Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

No podobny jest - w końcu to kompaktowa Honda ;-)

 

Ja nie mowie, ze piszesz nieprawde, tylko sie zastanawiam, czy oni nie chca zrobic takiego jakby nastepcy Integry w tej formie?

 

Możliwe. (Póki co) nie znam się tak na Hondach żeby to potwierdzić - może Milek coś wiecej o tym wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, ale wrzuciles brzydkie zdjecia Coupe Si, moj jest fajniejszy :P

Co do zdjec Type-R sedan to jest to praktycznie to samo auto co wchodzacy teraz do sprzedazy powoli w Ameryce Polnocnej sedan Si'07 - moc podawana jest w ilosci 197PS (wedlug ich nowych norm SAE - jak to Kuba kiedys podawal 1PS SAE=0.98... konia "naszego" - i dlatego zostaly uciete te 3 konie w stosunku do EU Type-R)

Japonski CTR sedan bedzie mial ten sam silnik co u mnie a moc 220PS zapewne wziela sie z innych mniej rygorystycznych norm emisji spalin itp.

Baaaardzo podoba mi sie to auto :twisted:

 

Edit: Acura RSX Type-S [czyli japonska Integra DC5-R(z podniesiona nieco moca) ze zdjec Thana nie ma nic wspolnego z Type-R. Sa to dwa zupelnie inne auta - chociaz silniki bardzo mocno podobne. Poza tym gdy niedawno wyszlo nowe Coupe Si'06 to odrazu zaczely sie porownania z RSX-S i....... czesto Si wychodzilo zwycieska reka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooooo, juz lepiej ziom :D

Kurde, mam jakies zboczenie na punkcie zawieszenia auta..... jedyna rzecz chyba, ktora nie podoba mi sie w mojej Hondzie jest to, ze moglaby byc nieco nizej ziemi. I tak jest obnizona i utwardzona w stosunku do zwyklej wersji Coupe ale chcialoby sie zeby byla jeszcze troche nizej (chodzi tylko i wylacznie o efekt wizualny). Moze kiedys mi to przejdzie? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem okazję "potestować" TTkę 2.0turbo, 200KM, 6,5s/100. Wrażenia nawet fajne, ale 200KM w przełożeniu na jedną oś trochę kiepskawo, mogli już zrobić quattro. Dźwięk przy wyższych obrotach nawet fajny, słychać szum zasysanego powietrza (albo paliwa może) :D Niezłe wrażenie robi spojler z tyłu, przy 120km/h wysuwa się, a przy hamowaniu- 50 km/h opuszcza się- taki miły gadżet. Jakość wykonania super. Ale cena raczej kosmos. Wersja którą jeździłem (skóra, ksenony, climatronic, i parę innych bajerów) 180.000zł. Relacja praktyczność-osiągi-cena, koło SI raczej słabo wypada. Za tą cenę można by mieć STI, a zawszę będzie 4 drzwiowe, 5 osobowe, a osiągi i trakcja całkiem inne, no i oczywiście 4 łapy ciągną ;). WRXa ze skórą można mieć duuużo taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem okazję "potestować" TTkę 2.0turbo, 200KM, 6,5s/100. Wrażenia nawet fajne, ale 200KM w przełożeniu na jedną oś trochę kiepskawo, mogli już zrobić quattro. Dźwięk przy wyższych obrotach nawet fajny, słychać szum zasysanego powietrza (albo paliwa może)

 

Paliwa to raczej nie...

 

Jestem bardzo zaskoczony spalaniem w TT. Średnio wychodzi ok. 11 litrów/100.

 

1.8T, 225 KM, Haldex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem okazję "potestować" TTkę 2.0turbo, 200KM, 6,5s/100. Wrażenia nawet fajne, ale 200KM w przełożeniu na jedną oś trochę kiepskawo, mogli już zrobić quattro. Dźwięk przy wyższych obrotach nawet fajny, słychać szum zasysanego powietrza (albo paliwa może)

 

Paliwa to raczej nie...

 

Jestem bardzo zaskoczony spalaniem w TT. Średnio wychodzi ok. 11 litrów/100.

 

1.8T, 225 KM, Haldex.

 

Ja również miałem okazje pojeździć TT z tym że quattro i poprzedni model.

Spalanie super faktycznie :)

Ale ogólnie taka konserwa i nie specjalnie mi podchodzi.

 

Wracając do spalania, to ostatnio na SJS przybyła S3 i miała jedną przewagę nad resztą towarzystwa [evo, sti i szanowny Gt ] otóż gdy Evo i Sti pojechały dotankować pod koniec całego dnia upalania to Pan z Audi stwierdził, że komputer pokazał 12 :)

 

Nic dodać nic ująć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi bardzo mi się podobają nie ukrywam,

 

ale co racja to racja troche wozidła :)

 

Miałem okazję przejechać się również a6 3.0 z pompowtryskiwaczami i wrażenia mam bardzo pozytywne:)

 

Pomyka szaleńczo, pali 11 jak się cuda wyprawia, ale nic nie słychać, nic nie trza zmieniać wiec tak jak mówisz za dziesiąt lat kilka jestem pierwszy do tej marki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do audi też nie mam żadnych zastrzeżeń. Tatko ma 2: a3 i a4- ostatnie modele i jest bardzo zadowolony. Ten którym jeździłem miał dopiero 1800km przeniegu więc był jeszcze nierozjeżdżony i spalanie na komputerku pokazywało między 14,5- 15 litrów/ 100km. przy spokojnej jeździe (naprawdę spokojnej) niecałe 11. Założe się że później spalanie spadnie ok1,5 do 2 litrów. Ogólnie TTka bardzo fajne auto jako np drugie auto w rodzinie albo dla singla. Ludzicha na mieście nieźle oczy wlepiają (płeć piękna również) ;) Jako rodzinne może być np A8, widziałem do sprzedania tekiego. Silnik 4,2 tdi V8, 326KM 5,9s/100!! Zrobiło wrażenie przy tej masie auta, ale jeszcze bardziej cena: katalogowo 571,000, w PROMOCJI 521,000zł. WOW. Trzeba przyznać że ostatnimi czasy jakość wykonania w audi jest naprawdę perfect. A6 3,0tdi (225km) też jeździłem ;) Jeździ jak malina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...