Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Tutaj Paweł vel.Hemi z Bolesławca.Subarakami zaraziłem się od kolegi Igiego_666,i to on mnie wciągnął w to świnkowo-boxerowe klimaty:)Kiedyś się przymierzyłem do jego Imprezki i po zajęciu miejsca po prostu szok,jak w domu,wszystko szyte na miarę:)Wtedy była Jetta II,po niej Laguna I (skarbonka totalna),ale padła decyzja ,że szukamy jakiegoś ładnego Subru-Legacy II lub Imprezka,choć po głowie lata Forek,ale to jeszcze nie ta liga finansowa:( W końcu znalazło się ładna limitowaną Imprezkę GL Sport (identyczna jak jego:D) i...jutro zawita pod domek:)

Tak więc witam forumowiczów jak i jutro powitam piękniejszy motorozdział mego życia:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Nazywam się Jacek i jestem z Koszalina. Do tej pory użytkuje jedynie samochody ze stajni BMW. Pierwsze było e36 318i, później e36 320i, e60 520i i aktualnie e46 323i. Jestem tu, ponieważ po mału przymierzam się do sprzedaży tego ostatniego i nie mogę się zdecydować między M5, a Subaru Imprezą WRX. Tzn. żeby być szczerym to gdyby klimat w naszym kraju nie posiadał srogiej zimy to na 100% wybrałbym ponownie bawarkę, ale jest jak jest i z tego powodu rozważam zakup japończyka :P Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na tym forum jestem od jakiegoś czasu w roli "lurkera", ale zbliża się czas zakupu, więc objawiam się tak bardziej aktywnie.

Oferowano mi rożne pojazdy, ale moim marzeniem są gwiazdki na leśniku i l w związku z tym liczę na fachową wiedzę forumowiczów (co będę umiał, to sobie wyszukam, a o resztę uprzejmie zapytam). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od wczoraj jestem szczesliwym posiadaczem Imprezy 2.5 US A/T. mam nadzieje ze na tym forum dowiem sie nieco wiecej na temat tego auta i ewentualnych zmian jakie trzeba bedzie w nim wprowadzic by jazda byla jeszcze lepsza.

pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie.

 

Mam na imię Marcin, jestem z Warszawy, lat 30. Żonaty i dzieciaty:)

To moje pierwsze subaru :)

Kiedyś jeździłem sobie Maluszkiem w kjs, folkrace i rallycrossie.

Od kilku lat bardziej związany jestem z motocyklami ale jakiś czas temu stara miłość zaczęła się odzywać.

W grudniu 2010r zacząłem szukać dla siebie wymarzonej imprezy (miało to być wczesne gt)

Pod koniec maja znalazłem Imprezę WRX 96r JDM - auto w pięknym stanie, całkowicie bezwypadkowe - co jest dla mnie najważniejsze.

Autem przejechałem tylko ok. 1000km bo rozpadł się silnik ale zaskoczony nie jestem i zaczynam remont i przekładkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nadeszła pora na moje przywitanie.

Mam na imię Szymon, jestem ratownikiem medycznym a także studentem prawa na uś. Subaru fizycznie zaraziłem się podczas przejażdżki kilka lat temu Gt-kiem, natomiast psychiczne zarażenie nie wiadomo kiedy nastąpiło, ale nasilało się z każdym nowym numerem gazety, gdzie wystąpiła choć wzmianka o imprezie. W obecnym czasie zdecydowałem się poświęcić wszelakie dobra i spełnić swoje żądze :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem jakby jakiś taki nowy na tym Forum... :twisted::lol: , a przynajmniej tak się czuję....

 

chojny, dzięki za dotrzymanie słowa ! I sorki za trampelówki, jak się uwalały... :P:D

 

 

 

120. STM - Subaru zdrowo upalane może rzygnąć olejem pasażerowi na buty ale zazwyczaj to pasażer rzygnie pierwszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...