Skocz do zawartości

Zawór upustowy


Midgardsorm

Rekomendowane odpowiedzi

ma wieksza turbine niz wersja UK ktora ma 211PS,poza tym w japoni co chwile wychodzily rozne wersje imprez i kazda roznila sie moca i osiagami od drugiej :idea: np moja do 100 idzie w 4.8sek a sti Version I i II od94 do 96 w 4.7 :shock: Version III i IV juz w 4.6 a ma 280KM :wink: moja ma bardzo krotka skrzynie

a tak na marginesie to od 92 do 96 w japoni wychodzily modele z mocami w przedziale od220 do 260PS :cool:

a ten facecik to sie zwie Richard Bulmer czy jakos tak :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Azrael, :mrgreen: dobrze wiem ze tak jest jak piszesz ale sorki nie umiem ci powiedziec jaka moc ma twoje autko :mrgreen: znam bardzo dobrze goscia ktory zajmuje sie tylko i wylacznie GT4 Celicami i zbudowal autko o mocy 624KM przy 1.8 ale niestety nie na dlugo bo pekl mu blok na 3 cylindrze :sad: jego auto bylo opisane w gazecie ktora nazywa sie "Japanese Tuning" :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro o zaworach mowa, czy możecie mi powiedzieć coś na temat załączonego na zdjęciu zaworu ? Pisze że jest to zawór regulujący ciśnienie doładowania, czy to jest tak jak BOV ?

 

nie, to MBC tylko chyba typu bleed, mozna podniesc cisnienie doladowania za pomoca tego zaworka, ale lepszy w SI jest typu pressure, albo lepiej zadne-w Subaru mozna przedobrzyc i zle sie to skonczy dla silnika,albo napedow, to nie GTR ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ znam bardzo dobrze goscia ktory zajmuje sie tylko i wylacznie GT4 Celicami i zbudowal autko o mocy 624KM przy 1.8 ale niestety nie na dlugo bo pekl mu blok na 3 cylindrze :sad: jego auto bylo opisane w gazecie ktora nazywa sie "Japanese Tuning" :cool:

 

Chodzi ci może o Adriana z firmy Fensport :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci może o Adriana z firmy Fensport :?:

 

Nie,ale wiem o kim mowisz , oni zbudowali celice w najnowszym nadwoziu :wink: a moj znajomy zbudowal w nadwoziu tym z okraglymi lampami i ma na imie Ian. Jest wlascicielem TOYAUTOCENTER z Nottingham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam tego a wy tamtego a ten tego.!!1 :wink: Dajcie na luz.

 

Montowac BOV cyz nie w nowzm WRX warto cyz nie?? Czy montowac jak cos bede wiecej robil?

 

 

montowac - bedzie fajne ppppsssssss - ja u siebie zamontowalem i dzwiek jest ekstra - a z modow mam siebie tylko wydech 2,5"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam! Mam! Mam! Jest psssssssssssssssssss...

ale to cieeszyyyyy, jak nowe autko na gwiazdkę jakieś 40 lat temu

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

 

może jakiś klub zaworków byśmy założyli :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy '98. U mnie odgłos zaworka ponoć seryjnego jest taki że aż ciarki przechodzą (nie występuje PSSSSSssss tylko 'ćwierkanie' jak w WRC niemal :mrgreen:) . Czy też tak macie, czy to Herrkam coś narzeźbił i nie chce się przyznać? ;) Dziwi mnie to bo np. w WRX którym miałem okazję jeździć seryjny DV jest prawie niesłyszalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy '98. U mnie odgłos zaworka ponoć seryjnego jest taki że aż ciarki przechodzą (nie występuje PSSSSSssss tylko 'ćwierkanie' jak w WRC niemal :mrgreen:) . Czy też tak macie, czy to Herrkam coś narzeźbił i nie chce się przyznać? ;)

Mam też takie małe pss z zaworka seryjnego. :grin:

Ale pewnie go lepiej słychać w środku niż na zewnątrz :cry:

Spotkamy się to sobie posłuchamy. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...