Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając wprost i między wierszami => Dobry wieczór. Witam wszystkich Subaru-Forumowiczów. Mam na imię Ewa i po raz pierwszy doświadczyłam Plejady Subaru kilka dni temu jako pilot w załodze kobiecej na trasie terenowej. ... No i mnie wzięło i pewnie zabawię tu dłużej. Pozdrawiam szczególnie ciepło wszystkich, których poznałam osobiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z 3 miasta i jak i cale zacne grono forumowiczow. Postanowiłem zakupic sobie subaru na miarę swoich finansów, a gdzie najlepiej szukać info i porad jak i samego Car-a. Decyzja o zakupie zapadala kiedy moja kobieta skasowała naszego opla, tak ze nie było sensu naprawiać auta bo wynosiło to polowe wartości, z tad decyzja o zakupie jedynej słusznej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać,

 

Przywitać się wypada i przedstawić, Subaru nie mam -> jeszcze, trwają intensywne poszukiwania OBK 1999 - 2003 ale ciężko zwierze w naszej ojczyźnie upolować jakieś realne.

 

Od AD 1992 mam Volvo z najpiękniejszego typoszeregu tej marki linii 7xx miałem 740 940 a teraz od 1999 V90 :)

 

Teraz, przyszedł czas na zmiany i z żoną zapałaliśmy rządzą posiadania Subaru. W sumie to ona kocha Forestery od zawsze, ale realizm wygrywa i porusza się małą rakietą o nazwie Toyota Starlet 1.3. Od nowości i wydaje mi się że do upadłego ;)

 

mam tylko nadzieję ze OBK nas pomieści z psem ekwipunkiem wakacyjnym i jeszcze pociągnie przyczepę ;) klasyczne Volvo kombi pod tym względem rozpuszcza człowieka :)

 

Świeżynka z Łodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...