Skocz do zawartości

Zawór upustowy


Midgardsorm

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam mam ze stożkiem słabe doświadczenia z poprzedniego autka, raczej do tego nie wrócę.

 

A DV tak czy inaczej mnie lekko zadziwia. Z zewnątrz jest jak najbardziej słyszalny i to dość mocno (kolega stojący obok mnie na światłach potwierdza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czas troche odswierzyc temat :lol:

 

powinna byc Td05 kolankiem 90°

 

zgadza sie w stu procentach :wink: siedzi TD05

 

tak swoja droga to poczytalem to co napisalem o swoim scooby :oops: troche sie chyba zagalopowalem :oops: sprawdzilem wszystkie dane i hogi ma racje, moja ma seryjnie 240KM :cool: wprawdzie przy kupnie auta sprzedajacy mial jakis papier z wykresem z hamowni z ktorego wynikalo ze auto ma ok 310km ale przy odbiorze nie mogl go znalesc...........wiec nie rozpisywalem sie za bardzo na ten temat :roll:

 

wiec, o ile TD05 jest w stanie podniesc moc z seryjnych 240km :?: do tego dochodzi uklad wydechowy(przelot) bez zadnych tlumikow czy kat-ow :?:

 

jezeli przyspieszenie jest takie samo jak w sti to znaczy ze musialo byc cos robione, problem w tym ze za malo wiem o autku wiec najlepiej byloby pojechac na "rolki" :smile: mam jedynie kwity ze na silnik zostalo wydane w sumie ponad 3 tys funtow, tyle ze nie wiadomo zbytnio na co :???: a to bylo jakies 3 lata temu :roll:a ja mam auto 1,5 roku :neutral:

 

 

ale czy moze ktos cos powiedziec na temat tej turbinki :?: hogi,azrael :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamusmax chyba montował u siebie TD05. Ja Ci w tym temacie nie pomogę.

Na pewno jest wydajniejsza ale pracuje trochę w innym zakresie obrotów.

Podobno TD04 lepiej ciągnie z dołu i ma mniejszą turbodziurę, TD05 wkręca się w wyższym zakresie ale ma bardziej odczuwalnego kopa.

Jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi, zresztą wydaje mi się, że ten temat gdzieś był już wałkowany.

Tu zerknij : http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... light=td05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi ma racje, moja ma seryjnie 240KM

 

ale pokrecilem :oops: przeciez to mati napisal :oops::lol:

 

hogi, zerknalem na ten temat ale tam rowniez nic nie ma zbytnio o TD05, jezeli chodzi o turbodziure to masz racje czasami mozna zasnac zanim sie rozbuja ale jak zacznie dmuchac to usmiech sam robi sie na twarzy :mrgreen: generalnie to nie jest tak zle , turbinka ciagnie z dolu i daje niezlego kopa :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec, o ile TD05 jest w stanie podniesc moc z seryjnych 240km do tego dochodzi uklad wydechowy(przelot) bez zadnych tlumikow czy kat-ow

 

Jak zalozysz wtryski 440ccm, mocna pompe(np walbro) duzy TMIC lub FMIC i bedzie dobry program w ECU to 310KM i 380-390Nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zalozysz wtryski 440ccm, mocna pompe(np walbro)

 

sprawdze to jak bede mial wolna chwile :wink:

 

 

zgadza sie, ale w UK jezdzi sporo takich i bez awarii(mowie o mocnych blokach i tlokach 93-96r)

 

 

jak rozpoznac ktory blok jest ktory :?: jakie sa oznaczenia tych mocnych :?: bo do tlokow raczej zagladac juz nie bede :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...