Skocz do zawartości

Mój następny samochod-dylematy,oczekiwania,realia


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie tego czy ma to być przy czy drugi samochód, to wszystko zależy od wielości rodziny. Dla mnie wieśniak byłby zdecydowanie za mały, a z boxem jeżdżę tylko na narty.

U Stacha będzie w sam raz. ;)

 

Jeśli chodzi o prześwit to w Legacy mi nigdy go nie brakowało (w przeciwieństwie np do Golfa IV), a 15 cm dla SUVa to trochę mało. Ale kto by tam wjeżdżał takim ładnym autem w "teren" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Właśnie dlatego testowałem go na trasie,dwa dni w sumie ok.350km

 

350km to i w maluchu można zrobić bez stresu :)

 

A tak na poważnie. Każdy ma prawo do swojego zdania/odczucia/wymagań. CM wygląda z zewnątrz super i poważnie go rozważałem jako "drugie auto" i dlatego poprosiłem kolegę żeby dał pojeździć "S". Tak jak pisałem walory "jezdne" super ale.. dla mnie było ciasno, natłok wykończeń o dyskusyjnym "desing" go wykluczyło. Auto na pewno dla kogoś kto szuka czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cta Scout wTDIku załatwia wszystkie problemy:ekonomikę,bagażnik.osiągi,haldex,przestrzeń.niezłe prowadzenie,przyzwoitą cenę. :) [/qu

 

auto marzeń. Szkoda, że nie dla mnie :)

 

 

jeden wybiera Forestera XT drugi Skodę Scout 

 

to co łączy te auta to przyzwoite prowadzenie, przyzwoity napęd jak i przyzwoita cena  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku traktowałem Teslę jak osobliwość, dziwadło.Tylko zacząłem się zastanawiać dlaczego tylu Norwegów kupiło to auto. I dowiedziałem się,że to bardzo ciekawe auto, z niezłym zasięgiem i świetnymi osiągami, luksusowe i piękne. A przede wszystkim rozwiajne w okolicznościach kiedy klasyczna motoryzacja od dawna drepcze w miejscu. Najbardziej zabawne jest to,że budowa auta jest nieskomplikowana a przyspieszenia jak w najlepszych autach sportowych. Uwaga -występuje wersja z napędem na 4 koła.

 

http://moto.pl/MotoPL/1,88389,18694938,tesla-model-s-p85-pierwsza-jazda-tesla-bylby-dumny.html

 

73044aba4773b7aae93943d148d89d7d.jpg

Edytowane przez Jacky X
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tylko zacząłem się zastanawiać dlaczego tylu Norwegów kupiło to auto
Może nie wiesz ile kosztuje Tesla ;)

Zawsze możesz wyjechać do Amsterdamu i dostać rządowe dofinansowanie na jej zakup jeśli będziesz używał jako taksówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku traktowałem Teslę jak osobliwość, dziwadło.Tylko zacząłem się zastanawiać dlaczego tylu Norwegów kupiło to auto. I dowiedziałem się,że to bardzo ciekawe auto, z niezłym zasięgiem i świetnymi osiągami, luksusowe i piękne. A przede wszystkim rozwiajne w okolicznościach kiedy klasyczna motoryzacja od dawna drepcze w miejscu. Najbardziej zabawne jest to,że budowa auta jest nieskomplikowana a przyspieszenia jak w najlepszych autach sportowych. Uwaga -występuje wersja z napędem na 4 koła.

 

http://moto.pl/MotoPL/1,88389,18694938,tesla-model-s-p85-pierwsza-jazda-tesla-bylby-dumny.html

 

73044aba4773b7aae93943d148d89d7d.jpg

Nie słychać silnika i wydechu, dla mnie to by była opcja jakbym nie wiedział gdzie pieniądze wydawać! Za tą cenę kupuje gtr-a lub skyline r34 i przynajmniej wiesz co to radość i przyjemność! Edytowane przez abecer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Norwegii są b. duże dopłaty to zakupu eko aut. GTRy mogą się nie łapać...

Możliwe, ale nie kupuje auta za taką cene z taką mocą i czekam czy coś mi się zwróci. Liczy się przyjemność,takie jest moje zdanie. ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...