Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Logan przy tym to sam wdzięk. Nawet Mulcipla - w porównaniu - nie wygląda fatalnie. Mnie się kojarzy - jako konkurencja dla tego dziełka - raczej Polonez truck z zabudową izoterma wykonaną w warsztacie pana Zenka... też tak wyglądał, jak zlepiony z dwóch :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest jak chca z malego dostawczaka zrobic rodzinne kombi :twisted:

 

Najlepsze jest to, że Skoda się zarzeka że to wcale nie jest auto klasy Berlingo/Kangoo/Doblo/Caddy :lol: Twierdzą, że wynaleźli nowy segment samochodów.

 

 

Tak nowy segment pod nazwą : segment samochodów obrzydliwych :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
co wiecie na temat Mercedes C 270CDI 02rocznik

 

Znajomy ma takiego, tylko chyba 2003 i kombi. Klnie na masę drobnych usterek, zwłaszcza tego, co elektryczne - parę razy musiała go laweta zwozić do serwisu, bo przez jakiś mały dinks auto odmawiało współpracy (to zresztą ponoć dosyć typowe dla nowszych Meroli).

Raz siedziałem w środku, to byłem pod wrażeniem jakości wystroju - jakiś plusz, elegancka skóra, drewniane (?) drewno, ładne kolory i w ogóle.

Raz jechaliśmy razem na trasie Łódź - Kielce - Lublin... i zdecydowanie Mesio miał kłopoty z nadążaniem za Passatem 1.8T, zwłaszcza przy wyprzedzaniu "na styk", chociaż kierownik nie jest kapelusznikiem.

 

Jak będę się widział z właścicielem - to jeszcze go dopytam... ale wiem, że ja bym za te pieniądze, ile toto jest warte na rynku, znalazł sobie coś duuużo fajniejszego 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały artykulik z onetu o nowym podatku ekologicznym lansowanym w UE:

http://podatki.onet.pl/1343573,1,0,wiadomosci.html

 

Do łez rozbawiło mnie natomiast zdanie z końca tekstu:

"Inicjatywa KE została życzliwe przyjęta przez europejskie organizacje ekologiczne, które jednocześnie zwracają uwagę, że w szczególny sposób odnosi się ona do przewodniczącego Komisji Jose Manuela Barroso.

 

Z doniesień prasowych wynika, że używa on luksusowego volkswagena z napędem na cztery koła, pochłaniającego podczas jazdy po mieście 13 litrów paliwa na 100 km. Odpowiada to emisji 265 gramów CO2 na kilometr. To o wiele więcej niż zakłada lansowana przez KE strategia zmierzająca do zmniejszenia emisji CO2 przez samochody do 120 g/km do 2010 roku."

Facet dieslem jeździ czy jak, ze tak mało spala? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...