Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

dzioba napisał(a):

Czas zacząć pokazywać się na spotach

 

Bardzo bym chcial, jednak moje miejsce zamieszkania mi na to nie pozwala

ja tez mam kawalek a bywam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem świeżo upieczonym posiadaczem nieco wiekowego już Forka, ale i tak się ciesze że dołączyłem do grona miłośników tej marki. Już po tygodniu wiem ze ta przygoda potrwa dłużej i na forku się nie skończy.

 

Przeglądałem forum w poszukiwaniu odpowiedzi na moje pytania znalazłem wiele ciekawych informacji ale nie dam rady przejrzeć wszystkiego a zależy mi na czasie.

Potrzebuje informacji na temat tego co należy w moim forku na początek wymienić sprawdzić. płyny filtry rzecz jasna. Auto jest z 99 roku S Turbo MY99 ma prawdziwe 184 tys km przyciągnięte z Szwajcarii ostatni serwis przy 156 tys. Po przyglądnięciu się rozrządowi zauważyłem małe spękania rozumiem że do wymiany, ale czy ktoś mógłby napisać co dokładnie przy tej wymianie należy wymienić. Prosiłbym o szczegółową listę części. Sprzedawca z reguły wciska to co mu na rękę mechanik z kolei to co mu się chce zrobić. A z tego co tu wyczytałem widzę ogromne grono fachowców. W zamian chętnie pomogę w dziedzinie car audio.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich na tym pięknym forum :)

zawituałem tu jako właściciel "prawie subaru" (daihatsu sirion 4x4 2007r który jest bliźniakiem aktualnego Justy) które na dniach chcę zamienić na prawdziwe Subaru.

Mam nadzieję, że jakoś przyjmiecie mnie razem z moimi dziwnymi pomysłami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzisiaj moje pierwsze logowanie na forum, bo jako gość odwiedzam Was od pewnego czasu. Mam na imię Tomek, jeżdżę od 4 lata Galantem V6 kombi i marzy mi się Outback... na razie oglądam, oglądam... mam nadzieję, że dołączę do społeczności szczęśliwych posiadaczy Subaru. Choć przyznaję, że jako posiadacz Misiaka nie należę do grupy nieszczęśliwych :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Jako milosnik japonskich wehikulow postanowilem pozegnac sie ze swoja Celica Vgen. CS i z racji tego ze Toyota nie ma w ofercie wiecej plaskich aut z napedem AWD, polubilem na nowo Subaru, ktore do tej pory bylo na drugim miejscu. Przesiadam sie do Outbacka 3gen. Czasy sie zmieniaja, Ludzie sie zmieniaja, przyszla pora troche spowazniec, poswiecic wiecej czasu rodzinie. Potrzebuje wiecej komfortu i przestronnosci w aucie. W tej chwili ciagle jeszcze poszukuje ale dzieki temu forum mam juz duzo informacji i licze na wiecej. Do czasu zakupu zapewne bede Was meczyl pytaniami, a gdy juz bede Go mial to sie pochwale oczywiscie.

Pozdrawiam Wszystkich

 

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników Subaru :) Właśnie zostałem szczęśliwym właściciem Imprezy WRX (dłubniętej w kierunku STI).

Piękny egzeplarz przez wielu już znany bo zwany Robakiem, zakupiony od kolegi plasma555. Jest to moje pierwsze Subaru więc dopiero się go uczę. Za wszelką wiedzę na temat obsługi tego auta będę bardzo wdzięczny.

P.S. Jestem z Wrocławia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...