Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, stałem się bardzo szczęśliwym posiadaczem Legacy 2.5 '98 AT AWD lpg :), postaram się w tak zwanym międzyczasie przedstawić swoje auto i poczynania z nim związane. Tylko zastanawiam się w jakim dziale umieścić jego przyszłą historię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów, mam na imię Michał i mam potężną ochotę od bardzo dawna wejść w posiadanie IMPREZY WRX :twisted: dlatego też zanim to nastąpi chciałbym dowiedzieć się o tym samochodzie jak najwięcej a gdzież by można zaczerpnąć więcej info niż na forum SUBARU :D także witam serdecznie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Musisz poszperać na forum o WRX'ie, potem - jeżeli będą pojawiały się konkretne pytania to śmiało je tutaj zadawaj. Póki co nikt nic Ci nie odpowie na tak ogólne pytanie... Po za jednym faktem - WRX to fajne auto, GT'k jest lepszy a STi najlepsze :twisted: A w ogóle to 22B rzondzi!!! :wink: Pozdrówki.

 

-- 8 sty 2012, o 14:59 --

 

No i pamiętaj, że forumowicza, którego odpowiedź była Tobie pomocna koniecznie trzeba obdarować "POMUKIEM" - zielony "+" obok czerwonego "!" w prawym dolnym rogu pomocnego posta. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pamiętaj, że forumowicza, którego odpowiedź była Tobie pomocna koniecznie trzeba obdarować "POMUKIEM" - zielony "+" obok czerwonego "!" w prawym dolnym rogu pomocnego posta. :mrgreen:

 

A u mnie jest w prawym górnym i wcale nie jest zielony :P 8)

 

 

Witam Świeżaki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Pawel z Gdyni sie klania - mechanik z zamilowania, inz z wyksztalcenia, motocyklista z pasji :) po 8 latach pracy w "samochodziarstwie" przenioslem sie na statki - daja tu wiecej urlopu :)

u gdanskiego dealera odbylem jazde testowa nowym Outback'iem H6, wrazenia bardzo pozytywne poza cena, dlatego zdecydowalem sie poszukac "w uzywce" poprzedni model Outback'a lub Legacy kombi H6 - ma byc to moje pierwsze Subaru wiec chce dobrze wybrac - mam nadzieje ze sie nie zawiode...

wertujac forum udalo mi sie wyczytac, ktory z forumowiczow moglby mi w tym pomoc - pw wyslane :)

pozdrawiam serdecznie wszystkich zwolennikow marki i zycze wszystkim Wspanialego Roku 2012

 

Pablo_3City

p.s. przepraszam za brak polskich znakow - komp firmowy a pracuje za granica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)

Forum śledzę już od jakiegoś czasu ale gdy zakup WRX o krok to trzeba sie zalogować :twisted:

Miałem e46 w klekocie ale to nie było to także trzeba było sie pozbyć :P a aktualnie jeżdżę wywrotka iveco :D

Pozdrawiam użytkownika 0SauroS0 u którego byłem oglądać wrx.

Może jeszcze sie pochwałę ze jeżdżę kawasaki kxf 250 w motocrossie :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...