Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przedwczoraj odebrałem forestera i się nim nacieszyłem 3 godziny.

Prawie w środku miasta staranował mnie ŁOŚ :shock: Po prostu łoś...

 

Ale pozdrawiam forumowiczów :smile:

 

M

 

:shock: oj, współczuję...

 

ale wiesz, Subaraki jakos tak mają, że je zwierzyna leśna lubi :wink: (Carfit - pozdrawiam :mrgreen: )

 

żeby nie było OT - witam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Od jakiegoś czasu, zgodnie z panującą, nową nie-do-końca świecką tradycją, inwigiluję forum. Ludziska, fajnie piszecie i ripostujecie :) Może wkrótce ja też zdecyduję się na subaru, choć saabinkę też wielbię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

Nazywam się Michał, mam 25 lat, pracuję jako projektant graficzny.

Genaralnie moją wielką pasją oprócz sztuki i muzyki metalowej jest motoryzacja :cool:

 

Obecnie jeżdżę Seatem Leonem w wersji sport, upgrade'owanym do wersji Top Sport z ekonomicznym, i nawet dosyć sprawnym silnikiem z traktora pod maską :wink:

 

Autem tym jeźdżę od 2004 roku, niewiele brakowało a kupił bym wtedy Imprezę GT, jednak nienajlepszy stan tego auta zadecydował o wyborze Leona.

 

Od tamtego czasu nie daje mi to spokoju, i wiem, że za jakiś czas kupię wymarzone Subaru.

 

Generalnie w ciągu roku, półtora chciałbym kupić WRX'a z rocznika 2004-2005, mam nadzieję, że do tego czasu lektura tego forum pozwoli mi dokładnie poznać ten samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jeżdżę Seatem Leonem w wersji sport, upgrade'owanym do wersji Top Sport z ekonomicznym, i nawet dosyć sprawnym silnikiem z traktora pod maską :wink:

Siemka.

Czy nie ganialiśmy się z miesiąc temu na Puławskiej? A potem skręt na drugi wiadukt na Ursynów. :mrgreen:

Czerwony leon z tyłu ze zderzakiem na dwa tłumiki (był tylko jeden :wink: ) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że gdy rejestrowałem się na tym forum to tego tematu nie było to witam bardzo serdecznie. Jestem Tomasz, a moja przygoda z Subaru zaczęła się w okresie grania w Colina 1. Ogólnie to jeżdżę Puggym 206 a od święta Forkiem XG6 (czytaj: jak trzeba umyć).

Pozatym pytany o zainteresowania stanowczo odpowiadam, że kobiety, a w szczególności taka jedna z sąsiedztwa.

W wolnych chwilach robię na drutach... ale od kiedy bociany przestały latać tranzytem przez Szwajcarię moje horyzonty znacznie się poszerzyły. Szyję na maszynie zwanej forum subaru - raz lepiej, raz gorzej :)

Moje największe osiągnięcie jako kierowcy to założenie rejestracji. Wcześniej było to naklejenie PL na klape z tyłu ale nakleiłem na brudne i odpadło. W rajadach nie startuję bo nie dają medalu za wybitne kozactwo.

Komputer nie stanowi dla mnie tajemnic, specjalizacja to przeglądanie Allegro. Czasami czytam też komentarze na Onecie i zastanawiam się kto jest głupi: ja czy oni.

Ogólnie cieszę się, że tu zawitałem, mam nadzieję, że jeszcze nie macie mnie dość :P

 

Pozdrawiam from Stalinogród

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Czy nie ganialiśmy się z miesiąc temu na Puławskiej? A potem skręt na drugi wiadukt na Ursynów. :mrgreen:

Czerwony leon z tyłu ze zderzakiem na dwa tłumiki (był tylko jeden :wink: ) :?:

 

Nie to nie byłem ja.

Mój leon jest czarny, i ma jedną końcówę wydechu w jednym, fabrycznym miejscu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...