Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Robgas44, wyszykiwarka jest.. jak Yeti :wink:

Ktoś podobno ją widział... nie, sorry, u nas troche inaczej - podobno działa :mrgreen:

 

Jest w prawym górnym rogu strony.

Masz tam:

Profil, Moja Skrzynka wiadomości, FAQ, Szukaj, Użytkownicy, Grupy, Rejestracja, Wyloguj

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak....za bystry to wczoraj nie byłem. Pozostawałem w zasadzie w szoku, po stwierdzeniu, że chyba jednak nie spaliłem sprzęgła, co wcześniej wywołało dwudniowy dół.

Dziękuję Sikor za pomoc w wyszukaniu wyszukiwarki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zarejstrowałam sie tuz po spotkaniu srebrnogórskim ale do tej pory jako czytelniczka wpadałam na forum,więc czas sie przywitac, jestem Kasia znana jako córka michała :wink:

interesuje sie motocyklami, obecnie składam 2 motocykle zabytkowe.Moim oczkiem w głowie jest piękna WSK 125 -M06 B3 z 78 r. moto robie na orginał dlatego dośc cieżko mi to idzie (części) interesuje sie motocrossem, oraz stuntem :twisted: gdy tylko jest sprZynT i okazja trenuje. od 4 lat jeżdze na zloty motocyklowe, a teraz miałam okazje pojechac na zlot subaru i naprawde jestem zadowolona. dodatkowo moge napisac ze jednym z bardzo nie wielu aut jakie lubię i podziwiam to właśnie subaru, :roll: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarnaa, yamakashi1, Sikor, Robgas44, Areo, Waldemar Biela, muka, Mast, carlos-wrx, ripek, Mac1967, kajfland, Cuba...64XS, marNY, raff75, tompoz, jacek7w, Waldemar Biela hehehehehehe, entuzjasta, Robecki, da_mlody, cukierek, Juras K, Sigma_74, Mikad, Waldemar Biela, velKosio, Przemeq, SIEMA

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym złożyć wniosek formalny do poddania pod głosowanie!

Może strzelimy sobie jakąś "firmową" naklejeczkę na tylną klapkę naszych plejad.

Widzę wielu ziomków na forum z okolic a nawet nie wiem czy jak staje obok na światełkach to czy znajomy z forum czy nie :???: czy machnąć łapką czy nie...

Nie wszyscy sobie teraz machają a tak to jakaś więź by może sie zrodzila forumowa no i zawsze milo spotkac na drodze innego fanatyka "rozmawiającego" ze swoim autkiem z duszą :wink:

Pewnie jest jakis grafik wśród nas i coś pewnie zaproponuje...

Co myślicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym złożyć wniosek formalny do poddania pod głosowanie!

Może strzelimy sobie jakąś "firmową" naklejeczkę na tylną klapkę naszych plejad.

Świetny pomysł!

Pewnie jest jakis grafik wśród nas i coś pewnie zaproponuje...

Grafik jest niejeden, nawet wiem, co zaproponuje...

Co myślicie ??

Myślimy, że jak już się zaprzyjaźnisz z The Forum, będziesz wiedział, że takowa naklejka od dawien dawna funkcjonuje :mrgreen:

Tu do nabycia: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... sc&start=0

Gdybyś chciał dodatkowy gadżet, tu są świnki do kluczy:

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p= ... 70#1015178

 

Generalnie: po śwince Cię poznają :lol:

 

Pozdrawiam wszystkich nowych!

I tych nie całkiem nowych też, żeby nikomu przykro nie było :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już kilka razy, całe Forum Podbeskidzkie szuka tego, kto tę imprezę sprofanował i ją pomścić, ale... to nie ten wątek :mrgreen:

 

... buahahaha , rok temu stała za 30k pln , to teraz promocja śjakaś .

 

:mrgreen:

 

Pozdrowienia dla nowych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...