Skocz do zawartości

Przeciwmgielne jako dzienne


Andre44

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzą mi po głowie światła dzienne.Co sądzicie o pomyśle i czy jest to wogóle możliwe

wykożystanie ich jako dzienne po zmianie żarówek na ledowe naprzykład.Tak naprawdę nie przypominam

sobie kiedy i czy je (światła przeciwmgielne przednie) kiedyś używałem.Więc to może lepszy pomysł

niż kawałek węża choinkowego na samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może poszukać czegoś co wejdzie w miejsca halogenów, a będzie miało odpowiednie oznaczenia. Widziałem niedawno Forka po lifcie z takimi właśnie światłami (ledowymi) w miejscach po halogenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do końca nie mogę zrozumieć sensu świateł dziennych, szczególnie w samochodach bez ksenonów. Żarówki drogie nie są, subaru jakoś ich nagminnie nie przepala i do tego światła same się wyłączają, więc wystarczy raz przekręcić wajchę i już, więc po co kombinować?? Do tego ledy wyglądają dobrze tylko tam, gdzie zostały zamontowane fabrycznie. No może oprócz nowego civica, w którym wyglądają jakby były dołożone :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym z uzasadnień sensu montowania świateł dziennych może być np. przygasające podświetlanie deski po włączeniu świateł mijania. W moim OBK strasznie mnie to drażni, w słoneczny dzień, przy właczonych światłach mijania panel klimatyzacji i radia jest kompletnie nieczytelny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym z uzasadnień sensu montowania świateł dziennych może być np. przygasające podświetlanie deski po włączeniu świateł mijania. W moim OBK strasznie mnie to drażni, w słoneczny dzień, przy właczonych światłach mijania panel klimatyzacji i radia jest kompletnie nieczytelny.

 

eee... ale jak to? nie masz regulacji? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym z uzasadnień sensu montowania świateł dziennych może być np. przygasające podświetlanie deski po włączeniu świateł mijania. W moim OBK strasznie mnie to drażni, w słoneczny dzień, przy właczonych światłach mijania panel klimatyzacji i radia jest kompletnie nieczytelny.

Masz źle ustawione po prostu ;)

 

Jak masz nawigację, przytrzymaj chwilkę lewy przycisk pod ekranem, podświetlenie będzie intensywniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem nad taka zamiana, nawet w ofercie makro czy selgrosa są zestawy okrągłych ledow które wydaje się ze by pasowały w miejsce halogenów i zle to by nie wyglądało. Pozostaje kwestia możliwości instalacji w zderzaku no i jak to świeci. Co do halogenów to pamiętam ze kiedyś jechałem w dużej mgle i nic nie dawały a nawet przeszkadzały, no może tylko byłem lepiej widoczny dla jadących z przeciwka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Też się nad tym rozwiązaniem zastanawiałem ale sobie odpuściłem i muszę przyznać rację koledze Bright, że dziennie dobrze wyglądają jak są fabrycznie zamontowane bo te wszystkie samoróbki ech. Przypomniało mi się, że ktoś na forum kombinował z reflektorami i zamontował ledy (taśmę ledową) obok/na wysokości tej małej lampki która świeci powyżej żarówek mijania. Muszę powiedzieć że wyglądało jak fabrycznie montowane.

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, też się zastanawiam nad ledami do froka ale III. W sklepie Subaru jest taki pakiet: http://www.sklep.subaru.pl/pl/p/Swiatla-do-jazdy-dziennej/169

Ale mam wrażenie, że trochę kiepsko to będzie wyglądało, chociaż, chociaż w nowym magazynie plejady jest na zdjęciu forek z tymi światłami i wygląda dość, dość.

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/43445-swiatla-do-jazdy-dziennej-outback/ te z outbacka bardziej mi się podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobie chwalę fabryczne światła

 

masz na myśli nasz lokalny wynalazek montowany w ASO ?

Mam na myśli wersję USA

sobie chwalę fabryczne światła

 

masz na myśli nasz lokalny wynalazek montowany w ASO ?

 

 

Mam na myśli fabryczny wynalazek z rynku USA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobie chwalę fabryczne światła

 

masz na myśli nasz lokalny wynalazek montowany w ASO ?

Mam na myśli wersję USA

sobie chwalę fabryczne światła

 

masz na myśli nasz lokalny wynalazek montowany w ASO ?

 

 

Mam na myśli fabryczny wynalazek z rynku USA

 

To daj jakiś namiar na ten wynalazek oraz jak możesz cenę a najlepiej fotki

 

Pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...