Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich!

 

korzystając z okazji, że ostatnio nic dobrego się u mnie nie dzieje, postanowiłem to zmienić wpisując się na listę użytkowników tego zacnego forum :)

jestem wierny plejadom już od kilku lat, często tu zaglądam i tak sobie właśnie pomyślałem, żeby do Was dołączyć;

 

pozdrawiam;

słoń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich nowych Forumowiczow witam na Forum Subaru.

Prosze o skorzystanie z tego tematu i witanie sie jedynie tutaj.

Z gory dziekuje i zycze milego pobytu na Forum Subaru. :mrgreen:

............................................................................................................

 

WITAM WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW SAMOCHODÓW MARKI SUBARU

ORAZ FORUMOWICZÓW...

PIERWSZY WPIS...MAM NA IMIĘ ADAM.PO KILKU RÓŻNYCH DZIWNYCH -PIERWSZY SAMOCHÓD KTÓRY W PEŁNI NA MIANO SAMOCHODU ZASŁUGIWAŁ TO FORESTER 2.0 OD 1999 DO 2003,PÓŹNIEJ DRUGI FORESTER 2.0 XT DO 2011 I TERAZ OUTBACK 2.0D.DO MARKI PRZEKONYWAĆ MNIE NIE TRZEBA,A SAM PRZEKONAŁEM KILKU Z BARDZO DOBRYM SKUTKIEM...(NIESTETY BEZ DEALERSKIEJ PROWIZJI :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich...

Z uwagi na to, że na co dzień do wyjazdów służbowych używam Forestera 2.5 XT automat 2006, a sam poszukuję Imprezy WRX uznałem że warto się zapisać na forum. Od jakiegoś czasu poszukuję WRX 2005/2006 i liczę na pomoc doświadczonych kolegów. Próbowałem sam szukać auta, lecz wiekszość ofert to pojazdy z USA. Po telefonach do sprzedających nikt nie miał raportów carfaxa wieć gdy je uzyskałem sam to stwierdziłem że wiekszość aut to porządnie rozbite pojazdy. Czy uzyskam informację gdzie w województwie lubuskim (ew. zachodniopomorskim) oprócz ASO warto serwisować subaru i kto się na tym zna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy uzyskam informację gdzie w województwie lubuskim (ew. zachodniopomorskim) oprócz ASO warto serwisować subaru i kto się na tym zna?

Nie :mrgreen:

A Ty co... z lubuskiego? :twisted::P :wink:

 

Witamy... :D

 

Witamy, witamy... :mrgreen: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to już chyba wszystko w życiu będę zaczynała od dupencji strony :).

Mam już kilka tematów i pytań na forum za sobą, ale oczywiście przywitać się zapomniałam ...:(, chyba czas zmienić lecytynę na mocniejszą, albo lekarza :), w związku z tym przepraszam Was i witam się z Wszystkimi serdecznie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od pół roku jestem posiadaczem gt-ka `99, niestety z wadą fabryczną w postaci nieprawidłowego umiejscowienia kierownicy:), aktualnie jestem na etapie poszukiwania części do przekładki i zdobywania 25 postów aby móc dać ogłoszenie w dziale kupię/sprzedam odnośnie swoich poszukiwań:)

 

Pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!

 

jestem studentem i na co dzień jeżdżę małym autkiem, ale marzy mi się subarka. Przeglądam te oferty i jedno mnie dziwi, mam prośbę o wyjaśnienie (tylko proszę nie śmiejcie się, bo to pewnie jest oczywiste), nie wiem do końca co to jest za dźwignia przy ręcznym w niektórych autkach (najcz kombii) jest a w wielu jej nie ma.... Proszę o odpowiedź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Zgodnie z obyczajem jaki panuje na forach internetowych ponoć trzeba się przywitać, no więc się witam.

Od 2 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Subaru Forestera 2,5 XS w wersji USA. Moje poprzednie 4- koła to Toyota Avensis. Jakie wrażania z jazdy Subaru .......? To tak jakbyś przesiadł się z zaprzęgu konnego na sportowy motor. Precyzja tego samochodu jest zadziwiająca - wszystko działa jak należy, żadnych wycieków, żadnych zgrzytów. Sto Sześćdziesiąt parę kucyków radośnie harcuje pod maską, wywołując zdziwienie kierowców których mijam. Oczywiście znajdą się malkontenci którzy mi tu wywody zrobią że opcja z Turbo jest lepsza- wasze prawo, co nie zmienia faktu że mam to ....Póki co jestem zachwycony samochodem, długo szukałem i udało się w końcu kupić w miarę przyzwoity egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu2006, dokładną odpowiedź na to pytanie możesz znaleźć w dziale technicznym, albo poczytać coś nie coś o tym tu: http://pl.wikipedia.org/wiki/Reduktor_mechaniczny

 

służy do zwiększenia momentu obrotowego i występuje tylko w wolnossących benzynach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...