Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym wolal, zeby GTR dalej byl czyms w rodzaju saloon, a nie takim 350Z-podobnym stworem - ale coz, Nissan ostatnio ma tendencje do kanibalizmu (patrz: X-Trail i nowy Qashquai czy jak mu tam). Co nie znaczy, ze autko mi sie nie podoba :) Mam zreszta katalog tego nowego - chce ktos? Cena wywolawcza 5000 PLN ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis znajomy dal mi sie przejechac Mercedesem CL 500 i musze wam powiedzec, ze choc za mercami nie przepadam to jazda nim to czysta przyjemnosc. To autko ma tylko 500 hp i przyspiesza do setki w 4 sek. Czyli STI moge sie poscigac ale nie z nim :) Jak kiedys bedzie mnie stac na takie autko to obok STI bedzie stala taka piecseta. Srodek tega auta i komfort jazdy sa niesamowite. Najciekawsza rzecza w aucie poza innymi wieloma bajerami jest tempomat, ktory ma laser i jesli na drodze przed nami pojawi sie inne auto, ktore jedzie wolniej od nas to nasze auto samo hamuje. Nie bede pisal o innych bajerach w tym aucie bo jest ich za duzo.

 

Tu kilka zdjec tego auta zeby bylo wiadomo o jakim pisalem

 

88473-4.jpg

 

7.jpg

 

cl%20010.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak - masz rację oczywiście - za jeszcze wczorajszy jestem (tudziesz jak kiedyś poseł Gruszka mam łeb 6 na 9) więc fakt zauważenia odbicia był szcytem moich intelektualnych osiągnięć na dzisiejsze przedpołudnie - nazwanie tego niecodziennego zjawiska juz mnie przerosło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzymu, z calym szacunkiem, ale stary CL500 ma 6.3s do setki, a nie 4s! 500KM ma stary CL55AMG i CL600 - maja po 4.8s do setki. Byl jeszcze CL65AMG - 612KM i 4.4s. Wiec zaden nie mial 4s do setki :) Nawet nowy CL w wersji 63 AMG ma wiecej, ale w koncu sie w miare prowadzi. Stary CL byl fatalny - typowa kanapa na bulwarowa lanserke. Czyli cos dla mnie :)

 

owoc666, fascynuje mnie, skad interia ma ten material. Wrrr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...