Skocz do zawartości

16 marca sobota- zapraszamy do NMNP ! gryll i trening wiosenny


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 382
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja to się matwię o Verta i Norvega, coś cicho siedzą, chyba się załapali na kawalerskie, nie robili km wczoraj samochodami to pewnie załapali się na kilometry czym innym... :D

Widziałem luksusowego Sprintera na trasie podobno wypchany po brzegi dziewicami :P

 

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajowa trasa byla, wszystkie mozliwe warunki procz oczywiscie suchego asfaltu, snieg, lod, bloto, afalt, raz trzyma raz puszcza, raz wjezdzasz na czarne z pewnoscia ze skrecisz a tu walka. spooko :)

A pacholki i opony to by bylo bez sesnu bo by tylko byly polamane a opony porozrzucane po pierwszym przejezdzie. W warunkach bez sniegowych - ok.

Mi z luksoosowych aut podobala mi sie corveta na letniaku :D

 

Myslalem ze beda wieksze kolejki. A tu od 14 po 4autka staly tylko.

Czekamy na nastepne upalania. Mam naezieje ze z pomiarem czasu dawno obiecywanym :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pacholki i opony to by bylo bez sesnu bo by tylko byly polamane a opony porozrzucane po pierwszym przejezdzie. W warunkach bez sniegowych - ok.

 

Wręcz przeciwnie, pacholki, opony albo bandy to podstawa !!! Musi coś wyznaczać trasę, jak tego nie ma to sie nie nauczysz trafiać w drogę. Każdy strącony pacholek to potencjalne drzewo lub row na drodze. Bez tego zawsze, idąc za szeroko możesz sobie powiedzieć ze tak chciałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Beben wreszcie mnie poparł ktoś kto umie kręcić kierownicą i rozumie o co chodzi

 

jakoś byłem na 5 pojeżdżawce w tym roku i żadnego słupka, ani opony nie potrąciłem...

 

trzeba uczyć się precyzji, czyli składasz samochód 130km/h i lecisz koło słupka 20-50cm, a nie z precyzją 20-50m...

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Leniwiec, Ty mi się podszywasz pod gpruszkę i już kilka razy bym pomylił Twoje auto z autem kolego z Teamu :P fakt z dużej odległości :P

 

Hahaha :P Fakt, że czerwonych wiele nie ma, ale jak już dwie staną obok siebie... my przeglądając zdjęcia z treningów rozpoznajemy po felgach ;)

 

Poniżej zdjęcie ze spotkania u doktora :rolleyes:

 

czerwoneswinie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że czerwonych wiele nie ma, ale jak już dwie staną obok siebie... my przeglądając zdjęcia z treningów rozpoznajemy po felgach

 

jeszcze kierunki macie inne B):)

 

Jak się przyjrzeć, to wiele detali się różni ;)

 

A tak poza tym... :needpics:

Edytowane przez Leniwiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dotarlismy :) dziekujemy wszystkim za przybycie !

Krzysiu no niestety wygląda to tak, ze jeśli naustawiamy setki opon czy słupków to niestety i tak po dwóch kółkach nie wiadomo gdzie jechać.

Problem był taki że nie było band (ale nawet jak są to też po chwili ich nie ma bo je rozjezdzacie.)

Ludzie którzy u nas bawią na treningach przyjezdzają się uczyc wiec jezdzą na bogato no bo wszystkim nam chodzi własnie o te słynne boczury.

Dlatego wpadliśmy na pomysl aby wytyczyc drogę piachem (6 wywrotek) no ale tu znowu ten sam problem, jezdzicie boczurami, część osób jeździ w ogóle na wprost nie trzymając się zakrętów itd, itp. Rada zatem Krzychu taka. wynajmujesz lotnisko dla siebie, my robimy ci trase i wio. Tylko kto za to zapłaci ;)

 

vert&norveg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że czerwonych wiele nie ma, ale jak już dwie staną obok siebie... my przeglądając zdjęcia z treningów rozpoznajemy po felgach

 

jeszcze kierunki macie inne B):)

 

Jak się przyjrzeć, to wiele detali się różni ;)

 

A tak poza tym... :needpics:

 

Dokładnie - różnic jest więcej ;)

 

Tylko kto za to zapłaci ;)
karta Master Card? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda to tak, ze jeśli naustawiamy setki opon czy słupków to niestety i tak po dwóch kółkach nie wiadomo gdzie jechać.

 

jak dla mnie było bardzo dobrze bez opon i słupków ( te rzeczy a nawet metalowe beczki są na innych pojeżdżawkach ), trasa doskonale nadająca się do zapinania słynnych lotniskowych boczurów :P

 

drogowcyzim.gif

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...