Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczy... wlasnie jestem swiezo upieczonym subarowcem ;) zakupilem subaru wrx sti SE nr. 17 od Michala Gorskiego, mam zamiar troche nad autem popracowac glownie wizualnie na poczatek przesle kilka fotek z pracach lakierniczych...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale link ktory kolego dales jest to dokladnie ten sam w ktory sie wlasnie witam .....to takie zarty na powitanie ;)

Założyłeś nowy wątek zupełnie niepotrzebnie, Twój post został przez mnie do tego wątku przeniesiony ... to takie żarty ;)

 

 

Witam Świeżynki na The Forum :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam całą ekipę.

Póki co praktycznie udało mi się opchnąć mojego focusa (zostały tylko formalności i odbiór kasy) dlatego kontynuuje poszukiwania ładnego gt, tym razem już z funduszami na jego zakup.

Mam nadzieję że uda mi się coś dorwać i zagoszczę tutaj na dłużej:)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów!

Od dawna przyglądam się subarakom i dużo czytam - jest tu prawdziwa kopalnia wiedzy, tylko szukać i czytać... Przymierzam się do zakupu swojego pierwszego subaru. Celuję w Legasia lub OBK od 2003 i koniecznie kombi.

Pozdrawiam

Adam z Poznania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem tu nowy już od dłuuuuższego czasu przymierzam się nad kupnem subaru lecz zawsze jest coś przeciw... Dobrze że jest takie forum musze się wybrać na spontan i porozmawiać z kimś kto naprwade wie i zna się troche na subaru żeby wkońcu kupić :) Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...