Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Zacne Grono Forumowiczów ;)

 

Kilka dni temu przejechałem się Imprezą GT i .... chyba się zakochałem :)

W chwili obecnej jestem na etapie poszukiwań GTeka i mam nadzieję, że niedługo będę mógł się pochwalić własnym wozidłem.

Liczę również na Waszą pomoc i cenne rady.

 

Pozdrawiam,

Greg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Jako, że jest to mój pierwszy post i jestem nowy na forum postanowiłem się przywitać!

 

Nazywam się Maciek, jestem z Łodzi. Od dziecka jestem fanem Subaru Imprezy dlatego też postanowiłem zarejestrować się na tym forum - chciałbym bliżej poznać ten model i mam nadzieję, że za jakiś czas stanę się posiadaczem takiego "cacka".

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry.

Witam wszystkich forumowiczów, dołączyłem do grona posiadaczy w styczniu a teraz dołączam do grona forumowiczów.

Mam Legacy Diesel Tourning Wagon, jeden z ostatnich wyprodukowanych egzemplaży poprzedniego modelu chyba to był MY08.

post-10775-135184420281_thumb.jpg

 

Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów!

 

od niedawna jestem posiadaczem Subaru Imprezy MY06 i jako, że jest to pierwsze Subaru którym jeżdżę mam nadzieję, że dowiem się wielu ciekawych rzeczy, sam także dzieląc się wiedzą z innymi.

Pozdrawiam,

Wiktor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich - Panie i Panów ;)

Choć przeglądam forum Subaru od dość dawna, dopiero teraz się zarejestrowałem - coraz bliżej jestem zmiany auta (większa rodzina, 2+1+kot+pies za niedługo) i jest szansa, że będzie to kilkuletnie "rodzinne" Subaru Outback. Mam nadzieję, że się uda - trzymajcie kciuki aby wyliczenia kosztów utrzymania zagazowanego OBK (serce chce H6, rozum podpowiada 2.5) były dla mnie łaskawe i możliwe do zaakceptowania dla rodzinnych finansów :D

 

Zainteresowanych kolarstwem górskim, górami, nartami, odsyłam do strony nieformalnej grupy moich przyjaciół, G3R.

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich klubowiczów. Jestem tutaj nowy, ale badzo długo należałem do innego klubu (406), więc doskonale znam zasady prowadzenia forum. Swoje Subaru WRX 2001 (oczywiście WR blue) mam już ponad pół roku i dosyć dobrze je już poznałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów. Aktualnie użytkuję Subaru Legacy z 1996 r. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie obopólna. Jest to już mój czwarty pojazd ze stajni Subaru i nie jedną awarię trzeba było usunąć. Jednocześnie mam nadzieję, że będę mógł skorzystać z wiedzy i doświadczenia moich bardziej doświadczonych kolegów. Pozdrawiam Jerzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, zaraz (za 7 dni) przyjedzie moje upragnione Subaru. Przesiadam się z Gala 2,5 na OBK 2,5, a więc będzie podobnie (no może nie całkiem, bo V6 na H4), ale i jedno i drugie może chodzić na LPG (wiem oczywiście o różnicy w napędzie, bardziej chodziło o kulturę pracy jednostki napędowej).

Chciałbym dozbroić moje MY 2006 z navi i leder jak mawiają na zachód od Odry. A więc prośba o namiar na dobry zakład hi-fi (monitory w zagłówkach i subwoofer) oraz polskie mapy do ustrojstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich.

Z racji tego że jest to moj pierwszy post, delikatnie sie przedstawie.

Jestem Jacek z krakowa, udało mi się dożyć 25 lati zostać posiadaczem wspaniałego Subaru "Forka" Forestera `99 S-Turbo:D

Mam nadzieje ze wniose duzo dobrego do forum, jak również duzo dobrego z niego sie dowiem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi się przypomniało, że w zasadzie to się jeszcze nie przywitałem, a mimo to już parę razy korzystałem z uprzejmości porad i sugestii szanownego koleżeństwa (szczególnie w dziale "czy zna ktoś subaraka...") witam więc wszystkich :!: :!: :!:

mam od dwóch miesięcy do dyspozycji piękne STI MY2006 (prod 2005) niebiesko-złota pełna seryja :!: (no może z wyjątkiem wydechu) z cudownym przebiegiem... 44k :D mam nadzieje że będzie sposobność się poznać w większym gronie, u wróbla tudzież przy innej okazji 8)

 

:arrow: pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :)

Jak większość z Was przez przypadek dane mi było przejechać się kilkoma modelami Subaru i ...od tej pory jest dla mnie subaru i inne auta...muszę pozbyć się swojego wozidełka VW i planuję zakup Legacy kombi (z racji powiększającej się rodzinki)

Od jakiegoś czasu czytuję forum które jest cenną kopalnią wiedzy i ciekawych ludzi...:)

Mam nadzieję że będę stałym bywalcem forum i wkrótce również posiadaczem Subarka

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna zima z legasiem :shock: , druga zima :twisted: , plejady :D ... więc chyba juz najwyższy czas się oficjalnie przywitać - Witam wszystkich i każdego z osobna (szkoda, że już nie ma [you] :P ).

 

-- 28 lip 2010, o 23:31 --

 

A jednak jest [you] :shock: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...