Jump to content

nevada

Użytkownik
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralny

About nevada

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Gdańsk
 • Auto
  Outback H6 MY04

Recent Profile Visitors

326 profile views
 1. Zgadza się, zawsze kupowałem po drodze, przed wjazdem na autostradę w danym kraju.
 2. Ja z Gdańska zazwyczaj jechałem trasą przez A1, potem Ostrava, Brno, Wiedeń, Graz i dalej przez kawałek Słowenii wjazd do Chorwacji. Też planuję w tym roku wypad w tamte strony, zapewne właśnie taką trasą.
 3. Szanowna Braci Trójmiejska, czy możecie polecić kogoś z naszych okolic, kto skutecznie wykona regenerację reflektorów w moim Outbacku? Internety coś tam wyszukują, ale wolałbym nie wybierać na chybił-trafił, może macie kogoś sprawdzonego? Chodzi mi o regenerację odbłyśników i może przy okazji polerowanie kloszy.
 4. Możesz kilka słów więcej o tym miejscu? Rozważam właśnie tę miejscówkę w marcu. Jak wygląda profil tras tzn. czy znajdą się miejsca dla niezbyt doświadczonych narciarzy? Jednak to lodowiec... Rozważam wyjazd z dziećmi, sam też jakimś narciarskim asem nie jestem.
 5. Mam doczynienia z jednym i drugim tj. FXT 2.5T i OBK H6 i mogę powiedzieć, że jest sporo różnic między nimi. Forek to taki trochę "dzikus", zrywny, bulgoczący, ale mniej komfortowy. OBK jest bardziej "kulturalny", bardziej "gładki" przy przyspieszaniu (automat), cichszy i mniej męczący w trasie. OBK chyba też jest praktyczniejszy (większy bagażnik).
 6. nevada

  Pikanie - OBK 2005

  Rezerwa raczej nie wydaje żadnych dźwięków, świeci tylko kontrolka. Nie kojarzę żadnych dźwięków ostrzegawczych poza niezapiętym pasem, ale to już w trakcie jazdy. Może jakiś alarmalbo inne zabezpieczenie?
 7. W moim od wymiany do wymiany (co 10 tys) nie ubywa nic.
 8. RSMP zawitały w moje okolice, prawie pod sam dom, wybrałem się z synem pokazać mu jak wyglądają rajdy, a tu taka sytuacja...mieszkańcy zablokowali odcinek testowy. Szkoda bo obawiam się, że drugi raz organizatorzy wybiorą inne miejsce :-(
 9. Za takie kwoty to ten tapicer powinien Ci pozwolić swoją żonę i córkę wycałować :
 10. Chyba na odległość nie da się zweryfikować co to jest. Na dwoje babka wróżyła, albo to tylko brud i zejdzie pod środkiem do czyszczenia skór albo to wytarta warstwa ochronna o przebarwienie które wniknęło głębiej w skórę.
 11. To chyba jeszcze bardziej skomplikowane - mój OBK (EU spec) ma siedzisko w takim samym kształcie jak na ostatnim zdjęciu (US) tylko z pojedynczym a nie podwójnym przeszyciem. Długość siedziska zapewne taka sama.
 12. ASO jest w Gdańsku na Grunwaldzkiej, w Gdyni nie ma.
×
×
 • Create New...