Skocz do zawartości

służbowy dupowóz jaki? 911, m3, s5, rs4, c63, inny ?


beben

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, baki napisał:

Kierowcy Audi a polecają BMW :biglol:

 

isn't it ironic? ;)

 

ja zawsze byłem z kolei w tematach beemkowych, choć starszych raczej, a to audi mi ćwieka zabiło. 

13 minut temu, subleo napisał:

A najlepiej 540xi ;)

 auto do dawania przyjemności z jazdy mam inne, i przepla przyokazji hurtowe ilości paliwa, a to ma być samochód na trasy, benzyna jest bez sensu.

Jako ciekawostka, rozmawiam kiedyś ze znajomym, miał wtedy CLS 500, i mówi ze zrobił krok w dół bo poprzednio miał E63, wtedy jeszcze naprawdę 6.2, i   był w nim wolniejszy od tych właśnie 3 litrowych diesli. Jak to możliwe? dojeżdzał do pracy z Holandii do zachodnich Niemiec i mówi że co z tego że po kilka razy wyprzedzi te same auta, jak potem musi zjechać na tankowanie, i diesle zowu są z przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krist, aston może kiedyś wjedzie bo jest przezajefajnie piękny. Nie chciałem kupować wiekowego a na 2-3 latka jestem za krótki. Poza tym to jest cholernie krzykliwe auto, Maserati tez w tłumie się nie ukryje ale jednak ciut mniej kłuje w oczy, szczególnie pod firmą.

 

 

 

Dziękuje Szanowny Moderatorze za ogarnięcie prośby i poprawienie teraz jest git !!!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, krist napisał:

Nie muszę :) ALe poczekam pół roku, i w audi za tą samą specyfikację w nowym modelu zapłacę minimu 100k więcej. Widziałem nowe a8 i a5, mimo że faktcznie różnica w multimediach i wnętrzu jest spora, to nie do końca jestem przekonany czy aż tak mi będzie przeszkadzać"stara" wersja. W G30 jedyne co mi się nie podoba to właśnie te nowe zegary świecące jak latop w gębę prosto, i ten pasek dookoła różnokolorowy. Jechałem w nocy i pan z salonu bmw mi to prezentował, a ja miałem ochotę mu powiedzieć żeby sobie to wsadził wszytko tam gdzie słońce nie dochodzi, i dał zwykłe zagary

Tu się zgodzę grafika wyświetlacza zegarów w 5 jest tragiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, turdziGT napisał:

Tu się zgodzę grafika wyświetlacza zegarów w 5 jest tragiczna.

 

Moim zdaniem jest fantastycznie ascetyczna. Tylko to co najważniejsze a reszta schowana "głębiej". 

 

Nic tak mnie nie wkurza jak choinka zamiast zegarów a przoduje w tym Audi. Mercedes obecnie tez nie lepszy ze swoimi gigantycznymi wyświetlaczami. 

 

BMW pozostało wierne klasycznej formie zegarów. 

 

 

 

 

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dzień tak, i w klasycznym wyglądzie. Ale w nocy, jak włączyłem dynamic, a sprzedawca zaczą się popisywać różnym podświetleniem listew to się zrobiła choinka. Dodaj do tego brązową skórę z białymi przeszyciami, i był pełen festyn. 

 

a audi nie jest takei tragicznie przełądowane, jeszcze jak schowasz ten ekranik na środku....

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania a6 c7 interior sline competition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, krist napisał:

a audi nie jest takei tragicznie przełądowane, jeszcze jak schowasz ten ekranik na środku....

 

 

Z klasycznymi zegarami jest ok. ale z wersją elektroniczną dzieje się bardzo dużo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem, prowadziłem przez kilkanaście km, w wawie na S8. Podobało mi się, dźwięk rewelacyjny. Auto bardzo wygodne, spokojnie przyspiesza, bez szarpania i kopania w plecy.
Więcej będę w stanie powiedzieć jak go dostanę. Na razie kupiłem go przez internet i mojej konkretnej sztuki nawet nie widziałem ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, chojny napisał:

 

Moim zdaniem jest fantastycznie ascetyczna. Tylko to co najważniejsze a reszta schowana "głębiej". 

 

Nic tak mnie nie wkurza jak choinka zamiast zegarów a przoduje w tym Audi. Mercedes obecnie tez nie lepszy ze swoimi gigantycznymi wyświetlaczami. 

 

BMW pozostało wierne klasycznej formie zegarów. 

 

 

 

 

Choinka ? ....a jak nazwać tryb sport w nowej piątce? Dla mnie to po prostu tandeta.Taka grafikę miało Volvo V70 XC mojego szefa 5 lat temu.

I jeszcze żeby było gorzej jest on przypisany do trybu i nie możesz to wyłączyć gdzie w Audi możesz sobie dowolnie konfigurować informacje i rodzaj wyświetlacza niezależnie od trybu.

