Skocz do zawartości

Zawór upustowy


Midgardsorm

Rekomendowane odpowiedzi

 

musisz kupic The Sun ale bez flanszy-masz taki uklad jak ja-zobacz fotki z niebieskimi wezami - tak jest u mnie.

 

Sugerujesz kupno tego wynalazku za 350 zł ? :). A jak wygląda sprawa z montarzem, trzeba jakoś bardzo dłubać, czy jest to w miarę prosta sprawa ? [fotki nie działają...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

musisz kupic The Sun ale bez flanszy-masz taki uklad jak ja-zobacz fotki z niebieskimi wezami - tak jest u mnie.

 

Sugerujesz kupno tego wynalazku za 350 zł ? :). A jak wygląda sprawa z montarzem, trzeba jakoś bardzo dłubać, czy jest to w miarę prosta sprawa ? [fotki nie działają...]

 

ja jestem zadowolonmoj seryjny DV nie byl szczelny i puszczal,rzezbic nie trzeba(trzeba dopasowac kawalek weza pod BOVa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja jestem zadowolonmoj seryjny DV nie byl szczelny i puszczal,rzezbic nie trzeba(trzeba dopasowac kawalek weza pod BOVa)

 

No ok, poprostu byłem w szoku że urządzenie w tej cenie, made in poland może działać poprawnie :). Jeśli tak jest no to super...

A mógłbyś zapodać jakieś wskazówki co dokładnie z tym wężem trzeba zrobić ? Pewnie jakbym miał tego bov-a w łapie i zajrzał pod maske to bym jakoś na to wpadł, ale raz że go nie mam, a dwa że po co po raz drugi odkrywać Ameryke... [ew jakaś fotka była by mile widziana gdyby Ci się chciało, bo te na ich stronce się nie powiększają...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzis rano zagoscil The Sun :grin:

Dzieki dla Michala, bardzo konkretny i sympatyczny człowiek

powodem bylo to samo co u lezo psssst :mrgreen:

Montaz to odkrecenie, zakrecenie 2 cybantów + podcisnienie

cala operacja 5 min

 

zrobilem jakies 50km ale moge zgodzic sie z komanczem i tomkiem12

mi sie podoba :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzis rano zagoscil The Sun :grin:

Dzieki dla Michala, bardzo konkretny i sympatyczny człowiek

powodem bylo to samo co u lezo psssst :mrgreen:

Montaz to odkrecenie, zakrecenie 2 cybantów + podcisnienie

cala operacja 5 min

 

zrobilem jakies 50km ale moge zgodzic sie z komanczem i tomkiem12

mi sie podoba :mrgreen:

 

gnida pancerna :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe tylko nie pancerna :wink:

chcialem adasiu :mrgreen: na sobie przetestowac zeby nie bylo zadnych watpliwosci

teraz moge ci powiedziec jedz i zakladaj wszystko jest jak tsza :mrgreen:

powiem wiecej moge z toba pojechac :smile:

 

a tak serio to zapomnialem ze mialem dac ci znac

tzn przypomnialo mi sie o 2.30 w nocy jak sie kladlem do wyra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe tylko nie pancerna :wink:

chcialem adasiu :mrgreen: na sobie przetestowac zeby nie bylo zadnych watpliwosci

teraz moge ci powiedziec jedz i zakladaj wszystko jest jak tsza :mrgreen:

powiem wiecej moge z toba pojechac :smile:

 

a tak serio to zapomnialem ze mialem dac ci znac

tzn przypomnialo mi sie o 2.30 w nocy jak sie kladlem do wyra

 

 

a nie mowilem, ze pancerna :mrgreen:

 

w sobote turbine zmieniam wiec w przyszlym tygodniu bedzie mozna podjechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nawet najlepsze :cool:

 

:):)

 

Wogole to dziwna sprawa ze u Ciebie lezo wszystko ok a ja mialem problem.

Cale szczescie ze "mialem" teraz ciesze sie syczeniem :grin:

 

Noooo Bart bo Ty masz tak nadłubane i tak kapie mocą z Twojego potwora, że lekko być nie mogło : :cool: w mojej łagodnej serii musiało pójść gładko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie zakladajcie blov-off!! :mrgreen: ja mam wrx z 93r i efekt jest naprawde niesamowity :twisted: kilka razy ludzie juz uciekali z chodnika bo nie wiedzieli co sie dzieje jak zaworek dal czadu :mrgreen::mrgreen: a tak powazniej to mam 310BHP u siebie , blov i turbo timer, przelotowy wydech i efekty sa naprawde niezle :grin: montujcie to sie sami przekonacie :grin:

:idea: a co do spalania to jak jechalem do polski na trasie wziela mi 11,5l a po miescie to lepiej nie mowic ale cos za cos :wink: nic nie ma za darmo :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie zakladajcie blov-off!! :mrgreen: ja mam wrx z 93r i efekt jest naprawde niesamowity :twisted: kilka razy ludzie juz uciekali z chodnika bo nie wiedzieli co sie dzieje jak zaworek dal czadu :mrgreen::mrgreen: a tak powazniej to mam 310BHP u siebie , blov i turbo timer, przelotowy wydech i efekty sa naprawde niezle :grin: montujcie to sie sami przekonacie :grin:

:idea: a co do spalania to jak jechalem do polski na trasie wziela mi 11,5l a po miescie to lepiej nie mowic ale cos za cos :wink: nic nie ma za darmo :cool:

 

a czym masz wysterowane to 315BHP? i na jakiej sprezarce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz STi to jest to możliwe, WRX fabrycznie nie miał kutych tłoków. Co i tak nie ma żadnego wpływu na moc.

 

Sti(RA) z tamtych lat raczej tez nie, chyba ze blok polzakmiety lub zamkniety.Na TD05 i duzym TMIC lub FIMC, duzych wtryskach,wydechu i odpowiedniej mapie robia w UK 320km,ale nie wiem na jak dlugo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...