Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Kłaniam się wszystkim miłośnikom Subaru. Na razie nie jestem użytkownikiem auta tej zacnej marki, ale mam nadzieję że niedługo to się zmieni. Trzymajcie za mnie kciuki :)

 

Witam kolegę! Obyś znalazł cos fajnego i był zadowolony. Oby The Forum Ci w tym pomogło! Nie wkręć się tylko za mocno bo spać po nocach nie będziesz... :coffee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Tomku . :)

Miłego forum . ;)

Normalnie jestem w szoku. :mrgreen::P

Popraw się. :biglol:

Witajcie Nowi i bawcie się dobrze. ;)

 

Tak jest Królu ! th_girl_haha.gif

 

Witają się wszyscy, przywitam się i ja

 

Mam zupełnie odwrotnie.

Jeśli większość jest tego samego zdania co ja , mam wrażenie , że się mylę. jftiN_j5_orig.gif

 

planuje z 2óch zrobić jedna:)

Wielka mi sztuka , zrób trzy .k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,01_vI_orig.gif

 

Stałem się wreszcie posiadaczem wymarzonego Subaraka

Nie chwal dnia przed zachodem słońca . jftiN_j5_orig.gif

 

Poszukuję od jakiegoś czasu subaryny właśnie stąd moja wizyta tutaj.

Myśmy jej nie ukradli , nie widzieli , nie znaleźli. k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,01_vI_orig.gif

 

 

 

Witajcie Nowi . onaczeka_io_orig.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Forumowiczki i Forumowicze! :-)

 

Planuję zmienić auto, na razie wymyśliłem Forestera (używanego, na nowego rzecz jasna mnie nie stać), jak do wiosny nie kupię, to będę szukał czegoś innego. Nie idzie znaleźć nic godnego uwagi poprzez ogłoszenia i aukcje, postanowiłem obserwować forum i może coś się trafi.

 

Dlaczego Forester, spytacie? Patrząc podczas dojazdów do pracy wytypowałem sobie kilkanaście aut, które gabarytami wydawały się być odpowiednie. Potem sprawdziłem, na jakie roczniki tych aut byłoby mnie stać (tu sporo odpadło, buuuu), następnie konsultacja z moim mechanikiem, który przetrzebił tę listę :-) A potem znajdowałem w komisach lub pośród znajomych po kolei auta z listy i "przymierzałem się" - tu ciekawostka, większość odpadła, bo po wygodnym ustawieniu fotela i kierownicy... nie sięgałem do lewarka od biegów! Czyli jak w mojej Fabii ;-) Forester był pierwszym z listy, który wydał mi się dość wygodny, więc na razie się go uchwyciłem. Dopiero potem okazało się, że ma sporo zalet, m.in. b.dobry napęd na obie osie i dość niską (jak na współczesne czasy) awaryjność. Ma też kilka wad, ale nie ma ideałów :-)

 

Pozdrawiam, Rafał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...