Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Wożenie łodzi, narty (inna pasja zresztą), etc. - to oczywiste, że w tych zastosowaniach auto się sprawdza. Chodzi raczej o przewijanie dziecka właśnie, sporo miejsca wewnątrz i dobrą amortyzację - o te aspekty trochę się obawiam, ale podobno kombi ma nieco bardziej 'cywilne' zawieszenie. Prawda to?

 

 

Przewijanie dziecka to tylko STI z dużym skrzydłem.

 

 

Jeżeli chodzi o zawias to WRX powiedziałbym nawet jest miękki. Mojoa mama twiewrdzi że Impreza GT z Bilsteinem (dużo twardsza) ma fajny zawias na trasy dla rodziny - jak ona to mówi przynajmenij się nie chce wymiotowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem Pretor z wawy i właśnie nabyłem E12. Może to dziwnie zabrzmi ale samochód ten mam zamiar wraz z kolegami z drużyny przerobić na czołg paintballowy.

Liczę na pomoc z zakresu techniki aby stworzyć z tego cuda potwora offroadu :wink:

 

Samochód nie będzie rejestrowany i będzie jeździł na imprezy na lawecie lub pace. Można go więc przerobić na maxa.

 

Pozdrawiam i do usłyszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stworzyć z tego cuda potwora offroadu

 

Do tego celu znam parę lepszych "baz" :roll: ...ale "jak babcia uważa" ;-)

 

Jeśli serio liczysz na rady, to na początek radzę założyć stosowny, odrębny wątek - bo tu niezręcznie ciągnąć temat.

 

A poza tym:

 

WITAM WSZELKIE ŚWIEŻE, FORUMOWE MIĘSKO! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolega WRC fan szybko sięgnął do mojego paintballowego zakątka :wink:

Z drugiego boku to autko już wyglada nieco gorzej.

 

Dlaczego to a nie inne? Długo gadać. Może kiedyś przy okazji.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewijanie dziecka to tylko STI z dużym skrzydłem.

 

 

Jeżeli chodzi o zawias to WRX powiedziałbym nawet jest miękki. Mojoa mama twiewrdzi że Impreza GT z Bilsteinem (dużo twardsza) ma fajny zawias na trasy dla rodziny - jak ona to mówi przynajmenij się nie chce wymiotowac.

 

Po konsultacji z moją mamą kupuję STI - twierdzi, że przewijanie na skrzydle to świetny pomysł. Ewentualną wymianę na 'zawias' od GT przegadam z dzieckiem (jak się gadać nauczy). Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem wielkim fanem Subaru od dawna, na razie jezdze autem innej marki, a Subaru gdzies na mnie czeka - na razie finanse nie pozwalaja (mysle o czyms z turbo) - chyba, ze zdecyduje sie na opcje bez turbo :)

 

Na forum czasem zagladalem cos poczytac itp itd, teraz ostatnio zaczalem troche upalac w RBR i znowu trafilem na forum :) Moze cos wiecej popisze :) W razie czego moge pomoc komus przy stronach www :) Chetnie tematy motoryzacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich maniaków, supermaniaków, maximaniaków i całą szanowną reszte rodziny Subaru. Od kilku lat " Jego Forumowato??::.." ALEX pokazywal, udowadniał oraz zarażał mnie ( skutecznie jak sie okazało ) tematem Subaru . Od 15 siepnia br. jestem właścicielem WRX 2002. Rozkojarzony, zakochany i podniecony swoim autem po zalogowaniu sie na Forum pominołem tak ważny fakt jak przywitanie sie z Wami ( ukłony ).

 

Uczestniczyłem już w paru spotach. W Wawie broniłem galicyjskiego honoru wraz z Alexem i Carfitem na Słomczyńskim torze, "piątki u Emila" tor Pachońskiego i upalanie na Czyźynach ... i ostatnio w Dobczycach broniłem honoru Forum SIP na kręciołku .... a wszystkich którzy sa ciekawi jak idzie mi upalanie "Imprezki" zapraszam do oglądnięcia filmiku http://s000.wyslijto.pl/index.php?file_ ... =&gk=money na którym widac moje doskonalenie jazdy poślizgami ( pod okiem Alexa ... he he he ... poprawie sie Mistrzu )

 

Pozdrawiam Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...