Skocz do zawartości

"Zwolnij, szkoda zycia" WTF?


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

ale opona w zakretach wlasnie ma sie trzymac na rancie opony,

 

 

Wszystkie znane mi szkoły ustawiania zawieszeń dążą do tego żeby pracowała jak najwięsza cżęśc opony, po to sięmierzy temperaturę w poprzek opony i ustawia pochylenia duże. W dobrze ustawionym aucie aużycie jest niemal równomierne przez całą szerokość.

 

 

a jezeli wywija Ci sie az do scianki bocznej znaczy masz za wysoki profil

 

 

Albo za małe ciśnienie, albo zbyt szmatławą oponę. P6000 w KIA Picanto Cup jeździ na boku opony mimo ciśnienia rzędu 4 bar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widzę, że powoli w tym temacie przechodzimy do oftopa więc...

 

Słyszeliście może o Imprezie s204?? Zobaczyłem ją wczoraj naFILMIKU . Dostępna tylko w Japonii i w liczbie 600set egzemplaży, zmieniony spojler, hamulce i 320KM pod maską pewnie za sprawą nowego TURBO. Sami zobaczcie:

 

s204_front_1.jpg

s204_rear.jpg

s204_steeringwheels.jpg

s204_interior.jpg

s204_wheel.jpg

 

Dogrzebałem się także FILMIKU z Subaru P2 wprost z PRODRIVE'u

Maszynka serce otrzymała z Imprezy, jednak moc P2 podniesiono do 345KM dzięki czemu jest szybszy od SAGARISA i Evo FQ400. Ulepszono także sterowanie dyframi, można wyłączyć komputer sterujący dyframi i samemu coś kombinować, ale wtedy P2 jest niewiele szybsza od Imprezy STI

 

p25frear20view2ejpg.jpg

p25fside20view2ejpg_1.jpg

p25f35f45fview20top2ejpg.jpg

p25ffront20view2ejpg.jpg

p25f35f45fview20rear2ejpg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo :wink:

zobacz do topa z filmami :)

 

Dawide-GP - obie te rzeczy już były. Nie chcę być jeszcze bardziej wredny, niż normalnie jestem, ale na razie na 3 "wystąpienia" na forum, we wszystkich przypadkach przedstawiłeś "nowości" dawno już na forum przewałkowane :twisted::mrgreen:.

 

Proponuję mały "samouczek forumowicza": jest TUTAJ.

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK panowie wsyztsko OK, ale Przemeq na semi-slicku na sutrze nie miałw ogóle przyczepności. # bary to by była lekka przesada, chcoiaż też bym podbił żeby nie zdjąć opony przypadkiem,a le coś tak sztywnego jak RE070 tak czy siak ciężko zdjąć. Jazda po asfalcie to jednak inna para kaloszy.

 

O tak, tak - dobrze mówisz 8).

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo :wink:

zobacz do topa z filmami :)

 

Dawide-GP - obie te rzeczy już były. Nie chcę być jeszcze bardziej wredny, niż normalnie jestem, ale na razie na 3 "wystąpienia" na forum, we wszystkich przypadkach przedstawiłeś "nowości" dawno już na forum przewałkowane :twisted::mrgreen:.

 

Hmm... I Tak, jak na Waszmość jesteście ostatnio przesadnie grzeczni i układni kolego Przemeq . Niestety dostrzegam w tym albo nadmiar południowego słońca (choć do cholery jest tam jakoby zimniej niż u nas) albo też zasługi hurys greckich, które złagodziły jakoś Twe obyczaje... :twisted::mrgreen: Choć zdecydowana większość (mniejsza o mniejszość) wolałaby abyś Waszmość stanął as soon as possible na Swych nogach :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Ożyłeś :D Ja nie mogę :mrgreen::mrgreen: A forum niestety działa nadal "na pół gwizdka" i duplikuje niektóre posty i wątki. Będzie nas więcej jakoś :mrgreen::mrgreen:

 

No - zajebiście jest na forum. Jak w czeskim filmie :mrgreen:.

 

W takim zamieszaniu można przetestować czujność administratorów - rzucić parę bluzgów tu, parę tam, komuś walnąć z grubej rury między oczy (np. owoc - ty faszystowski pedale) i zaczekać, czy będzie reakcja :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz coś do Skody ?!...........

 

Ja mam. Nie lubie ani Skody ani ich kierowców, wyjątkiem jest Octawia kombi Vert'a którą lubie.

