Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jeżdżę Hondą Prelude ale z uwagi na to, że w przyszłym roku na świat przyjdzie młody, zaczynam się rozglądać za większym autem. Pomyślałem o Subaru Imprezie i chyba na niej stanie. Oczywiście nie będzie to jakiś potwór z doładowaniem tylko normalny 1,6 - 2,0. Myślę, że radość z jazdy też jest przy tych silnikach. Widziałem bagażnik w sedanie i jest naprawdę duży, choć myślę też o kombi. No ale przede mną wiele godzin czytania forum. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, od dawna sympatyzuję z autami z Plejadą Gwiazd a teraz przymierzam się zakupu OBK wersja 2000-2004 (tak, nowy też jest ok ale ten jakoś bardziej mi pasuje...)

Liczę na porady odnośnie użytkowania tego autka.

 

Pozdrawiam

DomTom

Nie ma modelu 2000-2004 :razz: Jest 1999-2003 :mrgreen: 2004 to już ten najnowszy model, który później przeszedł tylko lekki lifting.

 

[ Dodano: Pon Wrz 29, 2008 9:34 pm ]

Witam wszystkich. Jeżdżę Hondą Prelude ale z uwagi na to, że w przyszłym roku na świat przyjdzie młody, zaczynam się rozglądać za większym autem. Pomyślałem o Subaru Imprezie i chyba na niej stanie. Oczywiście nie będzie to jakiś potwór z doładowaniem tylko normalny 1,6 - 2,0. Myślę, że radość z jazdy też jest przy tych silnikach. Widziałem bagażnik w sedanie i jest naprawdę duży, choć myślę też o kombi. No ale przede mną wiele godzin czytania forum. Pozdrawiam.

Z dobroci serca - od razu bierz co najmniej 2.0 To zupełne minimum w Subaru. Choć i to z silnikiem wolnossącym ledwo się odpycha spod świateł :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam szczęśliwców ujeżdżających Subaru. Kupiłem tydzień temu Forestera z 1989 r. 2,0 122 KM. Od tygodnia również czytam godzinami ciekawe wypowiedzi. Oczywiście naraziłem się tym sposobem lepszej ?"połowie". Ale co tam... i tak wolę zaglądać pod maskę tego autka niż pod....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...