Mnie się nigdy od zarnia dziejów nie podobał styl zegarów BMW poza niektórymi Mkami ale w tej piątce tym Sport przeszli samych siebie.Screenshot_20180202-183108.thumb.png.369850b42e3c03864c2578d7cdcdee78.png7

 

Screenshot_20180202-183405.png

Screenshot_20180202-183415.png

Screenshot_20180202-183811.png

Screenshot_20180202-184039.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, beben napisał:

Audi czy Bmw ? audi czy BMW ? To mi się kojarzy ze skeczem Jerzyk dzisiaj nie pije: czystą czy kolorową czystą czy kolorową ... emoji41.png

 

 

Sio mi z tymi golfami do nowego wątku np Helga czy Hermenegilda emoji12.png

 

Spoczko, zostawiam Ci już temat, zaraz się tu pewnie laweciarze z ofertami stałej obsługi zlecą i będzie ciasno :P 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, beben napisał:

Z lawatami jestem za pan brat. Do Subaru brałem do audi brałem do trójzęba pewnie tez będę , tylko Lexus się wyłamał ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Dobrze będzie, niebieskie są bezawaryjne ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze?

Jezdze na co dzień BMW F10 z klasycznymi zegarami, wersja cyfrowa to wg mnie totalna porażka, tak samo w serii G i pomimo iż ogólny design najnowszych BMW dużo bardziej mi się podoba, o tyle same zegary są wg mnie ładniejsze w Audi, bez tych tandetnych grafik i kolorów itd.

 

P.S.

A najfajniejsze były w starszych M-kach do e90 włącznie, pure analog z kolorowym stopniowaniem obrotomierza w zależności od temp silnika. Bajka...

Edytowane przez PatLove
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo że jak najbardziej preferuje analogowe, najlepiej jak na przykładach co powyżej wrzuciłem, to nie można odmówić cyfrowym fajnych możliwości, choćby to co na poniższym obrazku

 

9CC5B1B5-4C8E-4142-96F6-AA4935FAB916.jpeg.bd178c61cb0457fa8991f80c18129330.jpeg

 

raczej u nas w kraju niedoczekanie, ale kto wie czy za jakiś niezbyt odległy czas za zachodnia granicą w dużych miastach nie będziemy już widzieli takiej funkcjonalności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, radekk napisał:

mimo że jak najbardziej preferuje analogowe, najlepiej jak na przykładach co powyżej wrzuciłem, to nie można odmówić cyfrowym fajnych możliwości, choćby to co na poniższym obrazku

 

9CC5B1B5-4C8E-4142-96F6-AA4935FAB916.jpeg.bd178c61cb0457fa8991f80c18129330.jpeg

 

raczej u nas w kraju niedoczekanie, ale kto wie czy za jakiś niezbyt odległy czas za zachodnia granicą w dużych miastach nie będziemy już widzieli takiej funkcjonalności

Ja nie byme zwolennikiem aż takiej digitalizacji ale jak się trochę pozywa to możliwości jakie daje są na prawdę ogromne.

7 minut temu, carfit napisał:

Audi z nowymi zegarami to dzieło sztuki wobec zegarów z nowej Aklasy i podobnych arcydzieł ze Stuttgartu :wacko:

 

interior-a-class-02.jpg

Deski są faktycznie dramatycznie ale już sama grafika całkiem fajna 

 

 

Screenshot_20180203-181533.png

Screenshot_20180203-181709.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, chojny napisał:

O tym właśnie pisze, w BMW dla mnie ideał a w Audi bałagan ;)

Powiem Ci tak , nie wiem jak w BMW bo dawno nie siedziałem w nowych modelach ale widzę że jest podobnie jak w mercedesie , szczególnie jeśli chodzi o joystick , mam to w mercedesie , i mam "bałagan" w Audi . Tylko jak wsiadam do audi to nawet nie musze odrywać oczu z drogi i przełączam swobodnie przyciskami dedykowanymi , chce radio przycikam radio, chce navi przyciskam navi , chce wyłączyć trakcję , to przyciskam a nie szukam w rozbudowanym menu  i nie wpatruje sie w centralny wyświetlacz jak w mercedesie. To jest tak mega intuicyjne że już chyba prościej sie nie da. Za to wielki plus dla audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2018 o 21:20, turdziGT napisał:

A kupiłeś przedlifta czy polifta bo był chyba lifting niedawno ?

 

 

po liftowego, luty 2017, 15 tys km na zegarach. To co wkleiłeś to wersja gransport, 430km i ciut inny zderzak i grill. mój to sq4 410 km, ale środek jest identyczny jak w tym z filmu, tzn kolor czarny a nie brązowy ale zegary fotele centralna konsola są właśnie takie. Nie mam tylko i trochę tego żałuje karbonu na kierownicy, fajnie to wygląda. 

 

Za tydzień lecę po niego do Kolonii :evil2::yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, beben napisał:

 

po liftowego, luty 2017, 15 tys km na zegarach. To co wkleiłeś to wersja gransport, 430km i ciut inny zderzak i grill. mój to sq4 410 km, ale środek jest identyczny jak w tym z filmu, tzn kolor czarny a nie brązowy ale zegary fotele centralna konsola są właśnie takie. Nie mam tylko i trochę tego żałuje karbonu na kierownicy, fajnie to wygląda. 

 

Za tydzień lecę po niego do Kolonii :evil2::yahoo:

 

dzwięk ma zajebisty !!! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt !!!! to mnie mocno nakręciło w jego stronę. Coś z zupełnie innej bajki niż w audi, taki metaliczny a nie basowy. nawet w serii daje radę ale coś czuję że jakiś backbox to jednak wejdzie :) Rozglądam się też za firmą która zrobi mapę do niego , gdzieś widziałem że wskakuje wtedy ponad 470 kucy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...