Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów :)

 

Od całkiem niedługiego czasu jestem szczęśliwym posiadaczem STI '05.

Forum przeglądam w miarę regularnie od mniej więcej roku, choć decyzję o napisaniu pierwszego posta podjąłem dopiero w tej chwili.

Ma to niezaprzeczalną zaletę, że do tego momentu zdążyłem choć ogólnikowo zorientować się w zakresie szeroko rozumianej organizacji i mam nadzieję, że pozwoli mi to unikać błędów i nie zaśmiecać zawartości zbędnymi pytaniami :wink:

 

Podstawowe dane na temat auta...

póki co seria, choć wizyty w nie - ASO oraz... kolejnym nie - ASO :mrgreen: utwierdziły mnie w słuszności zakupu tego egzemplarza.

Poza wymianą elementów eksploatacyjnych oraz wszelkich możliwych płynów ustrojowych jak na razie nic nie "modziłem". W planach są przysłowiowe drobiazgi, jednak będąc posiadaczem kilku zmodyfikowanych aut w swojej karierze nie planuję żadnych radykalnych posunięć.

Sądzę, że Subarynka ma na tyle duży potencjał do jazdy, że po wyeliminowaniu drobnych mankamentów jednostki 2,5 l. skupię się na umiejętności wykorzystania ów potencjału choć w 99% :wink:

 

Wkład wiedzy tudzież praktyki jaką mógł bym wnieść tu swoją obecnością (?)...

Cóż, zawsze pasjonowała mnie (ciemna :P ) strona mechaniczna.

Poza tym z pewnością będę w stanie pomóc w tematyce zagadnień ubezpieczeń komunikacyjnych czy auto detailingu.

Co się tyczy wspomnianego detailingu to przyznaję bez potrzeby odgórnych nacisków, że jestem "pedantycznie skrzywiony" :oops: więc jeśli będę przeginał to z pokorą przyjmę słowa krytyki.

 

Jeszcze raz pozdrawiam i do zobaczenia / napisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów!!

 

Przymierzam się do kupna imprezowego Subaraka, stąd też moja obecność na forum :)

Dotychczas jeździłem czterokołowymi dieselami i jedną dwukołową benzyną ;) , ale w końcu przyszedł czas na zmiany i 6 kółek chcę zamienić na cztero-napędówkę.

 

Pozdrawiam

Paweł (Chomik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehehe :mrgreen:Aga to może ja w lotto powinienem grać ? :wink:

 

Pod warunkiem, że się z nami podzielisz wygraną :twisted::mrgreen:

 

Zastanawiam się ile przypadnie na głowę jak będę miał "trójkę" :mrgreen:

 

Jak to ile?

 

No to dla łatwego rachunku pół na moją i drugie pół na Twoją :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, nazywam się Mateusz nie mam subaru nawet u mnie w domu nie ma(niestety) Ale może nie długo się pojawi. Jestem wielkim sympatykiem Subaru a ja sam nie mam Prawka ale za to mam licencje kierowcy wyścigowego ponieważ ścigam się w Pucharze Polski Junior Buggy. Zalogowałem się ponieważ chciałem dowiedzieć się na temat awaryjności silników ze względu na możliwość się pojawienia jakiegoś Forka bądź imprezy.

I takie małe zdjęcie podczas jednego z wyścigów

 

HMRfN4K.m.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dyszce dla każdego wystarczy :) no chyba, że wygrasz więcej niż 3 :)

 

a tak poza tym to witam Cię [you]

 

hehehehehe :mrgreen: :wink:

 

-- Pt gru 30, 2011 8:37 pm --

 

To będzie po dychu... chyba :)

 

Ponieważ to będzie moja wygrana ... ja biorę większą połowę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...