Skocz do zawartości

IV Forumowa Subariada - Armenia/Gruzja


Izotom

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj mój Forek przeszedł przegląd okresowo-posubariadowy.

 

Wynik:

- zawieszenie całe, bez żadnych luzów, nie było czego wymieniać (przebieg 49tys. dwie Subariady i Plejady) - a to przecież tylko SUV  ;)  :yahoo:

- spód bez istotnych uszkodzeń, jedynie parę rys i baaardzo zmęczona osłona tylnego dyfra  :rolleyes:

- lewy tłumik poprawiony i oba są teraz na właściwym miejscu  :)

 

 

W przyszłym tygodniu jeszcze polerka licznych rys i klejenie zaczepów przedniego zderzaka (choć w sumie nie wiem czy warto) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładałem płytę pod dyfra bo innych osłon do XT-ka w dalszym ciągu brak.

 

Natomiast seryjna osłona z przodu (aluminiowa) w kilku autach oberwała i miało miejsce klepanie w plenerze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą bardzo fajne i ciekawe wyprawy - Subariady.

 

Polecamy.

 

 

 

Osłona dyfra wykonana jest z blachy stalowej gr tylko 2,5 mm. Nie jest to zbyt mocna osłona zwłaszcza w warunkach

 

Jest wystarczająca: uratowała mi tylny dyfer. Głównie chodzi o to aby się po tej płycie prześlizną kamień i nie zahaczył o obudowę dyfra, która jest dość kanciasta. Dała radę: lekko potraktowana młotkiem i wróciła do stanu pierwotnego.

 

Innych usterek i strat nie było oprócz sprawdzenia i ustawienia zbieżności. O przedniej płycie nie wspominam: naprawiono na miejscu.

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa 02 - pokonała łącznie 9600km.

Średnie spalanie zarejestrowałem 10,4l/100km przy obciążeniu/oporach: 2+2 i ok 120kg ładunku, box dachowy, opony AT.

Po powrocie samochód przeszedł przegląd w EF przy 61,5kkm, wymieniono tuleje stabilizatorów, przesmarowano zawieszenie. Zostało do wykonania polerowanie lakieru z pokryciem warstwy zabezpieczającej ceramiczno-polimerowej.

 

566b6915dcb075ac.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dużo spalił jak na wolnego ssaka, co prawda byliście trochę bardziej dopakowani niż my, ale mi komputer pokazał 11l (realnie pewnie było koło 12). To twoje spalanie jest wg komputera, czy liczyłeś na piechotę?  


W Omalo też się fajnie prezentował

 

P8011063.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. komputera, ciężko mi przeliczyć na piechotkę ponieważ nie zbierałem paragonów i nie pamiętam jakie miałem przebiegi na tankowaniu. W terenie podstawowym biegiem na podjazdach była jedynka z poziomem min.2000obr :superhero:

Edytowane przez MUrsus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My rowniez podliczylismy koszty i wyszlo nam.... tyle samo, co w zeszlym roku. Tyle, ze w zeszlym bylismy o tydzien dluzej. Mysle, ze koszty wyszly wyzsze ze wzgledu na wiecej noclegow w hotelach i przejazd przez Turcje. Jednak rosyjskie paliwo za 2 zlote za litr przyjemniej sie tankuje niz w Serbii czy Turcji za 7 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Miałem trochę kłopotu z posortowaniem zdjęć ( inny czas na I-phone, inny w aparacie ).

Z Iphona nie chciałem rezygnować, gdyż ma geo-tagi :).

 

Teraz jest to jednak ( w miarę ) gotowe.

link do albumu ( mam nadzieję, że będzie działał bez kłopotu ):

https://plus.google.com/u/0/photos/105648656126633693422/albums/6050029245356358497

 

Przyjemnego wspominania / oglądania :)

 

Pozdrowienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...