Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów.

Zaczyma przygodę z Foresterm - obecnie Forek II z 2002 2,0X z 4EAT - na razie poza tym ,ze mułek duzo pali to go lubie bo ma tylko 125tyś km i nie sprawa probelmów.

Subaru znam tylko od strony napędów, z moca nie maiłem do czynienia (Jeździłem tylko Impreza 1,6 MY94 i OUTBACK 2,5X AT z 1999).

Z 4x4 to jeszcze zmotany XJ 4,0 ale to już inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :-) Forum przeglądam już od jakiegoś czasu, ale od dzisiaj jestem szczęśliwym, oby jak najdłużej, posiadaczem Legacy sedan....

 

... H6 :-D:-D:-D

 

Cześć wszystkim :-) Forum przeglądam już od jakiegoś czasu, ale od dzisiaj jestem szczęśliwym, oby jak najdłużej, posiadaczem Legacy sedan....

 

... H6 :-D:-D:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na początek witam z pod miasta Łodzi.

 

Nadszedł czas na poszukanie czegoś co potrafi poruszać się po nieutwardzonych drogach, a nie jest Suvem

i wybór padł na Imprezę.

 

No to zaczynam szukać, również na forum - bo mam nadzieję znaleźć tu sporo pomocy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

 

Wreszcie udało się zrealizować marzenie (i to z konieczności :biglol: ) z drobnym kompromisem, a więc jest czarne rakietowe kombi (kolor 47A) :yahoo: zamiast coupe albo innej wydmuszki :rolleyes:

 

Czarna impreza gt rok 1998, w wersji komfort (szyberdach, elektryczne szyby, klimatyzator) serducho zdrowe bo nie łomocze na zimno i druga rzecz seryjne, po rozgrzaniu ładnie ciągnie do odcięcia bez zająknięcia. Jedyne zmiany jakie w niej zostały poczynione to kierownica Sparco bez poduchy, kubełki ze STi o ile dobrze myślę, oraz wydech przelotowy. Początkowo przelot mi przeszkadzał (powyżej 3krpm zaczyna krzyczeć) ale już się przyzwyczaiłem :D . Nadkola tylne bez rudej ale ogólnie ja się spojrzy pojawiają się wykwity na progach i słupkach A. Zawias nie przypomina pracą budyniu ani nie dzwoni wiec jest od czego zaczynać przygodę z subcią.

 

Teraz łyżka dziegciu niestety jest trochę "ogólnie zaniedbana" (np. latające wyposażenie mnie irytuje) i brakuje jakiś pierdułek (chwyty powietrza do tarcz np.) + trochę rudej małpy miejscami pod spodem ale za cenę za jaką kupiłem i ocenę sprzedającego ("jest w stanie dobrym") uważam że można było trafić gorzej ale pewno również lepiej (długo by pisać dlaczego taka decyzja i czy opłaca się jechać 400km obejrzeć auto które może kupię itd).

 

A jak napisał tu jakiś mądry forumowicz "...licz się z tym że kupując powinieneś mieć drugie tyle na ew. naprawy" więc oto jest w domu suba z przypadku kupiona z konieczności posiadania 2 auta oraz za cenę z rozsądku.

 

Mam zamiar najpierw dopieścić oraz jarać się z posiadania a później się zobaczy kto wie co będzie dalej (ech svx totalny sleeper jako 3 auto marzenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...