Skocz do zawartości

Impreza Sti, które wybrać?


Morgan9

Rekomendowane odpowiedzi

wiem że może nie na temat ale ja bym brał Evo X za 80 koła masz rakietę i będziesz zadowolony, moc seria, wsadzisz wydech zrobisz mapę i masz bezpieczne 350 konia i porsche schowasz do garażu, jak chcesz to pisz podam ci link do porządnego egzemplarza

 

Do czasu jak nawali pompa AYC to się zdziwi jakie są koszty nowej... 10 w porównaniu do 9 jest zdecydowanie kosztowniejsza w eksploatacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że może nie na temat ale ja bym brał Evo X za 80 koła masz rakietę i będziesz zadowolony, moc seria, wsadzisz wydech zrobisz mapę i masz bezpieczne 350 konia i porsche schowasz do garażu, jak chcesz to pisz podam ci link do porządnego egzemplarza

 

Do czasu jak nawali pompa AYC to się zdziwi jakie są koszty nowej... 10 w porównaniu do 9 jest zdecydowanie kosztowniejsza w eksploatacji

więcej niż złożenie silnika do subaru, po upg, panewce, pękniętym tłoku ?? chyba aż tyle nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że może nie na temat ale ja bym brał Evo X za 80 koła masz rakietę i będziesz zadowolony, moc seria, wsadzisz wydech zrobisz mapę i masz bezpieczne 350 konia i porsche schowasz do garażu, jak chcesz to pisz podam ci link do porządnego egzemplarza

 

sory stary chlopisko napisał wyrażnie szuka subaru,,,,nie miska ........od razu było mu zaproponowac GTR :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja bym pytal raczej o ten: http://otomoto.pl/su...-C31140090.html

 

Jak to ten egzemplarz?! .Pamiętam go z tamtego roku i nawet go oglądałem. Byłe auto R. Lukasa- używał go jako zerówka na rajdach. Jak dobrze pamiętam prawie całe malowane .Było do kupienia coś koło za 55tys. Moim zdaniem umęczone po przygodach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam w ogloszeniu pisalo bezwypadkowy i mial zakuty silnik. Tutaj prosze sobie wstawic odpowiednie epitety, skoro auto bylo masakrowane i jak twierdzisz je sprawdzales. Ja sprzedajac jako bezwypadkowy mam na mysli, ze taki byl, od poczatku. Widze, ze nie wszyscy. POLSKA. Co rok to lepiej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pytal raczej o ten: http://otomoto.pl/su...-C31140090.html

 

Jak to ten egzemplarz?! .Pamiętam go z tamtego roku i nawet go oglądałem. Byłe auto R. Lukasa- używał go jako zerówka na rajdach. Jak dobrze pamiętam prawie całe malowane .Było do kupienia coś koło za 55tys. Moim zdaniem umęczone po przygodach....

jakie zero? jakie rajdy? chyba wokol trzepaka.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie przeswietlilem tych imprez, musialem wyjechac za granice.

Co do R.Lukasa, ogladalem zakup kontrolowany z 2008 gdzie testowali impreze sti w takim kolorze jak ten zakuty z allegro tyle ze tamten mial na zaslepkach od halogenow logo STI byl zakuty przy 40tys km a ten z allegro o ile pamietam przy 58tys km. Przebieg 25 tys km przez 5 lat tez budzi watpliwosci (zakladajac ze to jest to samo auto)

Takze nie wydaje mi sie zeby to byl ten sam samochod. Takie moje spostrzezenie, moze sie myle.

 

 

Tymczasem wracam do poszukiwan STI.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie przeswietlilem tych imprez, musialem wyjechac za granice.

Co do R.Lukasa, ogladalem zakup kontrolowany z 2008 gdzie testowali impreze sti w takim kolorze jak ten zakuty z allegro tyle ze tamten mial na zaslepkach od halogenow logo STI byl zakuty przy 40tys km a ten z allegro o ile pamietam przy 58tys km. Przebieg 25 tys km przez 5 lat tez budzi watpliwosci (zakladajac ze to jest to samo auto)

Takze nie wydaje mi sie zeby to byl ten sam samochod. Takie moje spostrzezenie, moze sie myle.

 

 

Tymczasem wracam do poszukiwan STI.

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

Podczas rozmowy z Robertem Lukasem poinformował mnie że był drugi raz zakuty przez niego ponieważ pierwsza kucizna po zakupie nie wytrzymała! :twisted:

A jeśli chodzi o rajdy wokół trzepaka nie dowiarku sztandar11 to poszukaj na youtube sobie jak Robert Lukas jezdzi jako zerówka na Rajdach tym że Saubaru.

:evil:

Edytowane przez Piotrecki80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to może na moją się skusisz? Mi tu za ten samochód oferują 20k USD, ale za te pieniądze to szkoda oddawać komuś, kto nie doceni. Z transportem i cłem wyjdzie niewiele więcej niż hawk, ino 5 lat młodszy i praktycznie bez przebiegu ;)

Przegladalem twojego motostata, widac ze dbasz o samochod ale sprowadzanie go z Bahrajnu do Polski to wyczyn niemalze ekstremalny :D

 

 

Witam

 

Nie przeswietlilem tych imprez, musialem wyjechac za granice.

Co do R.Lukasa, ogladalem zakup kontrolowany z 2008 gdzie testowali impreze sti w takim kolorze jak ten zakuty z allegro tyle ze tamten mial na zaslepkach od halogenow logo STI byl zakuty przy 40tys km a ten z allegro o ile pamietam przy 58tys km. Przebieg 25 tys km przez 5 lat tez budzi watpliwosci (zakladajac ze to jest to samo auto)

Takze nie wydaje mi sie zeby to byl ten sam samochod. Takie moje spostrzezenie, moze sie myle.

 

 

Tymczasem wracam do poszukiwan STI.

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

Podczas rozmowy z Robertem Lukasem poinformował mnie że był drugi raz zakuty przez niego ponieważ pierwsza kucizna po zakupie nie wytrzymała! :twisted:

A jeśli chodzi o rajdy wokół trzepaka nie dowiarku sztandar11 to poszukaj na youtube sobie jak Robert Lukas jezdzi jako zerówka na Rajdach tym że Saubaru.

:evil:

 

Czyli do kosciola raz w tygodniu nie jezdzil... ;)

Edytowane przez Morgan9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...