 

hehe dzieki to juz jest skoda rodem solber edition ma swiniacze przyklejone hehe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do głównego wątku: zmusiłem się wczoraj bardzo i włączyłem publiczną telewizję, żeby zobaczyć tę "reklamę". No i fakt - jedzie tam srebrny wrx 03-05, ale chyba usunęli ten tekst "z imprezy do grobu" :roll:.

 

I choć nadal uważam skorzystanie z konkretnego modelu samochodu do tej "reklamy" za naganne, sądzę, że mogło być jeszcze gorzej, gdyby jej autorzy użyli samochodu w firmowym i jednoznacznie kojarzonym z subaru kolorze WR Rally Blue mica... Bo wtedy na pewno miałbym przechlapane w rodzinie :twisted:. A tak to jestem przekonany, że wiele osób nawet nie rejestruje faktu, że w tej "reklamie" jest impreza... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po prostu my jesteśmy wyczuleni na ten fak, że to subaru i nie da się ukryć, ale oprócz momentalnej reakcji na Subaru to jeszcze podświadomie mój wzrok działa na patrole drogowe – wszędzie ich wyczaiłem, jak dotąd 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak to jestem przekonany, że wiele osób nawet nie rejestruje faktu, że w tej "reklamie" jest impreza... :roll:

Dokładnie. Jeszcze jeden srebrny samochodzik.

Zresztą jak mawiała pewna aktorka: Nieważne czy mówią dobrze czy źle, byle nie przekręcali nazwiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do głównego wątku: zmusiłem się wczoraj bardzo i włączyłem publiczną telewizję, żeby zobaczyć tę "reklamę". No i fakt - jedzie tam srebrny wrx 03-05, ale chyba usunęli ten tekst "z imprezy do grobu" :roll:.

Tego tekstu tam nigdy nie było, co już jakiś czas temu przyznał autor tej wyrafinowanej prowokacji, kolega spalili

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... &start=196

 

 

Cała ta dyskusja przypominan mi, jako żywo, reakcję naszego Prezydenta na artykuł w Tageszeitung...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała ta dyskusja przypominan mi, jako żywo, reakcję naszego Prezydenta na artykuł w Tageszeitung...

 

Alergiczna... ale... spontaniczna :shock: :mrgreen:

 

Fani Subaru mają wspólny system wartości z braćmi Kaczyńskimi - nie dopuszczą do szargania świętości i wrażym próbom niszczenia wizerunku dadzą stanowczy odpór!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- czyżbym był za mało biało - czerwony :?: ;):mrgreen:

 

Kolego man!

Wyście są forpoczta sił evoistowskich i piąta kolumna na tym ślachetnym Forum i jako taki, nie macie prawa siem wypowiadać na temat reakcji alergiczno-odrzuceniowych jakie zdrowa tkanka forumowa w trzystu powyższych postach z siebie wydała!

 

Kolor obowiązujący to blue mica!

Czerwonemu mówimy stanowcze NIE!

Biały nas nie rusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Me zawstydzenie i poczucie niższości wobec poczucia nicości i bezradność narastają i gotowe zamienić się w desperację :twisted: Niecne zamiary evoistów ukryte za trzema diamentami kryjącymi obłudę i zmierzające do penetrowania, niczym kornik albo nie przymierzając włosień jakiś, zdrową mięsną tkankę forum przejrzane zostały niestety :( Pocieszeniem - małym wszakże - dla mnie niegodnego jest to tylko, że errare humanum est, a Kościól nasz cieszy się bardziej z jednego nawróconego niźli z 10 wyznawców :mrgreen: Szare jest me auto niestety i pomny słów, że "..biada jest tym co letni są a nie gorący lub zimni.." (tak uroczo przetransponowanych na naszą rzeczywistość przez polityków prawiących o "staniu w rozkroku") dziś jeszcze zmieniam podświetlenie turbo timera na jedyny i słuszny niebieski kolor co w ramach spotkania forumowej braci udowodnię :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś jeszcze zmieniam podświetlenie turbo timera na jedyny i słuszny niebieski kolor

Malutki krok, ale w słusznym kierunku, więc cieszy.

 

Możecie ponadto zawnioskować o zamianę Imprezy w tejże reklamie na Evo. I słusznie będzie i zbawiennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię co w mej mocy, acz z obawą pewną, że dla szlachetnych wrażyserów telewizyjnych evcie zbyt mało wieśniackie się zdają przez co nie zdołają się nijak przebić przez działającą niczym filtr odwróconej osmozy naturalną blokadę informacyjną w umysłach naszych rodaków obecną :roll: :mrgreen: Ale pomny tego, że kropla drąży skałę dziś jeszcze petycję piszę i szaty rozdzieram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...