Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkich nowych Forumowiczow witam na Forum Subaru.

Prosze o skorzystanie z tego tematu i witanie sie jedynie tutaj.

Z gory dziekuje i zycze milego pobytu na Forum Subaru. :mrgreen:

to ja tez witam jestem posiadaczem subaru i ucze sie nim jezdzic . pozdrawiam a szukam kogos z okolic trojmiasta zeby mi co nieco podpowiedzial jak uzytkowac to auto bo w warsztatach rabia duze oczy i raczej nie wiedza co gdzie ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. W chwili obecnej nie jestem jeszcze posiadaczem żadnego Subaru, ale mam nadzieję iż po spędzeniu trochę czasu na tym forum owa sytuacja się zmieni.

Rozglądam się za IMPREZĄ lub LEGACY, ale nie mam zbyt dużej wiedzy na tematy obydwu modeli. Byłbym wdzięczny za wskazanie działów lub konkretnych postów tego forum, które chociaż w małym stopniu przyczynią się do mojego wyboru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozglądam się za IMPREZĄ lub LEGACY, ale nie mam zbyt dużej wiedzy na tematy obydwu modeli. Byłbym wdzięczny za wskazanie działów lub konkretnych postów tego forum, które chociaż w małym stopniu przyczynią się do mojego wyboru ;)

 

Zajrzyj tutaj:

http://forum.subaru.pl/viewforum.php?f=15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upomniana przez jednego z "tubylców" dołączam się do "powitania" zatem "witam" wszystkich forumowiczów

 

A dlaczego "witasz" a nie witasz?

 

Giechu, jeśli to dla Ciebie takie intrygujące mogę Cię specjalnie powitać a nie "powitać" co też niniejszym czynię :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Witam Froumowiczów,

Ciekaw jestem Waszej reakcji :) Nie mam Subaru ale mam Evo i z niektórymi z Was na pojeżdzawkach się widujemy więc postanowiłem założyć sobie tutaj profil żebym mógł się czasami odezwać.

myrcin Evo 8MR :)

 

Wspolczujemy Ci ze masz EVO :twisted:

Ale nie przejmoj sie moze kiedys... bedziesz mial STI.

Ponoc jak sie czegos bardzo chce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam na imię Jacek, mieszkam w Łodzi.

Z wykształcenia jestem inżynierem elektronikiem, na co dzień zajmuję się układami automatyki przemysłowej do instalacji wentylacji i klimatyzacji.

Gdyby ktoś potrzebował coś z tej dziedziny, chętnie służę pomocą.

 

Zarejestrowałem się na forum już jakiś czas temu, czytać zacząłem jeszcze wcześniej.

Jako, że teraz na poważnie przymierzam się do zakupu mojego pierwszego Subaru, postanowiłem oficjalnie przywitać wszystkich.

 

Będę Was zamęczał rozmaitymi pytaniami i mam nadzieję, że wykażecie nieco cierpliwości i wskażecie odpowiednią drogę. :)

 

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...