktoregos karte graficzna...

 

a ja nie wiem w czym rzecz. mi moje V2 z 8MB chodzi całkiem całkiem (tak naprawdę to V2 swoją moc pokazywało od proca min. 0,4GHz), oczywiście jeśli mówimy o Quake2, NFS3/4 itp. grach ;).

 

ogólnie uważam, że była to dobra inwestycja moich kochanych 500PLN (kurde ile to kiedyś kosztowało no...).

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczor nadszedl. Bryczka sie zmienila. El Nino przecjodzi metamorfoze, to pewnie ten wiek mlodzienczy - wiece, dorastanie. Juz ma 3 gfiastki! :D Czyz to nie jest urocze? :)

 

A ja, jako kierowca, we wszystkich dyscyplinach (Dirt, Sprint, Drag etc.) wkroczylem do pierwszej dziesiatki (wlasciwie do pierwszych dziesiatek :wink:)! 8) :D

 

A oto sesja zdjeciowa z El Nino:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o dopisywanie ocen i propozycji zmian. Moze uda nam sie ustalic wspolnie, jak powinna wygladac ta bryczka. Niestety, jesli nikt mi nie powie, czy mozna ja zachowac, to dlugo nie postoi :(. Bo niebawem kupuje Imprezke. Juz bym mogl, ale sprawdzilem parametry i osiagi, to moje El Nino 01 jest lepsze! :D

 

Aha: no i co do tego, ze nie nadazylbym za Impreza. Owszem, trudno bylo, ale zarowno w mistrzostwach w drag racing, jak i w wyscigach pokonalem ja! 8) W jednym dragu musialem zastosowac taki myk: oczywiscie trza bylo zrobic perfect shift na starcie, zeby im troszke odjechac, potem mig na prawy pas, tuz za Imprezke. I tak przez wieksza czesc drogi jechal w jej cieniu aerodynamicznym. Dopiero tuz przed meta szybko myk na lewy pas i nitrosy, ktore sobie specjalnie zachowalem. :D

 

 

TJ

 

P.S. przy ocenie prosze uwzglednic gorsze ustawienia graficzne. Jak patrze na pieknie blyszczacy lakier u Rafala, to mi sie smutno robi ;(

 

[edit] juz mniej wiecej wiem, co moge zmieniac w ustawieniach graficznych, a co nie. Oto wynik lepszej grafki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej grupa, skoro wszyscy to fanatycy serii NFS, to może zbudujemy sobie dywizję wirtualnych "ścigaczy"? będzie to coś takiego w stylu np. The Outlaws czy NFBS (bliższe info stronie http://needforbetterspeed.com/).

 

co wy na to?

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...