Skocz do zawartości

16 marca sobota- zapraszamy do NMNP ! gryll i trening wiosenny


vert

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni,

 

Po pierwsze, dzięki za bardzo fajną pojeżdżawkę. :D Wyszło jak zwykle super. Dodatkowo nowy sposób ustawiania kolejki do startu wydaje się być bardzo sprawny i odkorkowujący dojazd na grilla. ;) Także pomysł fajny, ulepszający i ułatwiający jazdę.

 

Po drugie, zgadzam się z opinią części kolegów, że słupki są jednak OK i dobrze jak trasa jest przez nie wyznaczona. Bez słupków bardzo szybko zaczyna się jazda na wprost z coraz większymi prędkościami. :( A przecież nie o to chodzi.

 

Po trzecie, przyłączam się do oczekujących na fotki i filmy. Jeździłem głównie ze znajomym czarnym Suzuki SX4. Gdyby ktoś miał materiał z tym samochodem byłbym wdzięczny za podesłanie.

 

Po czwarte, kto jeździł niebieskim Lanosem z przerobionym wydechem? Ładnie brzmiał. :D Zastanawiam się co to za producent (wydechu) i gdzie było robione.

 

A gdybyśmy mogli też zobaczyć materiał z helikoptera, byłoby genialnie. Takich ujęć jeszcze nie było. BTW - powinniście sobie chłopaki zrobić jakieś promo z tego powietrznego ujęcia. Byłoby mega. :yahoo:

 

Raz jeszcze dzięki. Było świetnie. Skoda, że to w najbliższym czasie ostatnia pojeżdżawka po śniegu. :unsure: Ale co robić, wiosna ma swoje prawa. ;)

 

Pozdrawiam i uściski dla organizatorów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 382
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to teraz 2 forumowiczów:

4915c464f64cbca5med.jpg

No to teraz 2 forumowiczów:

4915c464f64cbca5med.jpg

 

jak lanos to ja bo jeszcze było białe sti w sedanie

mile widziane :)

 

jak sie mozna zglosic do Ciebie po filmik / evo 9 rajdowka /

 

W tym kadrze jest sedan z forum.

 

jak lanos to ja bo jeszcze było białe sti w sedanie

mile widziane :)

 

W tym kadrze jest sedan z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez słupków bardzo szybko zaczyna się jazda na wprost z coraz większymi prędkościami. A przecież nie o to chodzi.
Jeśli można.. :blush: to zgadzam się z kolegą - niejednokrotnie 4ty bieg był już za wolny. Zbytnio nie miałem pomysłu na urozmaicenie jazdy to jedynie wahałem się od lewa do prawa ;) i dopiero potem, jak już wracaliśmy do Wawy, wpadłem na genialny pomysł :P, że trzeba było jeździć po dziewiczym śniegu i maksymalnie poszerzać trase :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne filmiki, mi idea słupków się podoba, widać moment to do którego można się złożyć, jest jakiś punkt odniesienia. Trasa na której jechałem w lutym była ciekawa, ale częściami jak dla mnie za szybka (zbyt prosta - w sensie kształtu a nie poziomu trudności). Żałuję, że tej zimy udało mi się być z Wami tylko raz, będę się lepiej przygotowywał za rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wal na PW ;)

to i ja pozwoliłem sobie walnąć na PW :D

 

Jak wszyscy to wszyscy mrówa też :P

 

@@-=nikon=-, tylko się teraz nie poddawaj to już ostatnia prosta! Przesyłam Wam wspomaganie

 

4c6039d74938d.image.jpg

 

Na tą chwilę zostały poprawki i końcowe rendery nam :) Więc jutro video zagości w sieci na 100% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny patent z tym GPSem - to w kamerce wbudowany i sam nadklada ten obraz?

Niestety nie - programik free RaceChrono na fona (rodzaj lap timera) + RaceRender do nałożenia mapki, speedu itd. na film. Można do tego dołożyć analizę okrążeń (strat, meta, dowolny podział na splity). W bolidzie z tego wieku wyposażonym w OBD można (tego nie próbowałem) jeszcze podłączyć obrotomierz czy otwarcie przepustnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszą zimową jazdę subarakiem to mi się bardzo podobało.

 

Nagrywałem wszystkie swoje przejazdy, ale niestety zapis w HD okazał się bardzo pamięciożerny i ostatnimi przejazdami zjadłem pierwsze przejazdy. Wiadomo, że pierwsze były najlepsze, najbielsze i w ogóle naj.

 

W związku z powyższym i w związku z prognozą pogody (http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_id_um.php?ntype=0u&id=2776) proponuję powtórzenie ostatniego ślizgania w sobotę ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wal na PW ;)

to i ja pozwoliłem sobie walnąć na PW :D

 

Jak wszyscy to wszyscy mrówa też :P

 

@@-=nikon=-, tylko się teraz nie poddawaj to już ostatnia prosta! Przesyłam Wam wspomaganie

 

4c6039d74938d.image.jpg

 

Na tą chwilę zostały poprawki i końcowe rendery nam :) Więc jutro video zagości w sieci na 100% :)

tylko o moim czarnuchu blobie nie zapomnijcie ;) i na foto i na movie a kawa będzie strumieniami płynąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...