Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

rzymu, z calym szacunkiem, ale stary CL500 ma 6.3s do setki

 

Sorry ale zapomnialem powiedziec ze jak ja wsiadam do tego auta to ma 4 sek. do setki a tak normalnie jak jezdzi wlasciciel to ma pewnie z 12 sek. ;)

 

A na serio to on mi powiedzial o 4 sek. do setki a ja sie nie zaglebialem czy to prawda. Ilosc koni moze troche mylic w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ch........grajstwo producentów samochodowych wobec Klientów europejskich, a pieszczenie (cenowe) wobec amerykańskich wymyka się opisowi.

Ale ja wiem, dlaczego tak jest. Tam mają więcej dróg i szerszych. Dlatego taka masa jest w stanie się tam pomieścić. W Europie, o Polsce nie wspominając, mógłby być problem..... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejny konkurent w klasie Veyrona:

 

Bristol Fighter T

 

- 8litrów V10 bi-turbo

-1012 bhp at 5600 rpm

-1036 lb.ft of torque at 4500 rpm

-A potential maximum speed of more than 270 mph has been electronically limited to a more than sufficient 225 mph at 4500 rpm.

-0-60 mph <3,5s

 

2061107.004.mini2L.jpg

 

2061107.004.mini1L.jpg

 

Edit

Cena- 525tys €

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal a masz fotke taka jak z SLR i 911 z zegarem?? :mrgreen:

 

nope. ten bolid mnie przeraza do tej pory. najlepsze, ze jedno depniecie gazu, to wg tworcy jeden litr paliwa pochloniety przez tego potwora!

 

szkoda ze nie Zrobili M3 z 3.0 Biturbo silnika moim zdaniem lepsza opcja :)

 

335i - moj najwiekszy przyjaciel w ostatnich dniach. 3.0 twinturbo. Idzie z samego dolu i zdaje sie krecic do niebotycznych obrotow. Szkoda, ze nie ma szpery :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny konkurent w klasie Veyrona:

 

Bristol Fighter T

 

- 8litrów V10 bi-turbo

-1012 bhp at 5600 rpm

-1036 lb.ft of torque at 4500 rpm

-A potential maximum speed of more than 270 mph has been electronically limited to a more than sufficient 225 mph at 4500 rpm.

-0-60 mph <3,5s

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Edit

Cena- 525tys €

W przeciwieństwie do Veyrona ten dla mnie jest paskudny i na pewno go nie kupię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

335i - moj najwiekszy przyjaciel w ostatnich dniach. 3.0 twinturbo. Idzie z samego dolu i zdaje sie krecic do niebotycznych obrotow. Szkoda, ze nie ma szpery :(

 

michal szpere mozna wsadzic ;), i troche podniesc moc bo 306 km z 3.0 biturbo to malo troche :mrgreen: , szkoda ze to nie ma jakies M-sport pakietu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jaki napęd ma Lotus Exige? I jak to udowodnić, pomóżcie poszukać na stronie Lotusa albo w jakimś autorytatywnym teście czy artykule. Bo zaraz się z kimś o to pobije, bo już nie mogę..... ehhhh :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jaki napęd ma Lotus Exige? I jak to udowodnić, pomóżcie poszukać na stronie Lotusa albo w jakimś autorytatywnym teście czy artykule. Bo zaraz się z kimś o to pobije, bo już nie mogę..... ehhhh :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% na tył... :roll:

 

A dowodów pewnie dostarczy WRCFan ;-)

 

No jak na tył?? Mój cały motoryzacyjny świat runie jak to sie okaże prawdą....

No i strace 100 zł.

Ryje internet już dłuższą chwile i żadnego sensownego dowodu nie moge znaleźć, inna sprawa, że szkukam tylko takich, które będą mi na ręke.

 

Pewnie, że RWD

 

Poważnie? Kurde, to ale wyjdę na ignoranta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...