Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Tak nieśmiało witam i pozdrawiam. Za tydzien mija moje pierwsza rocznica i jakieś 27000 km za kierownicą bezpiecznego rodzinnego auta, w którym tylko kratka przeszkadzała :twisted: Szczególnie witam Dyrekcję, która "współwinną" jest. Ukłony również dla posiadacza najlepszego googla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !

trochę czasu przeszło od ostatniej mojej wizyty na forum - parę zmian ale na lepsze tzn. druga subarka w rodzinie i oby tak dalej ...

mam nadzieje że częściej bede odwiedzał forum - tak przynajmniej raz dziennie - wieczorkiem ...

nie dojechałem do Wysowej ale sprawy rodzinne trochę pokrzyżowały mi plany ... ale next time ...

 

witam wszystkich ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich szczęśliwych i jeszcze szczęśliwszych posiadaczy syczących i bulgoczących bestii.

Sam śmigam małym SC. Kiedy pierwszy raz zobaczyłem Impreze na pełnym gwizdku w akcji, nie byłem pewien czy kontroluje zwieracze :shock:, miłość od pierwszego wejrzenia :lol: . W tej chwili mimo upływu juz wielu lat od tamtego wydarzenia oglądam sie za każdą Subaryna.

Prowadziłem tylko jedna, waszego klubowego kolegi... Thx P.

Nawet byłem na jednym ze spotow... oraz szkole jazdy subaru...

 

Nie jestem jeszcze posiadaczem własnej plejady z racji prozaicznej tzn finansowej... Wiec dłubie moje SC i trochę śmigam w KJSach.

 

Ale przyjdzie taki dzień, taka chwila ze....

 

Jeszcze raz witam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oeslj, witaj. Nie kupuj, skoro się jeszcze zastanawiasz. Kupisz jak się przestaniesz zastanawiać. Proponuję następującą procedurę: 1) wybór segmentu, czy czy ma być suv, kombi, sedan, hot hatch itd, 2) 300 godzin w intenecie i lektura testów, ankiet, forów, prezentacji 3) miesiąc wyciszenia - najlepiej na łonie przyrody lub innym łonie (nie podałeś daty urodzenia :oops: 4) sporządzenie szrt listy; 5) seria jazd próbnych samochodami z short listy; 6) decyzja; 7) zakup; 8) ew. rozmowa z bliska osobą typu żona i wyjaśnienie dlaczego akurat subaru 9) miesiąc wyciszenia - najlepiej w trasie. Witam raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłam w temacie od tygodni wielu

No to przestrzegam świeże twarze

Nie róbcie mnie tu dzieci burdelu

Bo w morde ...że się tak wyraże

 

Brandzlotechniki już mam po uszy

Skorzystaj z opcji "szukaj" pacanie

Cheba że chcecie mamusie rozjuszyć

To otwórz temat ......"zagazowanie"

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Jak widac jestem tu nowy.

Subarynki nie posiadam jeszcze, ale bardzo chce miec i mam nadzieje, ze sobie kiedys kupie.

 

Witam jeszcze raz wszystkich Subaromaniakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich (juz we wlasciwym miejscu ;))!

 

I od razu pisze:

jestem SUBARU-zoltodziobem; nic nie wiem (kiedys przez chwile jezdzilem Leone); auta Wlasciwej Marki jeszcze nie mam; dopiero sie ucze czytajac forum.

Postaram sie nie zadawac glupich pytan przed przejrzeniem forum.

 

Pozdrawiam Milosnikow Marki :)

 

OGS! Co Ty z tym koszeniem? W dzien roboczy w godzinach pracy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Nowych Forumowiczów. I zdecydowanie podpisuję się pod apelem Mamusi.

 

OGS! Co Ty z tym koszeniem? W dzien roboczy w godzinach pracy? :)

 

He, he - OGS jest znany z wejścia w posiadanie WRX-a, który przypadkowo okazał się najszybszym WRX-em w galaktyce. Do koszenia trawy - idealny :mrgreen:.

 

PS. Nie dajcie się zwieść: Php, obsługujące forum, daje możliwości takich małych tricków typu automatyczne wstawienie userid przeglądającego forum... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym chcialem sie przywitac :-)

Ciesze sie, ze trafilem na to forum :-)

 

Niestety nie jest mi dane jezdzic subaru, a w szczegolnosci impreza.

Gdzies tam w glowie mam przebiegly plan poimprezowania, ale to jeszcze nie teraz.

 

Na co dzien jezdze Vectra, zwykle po Poznaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standerus, MO, Pablo996,

Witajcie i bawcie się dobrze :D

 

MO,

No pięknie... kolejny Poznaniak :!: Mam nadzieję, że przy okazji następnego spotkania dołączysz osobiście do grona wielkopolskiej braci forumowej :lol: Polecam śledzenie wątku "[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!".

 

Pozdrawiam,

Madja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda napisałem już pare postów, ale nie przedstawiłem się, tak więc naprawiam swój błąd i mówie wszystkim forumowiczom serdeczne DZIEŃ DOBRY :)

 

Witamy Cię Pablo996.

 

Na razie tylko powiedziałeś "dzień dobry", a wciąż się nie przedstawiłeś :mrgreen:.

 

PS. To taka drobna złośliwość na przywitanie - nie przejmuj się :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam nowy nabór forumowiczów :D

 

Bawcie się dobrze i pamiętajcie: tu nie wszystko dzieje się na serio. W zasadzie, to nic nie jest na serio... nooo, może z wyjatkiem dyskusji o LPG z Mamusią... :mrgreen: :wink:

 

Więc luzik. Wasze zdrowie... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...