Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Spóźnione ale szczere witam :-)

 

Na forum jestem już od jakiegoś czasu, ale dopiero od wczoraj jestem posiadaczem zielonego Forestera S Turbo MY99 kupionego od allphone'a :-)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja witam wszystkich serdecznie... po kilku włochach, krótkiej przygodzie z francuzem czas na Subaru... po kilku dniach obcowania z WRXem jestem zachwycony, tylko w nocy nie mogę spać, bo słyszę jak postukują panewki, ale pewno się przekonam do tego silnika :twisted::mrgreen: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżynka wita Świeżynki :)

 

skwaro, gdybyś chciał wymienić się doświadczeniami nt s-turbo, to daj znać - może uda się zrobić jakiś spot tych forków w Warszawie.

Bardzo chętnie. Daj znać gdzie i kiedy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuwaj,

 

Nisko się kłaniam-przy okazji nabijając sobie posta, a potrzebuje ich 25, bo w dziale Kupię/ Sprzedam chcę napisać:

 

Kupię Imprezę WRX bug blue mica

 

I tyle, ale pisac postów o Subaru, nie mając Subaru jakoś mi nie po drodze- tak jakbym pisał na forum dla górników jak mają fedrować. Jednak różnica jest taka, że górnikiem nie będę, a Subarynę mieć będę.

 

Więc jeszcze raz Witam!

 

 

Ja takze witam wszystkich i mam ten sam problem co kolega, 3 miesiace poszukiwan i nic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Wszystkich!!

 

Jestem od niedawna posiadaczem SUBARU JUSTY KAD I 4WD

 

jest to autko z 1986 - wersja przed liftingiem (kwadraciak)

 

 

 

Potrzebuję Waszej pomocy. Muszę zakupić tylny napęd - może ktoś z Was ma na odsprzedanie?

 

Podczas jazdy słychać walenie... gdy dołączam tył i jadę 4x4 to dźwięk jest jeszcze gorszy. Przypuszczam iż to wina uszkodzenia jakiego trybu w tym napędzie. Wszystko na to wskazuje.

 

 

Liczę na Wasza pomoc i rady

 

 

Pozdrawiam i Wesołych Świąt

 

Sępik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Wczoraj zakupiłem Forestera X 2006r. 158 KM. Jest to moje pierwsze Subaru. Kupiłem je, ponieważ dużo dobrego słyszałem zarówno o marce jak i samym modelu. Przyznam się, że jestem trochę zblazowanym użytkownikiem samochodów. Ze względu na doświadczenie, dość trudno mi motoryzacyjnie dogodzić. Zazwyczaj celowałem w marki niszowe i mało znane modele ale nie tylko.

Przykładem tu może być Infiniti FX 35 , Hyundai XG30, Santa FE 3,5 V6 2008, Mazda MX-5 NC, Mazda MX-5 NA, Jeep Wrangler czy też nowy Citroen C5.

Oczywiście były też zwykłe samochody takie jak A6 2.7 TDI 2007r, Touran, Passat, Civic UFO, Qashqai lub nowy Grand Scenic.

Wszystkie auta kupowałem z pasji, motoryzacja to mój bzik i styl życia. Mam nadzieję, że jako nowy użytkownik będę mógł wnieść nową jakość, bez fanboyowego zapędu a bardziej w charakterze obiektywnego malkontenta ;)

Cieszę się, że forum Subaru jest prowadzone dość profesjonalnie i dużo w nim merytorycznych informacji. Pozostaje mi życzyć sobie i wam przyjemnych i owocnych dyskusji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię [you] :D

 

Heheheh Myślałem , że tylko wszedłem i z automatu mnie witają;)

ale chiba nie o mnie chodziło ;)

ale powiem Halo Moto Wszystkim bo też stałem się właścicielem "pierścienia arabelli" który cieszy w każdej sekundzie ;)

Black WRX wkrótce oznakowany będzie jako W3DZYR :) więc uważajcie na świeżynkę jako właściciela Htszzzz ale nie Świeżynkę jeśli chodzi o jazdę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z Wrocławia. Wcześniej miłośnik JDMu. Teraz właściciel niemieckiej trumny w dieslu. W najbliższej przyszłości powrót do pierwszej motoryzacyjnej miłości i zakup jakiegoś fajnego japończyka będę polował na Gtka, bądz Silvia s15 choć nie wiem czy da rade to przełożyć. Pozdrawiam Wszystkich i Wesołych Świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżynka wita Świeżynki :)

 

skwaro, gdybyś chciał wymienić się doświadczeniami nt s-turbo, to daj znać - może uda się zrobić jakiś spot tych forków w Warszawie.

Bardzo chętnie. Daj znać gdzie i kiedy :)

 

 

Ok, jest parę osób, które chciałyby się wymienić doświadczeniami z użytkowania s-turbo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...