Skocz do zawartości

służbowy dupowóz jaki? 911, m3, s5, rs4, c63, inny ?


beben

Rekomendowane odpowiedzi

To były założenia z pierwszej edycji czyli 3 lata temu jak kupowałem , dzięki podpowiedzi z forum, lexusa ISFa :)

Teraz , ten wątek ale posty z ostatnich 2 miesięcy, warunki były troche inne choć auta szukałem podobnego.

 

Rs5 ma pełna fvat, Leasing w toku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bęben gratki !!!! piękny wóz :) 

 

P.S. Jak bedziesz szukał klocków do ceramiki daj znać , w serwisie 2400 kpl . a pagidy ( to co oryginał ) ok 800 zł . przerabiałem to na swoim rs4 , a układ ten sam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@carfit A na tarcze masz jakiś namiar bo nowka to 12 tys sztuka :) niby ze 100 tys powinny zrobic ale kto wie :)

 

też mam :) ale to chyba coś bardzo potaniały jak 12 tys. szt. Do RS4 w tych latach co mialem kosztowały 38 tys. za kpl. Ceramika powinna wytrzymać 200tys. ! Kilka dni temu szukałem klientowi tarcz do S-class AMG 2016 , cena w ASO 46 TYS. :) . Załatwiłem za 28tys. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@carfit A na tarcze masz jakiś namiar bo nowka to 12 tys sztuka :) niby ze 100 tys powinny zrobic ale kto wie :)

też mam :) ale to chyba coś bardzo potaniały jak 12 tys. szt. Do RS4 w tych latach co mialem kosztowały 38 tys. za kpl. Ceramika powinna wytrzymać 200tys. ! Kilka dni temu szukałem klientowi tarcz do S-class AMG 2016 , cena w ASO 46 TYS. :) . Załatwiłem za 28tys. :)

Pół roku i zamęczyć drogie tarcze w S-klasie - kierowca narwany czy tarcze słabe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...