Skocz do zawartości

Zawór upustowy


Midgardsorm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Simon, a jak tam Twoj silnik, juz wszystko z nim ok? Co wymieniales?

 

Jeszcze w nim grzebia, ale trwa to tak dlugo z powodu urlopu mechanika, a robic gdzie indziej go nie chcialem. Bede go mial w tym tygodniu w okolicach srody. Skonczy sie na szlifie panewek i walu. Jak mnie podsumuja, to podam dokladnie co zrobili i ile mnie to kosztowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon, a jak tam Twoj silnik, juz wszystko z nim ok? Co wymieniales?

 

Jeszcze w nim grzebia, ale trwa to tak dlugo z powodu urlopu mechanika, a robic gdzie indziej go nie chcialem. Bede go mial w tym tygodniu w okolicach srody. Skonczy sie na szlifie panewek i walu. Jak mnie podsumuja, to podam dokladnie co zrobili i ile mnie to kosztowalo.

 

Simon - szlif walu to ok 700-800 PLN - lepiej zaatakowac nie-ASO i zakupic nowy ;) 1 k wiecej a masz pewnosc, ze bedzie ok i nie ma kombinowania z panewkami bo wrzucasz nominalne i masz swiety spokoj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wywalasz reduktor szmerow wstawiasz stozek ( nie dawaj go pod maske tylko nadkolem pod zderzak) Plus blow off i efekt jest kosmiczny, sam blow off nie jest tak slyszalny przy orginalnym filtrze. Mam taka Kombinacje i spalanie nie rozni sie a i turbo dziurka sie zmniejszy. ( Filtr GREEN + Blow off Ferodo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze inaczej co ma pierunn do wiatraka ; d "glosnosc" BOV'a w 100 % zalezy od sily wkrecenia na obroty ..bez uruchomienia turba nie chodzi ..po chlopsku wyrzuca "szkodliwe cisnienie " ktore zamiast wracac do turbiny ucieka na zewnatrz ..

bynajmniej taka jest moja wiedza w tym temacie O o : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze inaczej co ma pierunn do wiatraka ; d "glosnosc" BOV'a w 100 % zalezy od sily wkrecenia na obroty ..bez uruchomienia turba nie chodzi ..po chlopsku wyrzuca "szkodliwe cisnienie " ktore zamiast wracac do turbiny ucieka na zewnatrz ..

bynajmniej taka jest moja wiedza w tym temacie O o : )

 

podejrzewam, ze chodzi Ci o to ze dopoki turbo nie tloczy cisnienia to BOV nie dziala - i tu Cie zdziwie - dziala ;) tylko duzo duzo ciszej - ale otwierac sie otwiera po pojawieniu sie podcisnienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...