Skocz do zawartości

Kamera samochodowa. Jaka?


Jasionowski

Rekomendowane odpowiedzi

Bardziej myślałem o jakimś serwisie (np. gwarancyjnym) - choć przy tej cenie to nie tragedia


No i w Lidlu nigdy nie miałem uwag do jakości towarów technicznych. Ale kamery to tam jeszcze nie kupowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jaki jest zakres temperatur (do pracy) i w jakim formacie nagrywa?

nie umie określić zakresu temp. ale działa póki co bez zarzutów.

format sprawdzę jak wyjmę kartę (odtwarza bez problemu vplayer)

 

 

masz moze jakis link do tego urzadzenia?

kupiłem taki http://www.ebay.pl/itm/191545287288?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

na allegro http://allegro.pl/tryb-parkingowy-stale-napiecie-mobius-g1wh-marcus-i5107290891.html

 

niestety w trybie wykrywania ruchu kamera przestaje nagrywać 10 s po jego zaniku . Opcja fajna ale prawdę mówiąc przy takim czasie bezsensu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zdziwiłem, że nie ma opcji stałego nagrywania. Z drugiej strony jak to dzwon bez ruchu? Chyba, że od tyłu, ale to i tak nie będzie widoczne.

 

nie umie określić zakresu temp. ale działa póki co bez zarzutów

A instrukcja nie podaje zakresu temperatur?

 

I jeszcze pytanie o kąt widzenia obiektywu - 170, 120?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jasne tylko ja chcial aby nagrywała jak mnie nie ma przy aucie np na parkingu jak ktoś się kręci ( ostatnio skradziono mi nakrętki na wentyle subaru hee ). Co do dzwona to wykrywa ruch ale bliski a dzwon był 30 m od auta. Włączyło się nagranie dopiero jak ruszyłem

Edytowane przez Yaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja kupilem g1wh z powyzszego linku (gearbest). Calosc kosztowala 36,99usd (wysylka za free). Dostarczenie w przeciagu 7-20 dni.

Czy ta przyssawka jest w pakiecie? Na zdjęciach jest, w opisie brak.
Dostalem odpowiedz, ze przyssawka jest czescia kamery i oczywiscie jest w zestawie :)

 

Towar jest wysylany bezposrednio z Azji i powinien dotrzec do mnie w przeciagu 10-20dni.

3 dni temu wyslali przesylke wiec odliczam.. ;)

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kamera dotarla dokladnie po 24 dniach. W komplecie z kamera byla przyssawka, ladowarka samochodowa z dlugim kablem, kabel USB i instrukcja. Opakowanie (pudelko) jest biale czyli inne niz pokazuje google.. Nigdzie nie ma znaczka "g1wh". Dopiero w menu po odpaleniu "version" pokazuje g1wh-xxx-xxx-xxx (xxx to cyferki)

Fake czy one tak maja?

Czy u Was obudowa obiektywu jest plastikowa czy gumowa? Czy jest jakis patent na sprawdzenie oryginalnosci bez jej rozkrecania? :)

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kamera dotarla dokladnie po 24 dniach. W komplecie z kamera byla przyssawka, ladowarka samochodowa z dlugim kablem, kabel USB i instrukcja. Opakowanie (pudelko) jest biale czyli inne niz pokazuje google.. Nigdzie nie ma znaczka "g1wh". Dopiero w menu po odpaleniu "version" pokazuje g1wh-xxx-xxx-xxx (xxx to cyferki) Fake czy one tak maja? Czy u Was obudowa obiektywu jest plastikowa czy gumowa? Czy jest jakis patent na sprawdzenie oryginalnosci bez jej rozkrecania? :)

 

kolego poczytaj tu:

http://www.autowrzuta.pl/viewtopic.php?f=28&t=2711&sid=959af194249baf7899aaeeff912c015e&start=2475

a wszystkiego się dowiesz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...