Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Ale w TT facet wyglada jak gej :| Podobnie w SLK. Same te samochody mi sie podobaja wizualnie, ale jakby to wygladalo, jakbym jechal z qmplem na miasto takim czyms ;)

 

Znacie jeszcze jakies "rozowe" samochody? :)

 

Ty, TJ, choćbyś jechał w rajdówce - to i tak będziesz wyglądał jak gej :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

black20civic025zx2.jpg

 

A gdzie tu jest ten samochód, bo ja nie widzę? :mrgreen:

 

 

btw co do nowego CTR-a (hatchback), to o ile zwykły Civ zrobił na mnie takie sobie wrażenie, to ta wersja strasznie mi się podoba :) Sedan CTR też piękny :shock:

 

 

Najmocniejszy diesel w samochodzie osobowym:

 

http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=665

 

:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmocniejszy diesel w samochodzie osobowym:

http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=665

Szkoda, że nie zrobili jeszcze swapa z jakiegoś Iveco albo Mercedesa :)

Swoją drogą widziałem dzisiaj całkiem niestarego paska 2.0TDI (tak na oko może do roku miał), tyle, że pod względem zadymienia konkurencję mógł robić staremu kamazowi z gruzem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, :D

Ciekawy jestem, jak to będzie jeździło, gdy wejdzie do produkcji seryjnej, ale podejrzewam że utrze nosa wielu anty-dieslowcom :) W każdym razie jeśli silnik spełnia normę Euro-5, to myślę, że nie będzie robił konkurencji Kamazowi z gruzem tak, jak ten zapewne zdefektowany, albo zatankowany na stacji ze chrzczonym paliwem pasek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o ucieranie nosa, po prostu uważam, że przy takiej ilości kasy jaką wpakowano w rozwój diesla to można by i na miale węglowym jeździć :) Ropniak stał się teraz bardzo mocno wymagającą jednostką ze względu na paliwo jak i technologię produkcji. Ponieważ podczas destylacji ropy naftowej powstają (jako jedne z produktów) olej napędowy i benzyna, z czego największe zapotrzebowanie jest na ON (ogrzewanie, ciężarówki i coraz liczniejsze auta osobowe), możemy stanąć za jakiś czas przed problemem ceny tego paliwa, która zbliża się do ceny benzyny (a warto dodać, ze ON jest obłożony niższym podatkiem od benzyn).

Swoją drogą to chciałbym zobaczyć jakie są normy czystości spalin dla diesla, a jakie dla benzynowych silników - czy da się je w jakikolwiek sposób porównać (w końcu produkty spalania są nieco odmienne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi są fajne....

jak człowiek na emeryturze i kapelusz czas założyć ;-) hyhyhyhyhy

A tak to ostatni fajny samochód w ich wykonaniu to połowa lat 80.

 

No ten jak cos powie to ... az sie pisac nie chce. Bedziesz ta swoja Fiesta do konca swiata jezdzil?

 

 

Jak mnie będzie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...