Skocz do zawartości

Rajd Wawelski 29.06.2006. Prolog


misha

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 261
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jakie sa ostateczne ustalenia, gdzie sie spotykamy i o ktorej byc w czwartek w KRK?

 

 

mam na pewno 2 miewjsca wolne (moze 3) - wiec jezeli ktos z Wawy chetny to moze sie ze mna zabrac - ale hotelu nie sponsoruje :mrgreen:

 

jaki w ogole jest plan calej imprezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie sa ostateczne ustalenia, gdzie sie spotykamy i o ktorej byc w czwartek w KRK?

 

 

mam na pewno 2 miewjsca wolne (moze 3) - wiec jezeli ktos z Wawy chetny to moze sie ze mna zabrac - ale hotelu nie sponsoruje :mrgreen:

 

jaki w ogole jest plan calej imprezy

Info powinno być pod koniec tygodnia.

Wyjazd spod Emila będzie prawdopodobnie ok. 15.

Musisz być wcześniej, żeby okleili Imprezkę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie sa ostateczne ustalenia, gdzie sie spotykamy i o ktorej byc w czwartek w KRK?

 

 

mam na pewno 2 miewjsca wolne (moze 3) - wiec jezeli ktos z Wawy chetny to moze sie ze mna zabrac - ale hotelu nie sponsoruje :mrgreen:

 

jaki w ogole jest plan calej imprezy

Info powinno być pod koniec tygodnia.

Wyjazd spod Emila będzie prawdopodobnie ok. 15.

Musisz być wcześniej, żeby okleili Imprezkę :mrgreen:

 

okee dokee bede ok poludnia w KRK ;) w czwartek 29-06-2005 u Emila ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im bliżej rajdu tym więcej wiemy, niestety wytyczne organizatora ograniczyły nam nasze plany. Jak się już pewnie domyślacie nie będzie możliwości wystawienia wszystkich zgłoszonych samochodów. Ponieważ nie chcemy fatygować za bardzo osób spoza Krakowa i okolic skoncentrowaliśmy się na lokalnych pojazdach. Nieco już późno na takie info, ale chcielibyśmy się spotkać jutro ok. 18 w salonie Emil Frey Polska, żeby dogadać szczegóły. O pojawienie się prosimy następujących właścicieli:

buffy22, lolek, Aries, herrkam, turdziGT, jarmaj, jakub00, carfit, Niuniek, bart1000, panklex, Michał Bajorek, So What!, Alex. Liczymy, że się zjawicie mimo, że info jest z dnia na dzień.

 

Na chwilę obecną wiadomo już, że nie będziemy oklejać samochodów. Pojawienie się pod salonem w dzień prologu przewidujemy przed 15, przejazd 18.00 (parking dla uczestników oraz miejsce widokowe zlokalizowane będzie na terenie KSW). Mamy nadzieję, że osoby, które nie zostały wymienione mimo braku możliwości brania udziału w samym przejeździe dołączą do nas przy oglądaniu całego widowiska.

 

Ponadto prosimy o zgłaszanie kto i w jak licznym gronie znajomych na 100% wybiera się na prolog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo dziękuję za docenienie mojego GT ale z przyczyn technicznych i zawodowych niestety nie pojawię się wogóle na "Wawelskim" (wyjazd służbowy do germanii :( )

 

Pierwsza el RSMP w tym roku, na której mnie nie będzie :evil:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... Ponieważ nie chcemy fatygować za bardzo osób spoza Krakowa i okolic skoncentrowaliśmy się na lokalnych pojazdach.......

 

Szkoda :cry: - kombinowałem "jak koń pod górkę z toną węgla" żeby urwać się z korporacji w okresie zamknięcia kwartału ...... :cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe OT

Tak mi się przypomniały inne posty, z których wynika że to kawiorownia nie lubi Krakowa

A tu wychodzi na to że to Kraków nie chce wawki u siebie :twisted:

 

Aby uprzedzić jakieś dziwne komentarze, osobiście cenie Kraków i ich mieszkańców

 

Miłej zabawy i pohałasujcie za nas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda że troszke nie poważnie bo gdyby nawet nie udało się jechać w paradzie to te wszystkie autka powinny być razem z nami na parkingu a kierownicy jechać z nami. Głupio tylko że tyle zachodu było i tyle osób specalnie swoje plany poukładało.

 

Szkoda i bardzo mi przykro że nie będę mógł poznać forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się przypomniały inne posty, z których wynika że to kawiorownia nie lubi Krakowa

A tu wychodzi na to że to Kraków nie chce wawki u siebie

To jest właśnie zemsta pasztecierzy :) A tak powaznie,to wyszło :oops: Komentarz WiS najlepiej opisuje całą sytuację :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...